Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .hrach.

    .hrach. Pisálek fóra

    Zdravím,keď že vláčik vozil väčšinou labute ušli sa mi aj ružové myši.Bolo by z lišty čo nakladať ale nebolo kedy vlak posielať každú hodinu ta het.Som spokojný čo mi vlak navozil.Cez O-D pár labutí povymieňam ak pôjdu 8 ks je zbytočne veľa.
     
  2. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    A já myslela že 43 chlívků je hodně xD Na bbowling teda fakt nemám xD
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  3. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    Děkuji za akci - užil jsem si to :)
     
  4. lase2

    lase2 Magnát fóra

    jedna z nejpovedenějších akcí, hned má člověk o kousek větší chuť pustit občas nějaký chlup;)
    Moc díky RT, tohle je opravdu podařená akce :D
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    I já se přidávám k pochvale za tuto akci, byla opravdu super. Z tajemných chlívků mám všechny novinky , což se nikdy nestalo a z vláčku jsem spokojená taky.
     
  6. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Jsem fakt smutná,dnes mě čekalo další odkrývání tajemna z vláčku druhý stupeň za 750 no a jak se sami můžete podívat,tak 2 obyčejné myškynijak barevné a to by asi snad nemělo být,nebo ano?Zklamání:cry:[​IMG]
     
  7. Jalko

    Jalko Pisálek fóra

    Děkujeme super akce, na baha mám všechny novinky a to jsem balíčky na jistotu nekupovala stačilo jen nakoupit cca za 500 florenů:D, vláček také super
     
  8. LilJane

    LilJane Pisálek fóra

    Tak nakonec vláček dovezl vydry dokonce tři..a poslední stáj ještě růžoví koníci. Výhodností sice neonovou nepřekonají, ale krásou určitě, tak zůstanou aspoň na pokochání chvíli venku :)
     
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Modro.očko,
    neměla jsi třeba mezi tajemným nákladem i podivuhodné výběhy "Orion", nebo "Perla"? Tam by se ty myšky nohly ukrývat.
     
  10. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Ahoj nezmarka.cz
    Tak jsi měla pravdu,jsem nějaká zapomnětlivá8)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
    maribeja a burds tohle ocenili.
  11. Dáša021071

    Dáša021071 Pisálek fóra

    Když jsem dala náklad do Expresu půl hodiny před skončením akce, to se asi už posledního Tajemného nákladu nedočkám, že? No zkusila jsem to, nadělala jsem si z přebytků nářadí Výrobny vajíček, tak to nějak zvlášť nebolí :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Já jsem taky s akcí spokojena. Moc jsem si přála růžovku a dostala ji 2x. Jenom mě mrzí, že obě byli koníci a ty už jsem měla. No, snad je někdo bude chtít až bude O-D. Mám i 2x vydru a bylo hodně labutí. Ty už jsem ani nepočítala. Další chlívky nic moc, ale akce se mi líbila. To čekání, co to asi bude, bylo pěkné.
     
  13. lase2

    lase2 Magnát fóra

    měl by dorazit, mě přijel a modíci tu tak psaly že přijede i po ukončení akce :)
     
  14. Dáša021071

    Dáša021071 Pisálek fóra

    0
    Právě dorazil, díky :)

    Jinak i s baha balíčky jsem naprosto spokojená :) Za 300 F mám všechny 4 nové výběhy plus jednoho mývala navíc o upgradech stávajících stájí ani nemluvě :)
     
    karbar a burds tohle ocenili.
  15. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    Skvělá akce xD Ještě pár chlívečku čeká pro mě na ploše, ale pro mě už tato akce končí úspěchem v podobě labutě, pásovce, vydry a dvou růžových krav xD Takové akce by měly být častěji xD Děkuju RT. xD
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Modro.očko,
    nebyly to třeba zapomenuté odměny z akcí?
     
    Modro.očko a burds tohle ocenili.
  17. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Z 6 + 6 TCH Opál a Ruby samé oranžové chlévy mimo žlutých sov a poslední stáje - jezevců! Takže i tady nakonec spokojenost. K Baha a vláčku není ani co dodat.
    Ale užili jsme si to, co?
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    S víkendovou akcí jsem maximálně spokojená. Nakoupeno celkem cca 50 stájí na Baha a výsledek více než dobrý: mravenečník 5, panda červená 7, tygr 3, plameňák 2; velbloud 2x oranž + růžový, panda 4x oranžová, 1 červená, 1 růžová, červené opice. Z výroben: hůlkárna 2x oranžová, kobercárna obyč + oranžová (ta je tedy pěkně obludná), máselna, pírkárna. Zlaté všech pět druhů v několika kusech, většinou šly vlakem zpět.
    Překvapilo mě, když jsem hned z prvních pěti stájí dostala růžové velboudy a pandy. Nevěděla jsem, že ač nemám aktivované šlechtění, že mohu dostat stáje z vysokých šlechtěnců. Proto jsem se pak tak rozšoupla s nákupem. A vyplatilo se.

    Vláček jel mnohokrát, většinou co přivezl, zase odvezl, nemám těch chlévů zatím tolik. Kromě oranžových a červených chlévů i výroben dovezl i vydru, labuť a pásovce; textilní mlýn a výrobu plachet i želvy několikrát; radost byla i z růžových pštrosů, krocanů a oslů. Parfumérie bohužel nedorazila, rovněž maskovací obchod.

    Také jsem včera dosáhla levelu 83 a to i díky dvojímu nákupu florenů a s ním spojeným bonusem, BZ při odkrývání chlévů hezky přibývaly.
     
  19. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    S akcí jsem moc spokojená, sice vláček nepřivezl vytoužené vydřičky, ale věřím, že bude za co měnit a že je se mnou jistě někdo vymění. Nejlepší úlovek z vláčku jsou růžové včelky a oslíci. Škoda jen, že jsem o víkendu nemohla být tak často u počítače, no, vždy na to čas není. Z tajemných na baha mám růžové pandy a mravenečníka, to jsem také spokojená, ostatní sice nepřišlo, ale nevadí.
     
  20. kandice

    kandice Zelenáč fóra

    akce super,na bahama mam vsechny novinky nektere hned 3x:pa na druhym labute habitaty ruzove upgrade a jezevce..bomba:D
     
    evainfo, 1robinsonka1 a kačenka5 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.