Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Takhle se hází udička, dámy a pánové z RT. Na prázdnej háček nic nechytíte, zato na třešničku můžete mít i sólokapra.
     
  2. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Bbowling, neprodřel jsi nám koleje, aby bylo příště po čem jezdit. Jinak spokojenost, na farmě všechny speciální výrobny,na Baha bez balíčku, při dodržení mého limitu všechny novinky a taky 3 růžovky, které bych normálně nedošlechtila. Pochvala za obě akce.
     
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    pajda361: to se ti povedlo :D
    bbowling: blahopřeju k tolika "jízdám" i k získanému titulu! a přeju ať je brzo odtajníš a ať tě výsledek potěší:music:
     
  4. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Vypravila jsem dle svých časových možností 30 vláčků. Protože jsem nutně potřebovala :D textilní mlýn a maskovací obchod, tak 18 velkých a 12 malých (kvůli chybějícím labutím) a za mě trošku zklamání, že se nevyklubala ani jedna růžovka, z červených jen králící, pak většina oranžových stájí a žlutých výroben. Můj pocit je ten, že vlastně skoro pokaždé to nejmíň, co z toho mohlo vypadnout :) Naštěstí vypadly jedny zatoulané labutě :inlove:, 2 maskovací obchody a jeden textilní mlýn, takže tím se to srovnalo a jsem veskrze spokojená ;)

    Jo a dcerce z těch jejích pár vypravených vláčků růžové kozičky přeju :)
     
  5. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tak velká spokojenost. Vlak dovezl vydry, které mě chyběly a na baha se z tajemna vyklubaly všechny čtyři novinky. Tolik štěstí jsem ani nečekala, ale jsem moc ráda.[​IMG]
     
  6. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Pro mně expres obrovské zklamání - žádná bomba, pouze jsem si přála jednu parfumerii - ani náhodou, moje farma je asi prokletá, RT si asi vybírá někoho, komu přeje, ostatní mají smůlu, to bere radost ze hry.
     
  7. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Jupííí! Z této akce mám hned dvojitou radost.
    1) Vláček přivezl maskovací obchod, ledňáčky, želvy, červené osly, růžové králíky, oranžovou lanýžovou farmu a ještě pár dalších oranžových stájí - už to tu někdo zmiňoval - to, co je pro jiné odpad, je pro mě radost!
    2) Mám fakt radost z tolika pozitivních příspěvků, to jsem za celou krátkou existenci své malé farmy zatím nezažila!! Takhle se mi to líbí, hned se to tu lépe čte.:)

    Co se týče starých tajemných stájí, tak jsem nakonec neodolala, šance na získání něčeho, co nemám, jsou velmi vysoké, koupila jsem dvakrát Opál a jedenkrát Perlu a jsem zvědavá, co vypadne. Pak se pochlubím.:)
     
  8. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Tak ted naposled jsem dostala růžová prasátka,bohužel vydru ne,což jsem si přála,ale za mě jsem ráda,že zase opět vyjel vláček....
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak mi to nedalo a ještě jsem koupila jednu tajemničku na baha.I když mám všechny novinky.
    Ráno dám vědět co hezkého mi dodá.
     
    evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  10. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Tak moje úlovky z vláčku jsou : 3x Chovný rybník oranžový,1x Kachník oranžový,3x Psí bouda oranžová,2x bobří hrad oranžový,2x Lednáčci,1x Pásovci,2x Prasečí chlívek růžový,2x Želvy,1x Labut,1x Chovný rybník růžový.

    Všechny chlívky mě potěšili i když tě oranžových mohlo být min :D

    Jinak jsem s expresem celkem spokojený :)

    Akce byla hodně vydařená i když by nás mohl vláček přijet naštívit častěji .

    Všem co ještě čekají na odtajnění tajemniček přeji hodně štěstí ;)
     
  11. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Asi i tak je to možné,já si fakt nevzpomínám:p
     
    evainfo, marketka47 a maribeja tohle ocenili.
  12. huska13

    huska13 Pisálek fóra

    Ja som postupne kupovala na Baharamu tajomné a z asi cca 30 ani jedny plameniaky. No čo už, zjavne sa im ku mne nechcelo :) zato mámasi piatich tigrov, troch mravenčiarov a jednu červenú pandu, a aj ružové opice potešili :)
     
  13. zmel

    zmel Pilný autor

    Úplné sklamanie - prasačí chliev červený, chovný rybník oranžový, králikáreň oranžová, kravín ružový. A na ostrove tiež žiadne nové zvieratá... Nabudúce to snáď bude lepšie :)
     
    zdenkaamirek10, marketka47 a maribeja tohle ocenili.
  14. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Z mě veliká spokojenost....hlavně přišly ty labutě, nakonec mám 3, tímto prosím drahé farmářky které mi ji slíbily, děkuji, již neposílejte;)
     
  15. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Tak vláček odvezl všecku šepleť, přivezl jinou, ale taky chybějící maskovací obchod a labutě. Krom toho ještě něco málo červeného a růžové kačenky.
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři,přeji hezký večer,jelikož jsem se farmě moc nevěnovala,protože jsem nebyla doma ,práce na zahradě a počasí mě lákalo ven a ne být u PC,tak jsem s akcí spokojená sice jsem nezískala vše na Baha co jsem chtěla ,to nevadí časem to dojde,jinak chlívky na farmě to bylo retro,ale za to vláček měl úspěch přivezl mi několikrát vydřičky,které jsem neměla , ani nedoufala že je získám ,pak labutě a nějaká oranžová,červená a jedno růžové vylepšení ,takže s mé strany spokojenost,místo žlutých stájí jsem dostala lepší.Akce byla povedená a i zábavná.Klidně by se mohla opakovat častěji.

     
  17. -ivula-

    -ivula- Zelenáč fóra

    ja som sklamana a nahnevana....vlak bol fajn doniesol mi vela vyrobni zltych jednu cervenu stajnu ale z 13 kupenych baha tajomnych ani jedno tajomne zvieratko iba co mi opice c+ a anakondy dalo...jedine mini pozitivum su dvojo ruzovych pandich stajni ale uz odomna sa nedockaju ani jednej kupi florenov na stajne
     
    evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  18. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, poslední náklady a tajemné stáje odtajněny :p Na Baha se vyhřívají všechny čtyři novinky, červený opice a pandy, classic ++ chlívky a nějaký výrobny. Na farmě mi vlak přivezl pásovce, labuť a čtyři vydry, výrobny převážně oranžový a žlutý, červený a růžový mám jen králíky, dále maskovací obchod a textilní mlýn. Akce super, za mě velká pochvala. Přimlouvám se i za vláček na stromy, těch je v liště taky dost na odvoz :D Příjemný zbytek pondělka a hurá zpátky k telce na hokej 8)
     
    evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  19. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Tak labutě někde zabloudili a nedočkala jsem se.:(:sleepy:
     
    evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Spokojenost, sice nic co by při OD zaujalo, teď "fádní" labutí tajemno, po dvou vedle sebe, došla inspirace, bude to terno jako kohout. Ale akce prima, do vláčku mix slepice s netopýrem vytvořil tolik zvířátek že se příroda totálně zbláznila s tím křížením. Ještě není konec, mrskám to jenom po dvou, ale při štěstí na cenné věci co letí s klidem můžu napsat že růžová výrobna nebude, želviček, labutí a pásovců je hafo. V liště 10 a na ploše dvě. Bezva, víc takových akcí, nedařilo se extrémně ale prodělek to nebyl v žádném případě. Za nic mi tyhle akce nevadí, jenom došli bílí pejři.
     
    kometak96, evainfo a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.