Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    asi ma ukameňujete, ale ja neviem, prečo hneď náreky že je toho naraz veľa a prečo to nedali po jednom a prečo toľko peňazí;
    moja farma je smolná, žiadne obrovské preskoky pri šľachtení, skúsila som aj zopár nákupov tajomničiek za získané florény z úloh ale po úspechoch v podobe XL jablone apod. už tajomničky nekupujem vôbec - ani stromčeky ani stajne, ani SK, SH či iné vymoženosti, všetko mám len to, čo získam pri akciách a z úloh, jediné za čo dám peniažky sú pomocníci (ruka totiž pri dlhom klikaní mini políčok dosť trpela) a že nemám novinky hneď a ihneď splnené úlohy? no a čo
    by ste sa čudovali, koľko úloh ešte od začiatku hrania (od jesene r.2011) nemám dokončených a tie so šľachtencami sú dokončené len sporadicky
    považujem sa už za dosť dobrého závisláka v tejto hre, ale stále si ju dokážem hrať len pre radosť a žiadne ponuky ma tu nedokážu rozhádzať a zdvíhať mi adrenalín
    skúste si hrať len tak, pre radosť a nie preto aby ste mali všetko, ihneď a najlepšie ten prvý
    pekné farmárčenie prajem
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: tak bohužel zjištění, toho jak to je se Sběrnou stanicí, je nemilé. Úvod diskuse byl již v tom smyslu opraven a u výroben můžou vypadnou i jen základní. U papouchů by mělo jít C++
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě je to v podstatě jedno, nadávám jen na něco, ale tady mám jeden zásadní problém který mi vadí docela hodně.

    Zatím co na farmě je ze 30 chlívků možné získat docela hodně věcí, tak tajemný chlívek na baha mi v podstatě nabídne 1 tutovku a 29 chlívků které si normálně koupím v obchodě, protože to co nemám aktivní dostat nemůžu.
    Ta šance se mi nelíbí a to strašně moc.

    A taky mám pocit že se na baha začalo přidávat nějak moc věcí, takže se opět dostáváme do situace před baha loukou, kdy na nic nebylo místo.

    Na takové akce, jako je tato, mám celkově neutrální názor, ale přece jen by to chtělo trochu méně věcí.
     
  4. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Pitrýsku47 - proč ty plky čteš, když Ti tak vadí. Nutí Tě k tomu někdo? Pokud jsem si všimla, tak tu hráči píší jen své názory na předražené novinky ve hře a od toho snad forum je. A promiň asi každý z hráčů touží po novinkách, ale jsou i tací, kteří na to nemají.
    Tak se nediv, že si zanaříkají.
    Hezký večer a hlavně všem, co stáje zakoupí přeji štastnou ruku.
     
  5. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Ahoj chtěl bych se zeptat co to u tebe je jeden lot a 1.3 pipu.
    Musím být opravdu šikovný človiček když te nepálí vyhodit jen tak 800 kč oknem.

    Nejsi náhodou jeden z členu RT že jim pořád tak pochlebuješ ? :D
     
    aljanu, hrabenka1951 a aamperzg tohle ocenili.
  6. silviec

    silviec Mistr fóra

    Cenu balicku ponecham bez komentare, stejne se mi libi vic koupit Ts po par kouscich, ale opet stejna situace jako s novymi stromy a plodinami na baha. Narvou toho plno a daji 1 UKOL, tomu rikam motivace, at ke kupovani ci otvirani za ZB.A pak brzy vse hezky dat spinkat do listy.To nemohli novy úkol rozdělit na několik a protnout ho zveri , kterou mame? Jiz pomalu není nac něco pestovat nebo chovat mimo zbytečných zasob.
     
  7. Farma*WHWT*

    Farma*WHWT* Pisálek fóra

    Balíčky neřeším, ale jsem zklamaná z Expresu. Čekala jsem obr stáje nebo stromy, prostě něco zvláštního. Tohle je obdoba tajemných, akorát že ne za FL.
     
    maribeja a blondmary tohle ocenili.
  8. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak vidím i po opravení ofika na 1. stránce zde, že z vlaku za chlívky v ceně protihodnoty 500 i 750 KR (přemrštěně snížené) můžu získat
    "Chlévy Classik +", které můžu koupit (nebo jsem mohla koupit) za KR (bez utrácení množství vzácných chlívků či výroben)..
    Takže asi tak, že za drahé a draze zaplacené výrobny (protože chlívky se do těch 6 slotů v tak vysoké ceně nevejdou) dostanu třeba slepice classic +.. nebo ???
    A v těch TCH jsem tam kromě Classic + a žlutých upgradů viděla i myši, které lze taky koupit normálně za KR..
    Takže tímto to úplně znehodnotili...

    A tolik jsem si přála návrat vlaku - ale za 250 a s možností získat obr chlívky... o_O:eek::sleepy:
     
    blondmary, aljanu a evainfo tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Proč? Protože je to diskuze a proč tobě vadí, že mně vadí xD
    Ano, názor beru, ať negativní nebo pozitivní, ale na tu omáčku okolo musí mít člověk zvlášť dobrou náladu.
    Tak na ně nemají a co? Přestanou hrát? Kvůli virtuální stáji nebo stromu nebo dekoraci?
    A teď diskutuj.
     
  10. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Pajdo,děkuji,alespoň jedno pozitivum ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak nějak mě to přestává bavit. Hra přestává být o pěstování, chovu a strategii, ale o utrácení peněz za hromadění stromů a stájí na které nejsou plochy a ty pak leží uschovány v liště.
     
  12. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Už jsem se zařekla, že nekoupím žádné TCH a TS. -.- Vždy když jsem koupila, žádnou novinku jsem nezískala. Uvalila jsem plno florenů a nic. Stejně za pár měsíců- ještě dřív než se mohli darovat nebo měnit v akci jsem tuto novinku získala z tajemnic získaných z akčních úkolů nebo kalendářů. Jen jednou jsem koupila TCH na tutovku - labuť. Byla tam 1 a zbytek samozřejmě samé oranžové chlívky nebo takové co mám nejmíň 5x. Takže nekupuji a na novinky si počkám. ;)
    Farmářský expres vítám - něco možná zkusím, ale chybí mi tam obr stáje- mám jen koně.
     
  13. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Tak nevím, mám se radovat z nových zvířat na Baha dostupných bez ZB. Ale je větší šance získat tyto výběhy, přec tu není tolik zvířat jak na hlavní farmě, tak by mohly i padnout. Expres asi nebudu řešit. Protihodnota je vysoká což asi bude problém, obyčejná zvířata tam nenacpeš, jen si myslím, z tajemniček. A co nabízejí nic moc i ty obr. stáje jsou fuč. Uvidíme
     
  14. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj hezký večer. Tak jsem se pustila do večerního sklízení, dávám zvěř po akci na bahamu a chci namlít žrádlo. No koukám jak blázen co mám v mlýně za nováčky :-D Nová zvířátka jsou fajn, jen bych je dle mého názoru dala do opičího chrámu a ne všechny najednou do tajemných chlívků. Nějak mě napadá myšlenka kolik zvířat bahama v budoucnu bude mít, jestli to půjde tímto tempem. Na farmě už máne hafo lesních zvířat a na bahamce to bude to samé - desítky zvířátek bez využití, hlavně zaplať za novinku. Ted už čekám na žraloky, chobotnice a možná udělají rybník a budou mloci a raci, až dojdou savci a ptáci :-D Nějak se z téhle hry vytrácí to obyčejné farmaření nemyslíte?
     
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Myslím, že Tebou nemám o čem, podle Tebe bych jen plkala.
     
  16. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    koupim si 4 balíčky za 916kč abych měla 4 nove zvířátka a 120 chlivku dam do lišty a ještě několik fl do vlačku abych ziskala výrobny ktere nemam a budu mít velkou radost že pak budu vydělavat na trhu za tygra atd.......naplánovaný sen
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hraběnka195: jak myslíš, když docházejí argumenty, tak je nejlepší se nebavit nebo ignorovat i to je zde dost častý postup ( s tím se nebavte, ten závidí apod.)
    Floreny od čepičky naskočily, tak stáj koupím a na expres se těším ,-)

    anajavonuj: pozdě, to upozornění jsi měla dát na začátek, ale plus pro tebe ty jsi jen otrávená a hrát snad budeš dál :p:p a každý si hraje tak, jak si sám sobě hrát dovolí, proč se honíš?
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Ahojky, koukám, že je tu víc zklamaných než nadšených. I já patřím mezi otrávené ze 4 nových stájí najednou na Baha a okamžitě novými zvířaty narvaným úkolem. To už opravdu není o farmaření, ale o honičce za stromy a zvířaty, která nemají na farmě co dělat.
    Znám se a vím, že stejně něco koupím, ale předražené balíčky plné krámů do lišty se mi kupovat nechce.
    Třeba nás RT překvapí a body v občas fungujícím kině vymění za floreny./ Nemyslím stávajících 20 bodů - 1 floren, ale body zruší a místo nich budou padat floreny ve stejném množství. Krásná utopie, co?/ To se to pak bude nakupovat.
    Upozornění pro Pitrýska47, nečti to, je to jen plkání!!!!
     
  19. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Nepochopila jsem, jaké argumenty máš na mysli.
    Nenapadlo Tě třeba, že těm, co na to nemají, je to líto. Hra je baví a tak toho nenechají? Ale Ty asi myslíš jen na sebe.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/16
    fugger64 tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hraběnka: tak tohle už je trochu v osobní rovině, ale proč myslím jen na sebe?
    Líto? Virtuálních stájí, no potěš koště, tak takový závislák nejsem. A jestli je to někomu líto, tak ho upřímně lituji. Kdo si počká cca půl roku je bude mít taky a jestli čteš fórum pozorně, tak já nic za reál nekupuji, RT promine.
    Jestli tě hra baví, tak nemá smysl psát, že ji necháš (a to jsou ty plky).
    A jaké argumenty? Takové, které mne přesvědčí o opaku nebo aspoň dojdeme k nějakému kompromisu.
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.