Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Jupííí, labutě 2x, vydra 1x. Velká spokojenost. Ještě zrajou 3 tajemna.
    Hezkou hru všem.
     
  2. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Vydra 2x, růžový kůň, ale labutě někde bloudí a netrefí.:wuerg:
    Ještě zrajou 3 tajemna. Snad dorazí i ty labutě.
     
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    TAk přijala před chvilkou další várka a vylíhla se mi druhá labuť. Fakt super.
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak první várka TN odtajněna... neměl jsem tydru do sbírky.... ukázaly se hned 3 kousky, i nějaká růžovka, labutě atd.... Druhá (už trochu menší) várka "zraje" ,-)

    [​IMG]
     
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jsem velice spokojená s oběma akcemi.
    Vlak mi přivezl převážnou část těch co jsem neměla akorád ne parfumerii ale třeba ještě bude.Mám ještě nějaké v liště, dám je na noc.
    Na baha jsem dostala všechny novinky,kupovala jsem tajemné po dvou třech a postupně po 5ti hod. odkrývala.
    Mám už tři růžové ty hodně potěšily, jednu přivezl vláček.
     
  6. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Jupí na poslední chvíli Labuť:D, ale ještě musím zkoušet protože mi chybí Vydry a Maskovací obchod.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Kasej - Vypadá to jako nabídka, o co si mám říct, až bude O&D xD Beru vydru a želvy xD Teda želváky.

    Moje stáje ve větší míře na odtajnění teprve čekají, z toho co už jsem na plochu dala nestojí skoro za řeč, ale je to zadarmo, takže jásám vlastně nad vším i nad tím růžovým slepičincem xD Akce pěkná, lišta od plevelu vyprázdněná.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  8. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,chci se zeptat,akce končí ve 14:00,ale mi přijede náklad za 52 minut,tedy po 14-té hodině,uloží se mi výběh do inventáře nebo o něj přijdu?Díky za info;)
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj maminka78,
    jak již bylo psáno, náklad trefí do inventáře i po ukončení akce.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Twin: Vydra není problém..... teda možná je... jestli budem ještě hrát až je dají do nabídky O&D a pokud ano, tak už jich budeš mít v té době 20 :-D To nejsou želváci, to jsou příslušníci a dělají dohled nad pořádkem v chlívech ,-)
     
    JahůdkaPetřička a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) tak VYDRY se mi vyhýbají..:cry: ale mám labutě.. růžové myšky:) něco oranžového.. snad ještě vydřičky vyskočí ;) jinak akce super !!! mravenečníka a červené pandy nemám :sleepy: ale snad je časem získám... jak se říká nemusím mít všechno hned.. (i když bych je ráda měla) myslím, že je celkem velká spokojenost.. a málo kdo si může naříkat..;)
     
  12. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Super akcia, potešili hlavne vydry, druhý pásavec a veľa ružových a červených stajní. Takáto akcia by mohla byť častejšie. Ešte chýba jazvec, no to snáď niekedy nabudúce.. A na baha mám plameniaka, tak sa teším
     
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Akce super, trochu jsem si pročistila lištu od zvířátek které byly navíc a ještě jich dost zbylo napříště. Vydrýsci si plavou na farmě a nějaké ta růžovka je také fajn. Když sečtu tajemné chlívky labuť z minulích akcí a tajemné chlívky z téhle akce, tak asi z padesáti ani jedna labuť. Tenhle pták zkrátka ke mě nechce:) Ještě mám zbytek asi pěti chlívků, ale velké šance tomu nedávám.
     
  14. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Super akce, moc děkuji ;)
     
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, za tyto dvě akce opravdu palec nahoru! :D:D
     
  16. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Takže budu mít celkem 28 tajemných nákladů. No jo, já vím, nějak málo. Ale já mám i něco jiného na práci než být 24 hod. na netu. Co z toho vzejde, to nevím, ale je to přísně tajné.
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    prajem pekny zaciatok tyzdna..tak akciu chvalim..vydarena a hlavne som spokojna...u mna prevydrovano,prepasovano,labute to ani nepocitam,a vsetko bolo ok..ruzovky dosli v hojnom pocte...a hlavne mam tak pekne upratanu listu ako nikdy za 5 rokov..a uz som ku koncu ani nemala co posielat...aj vsetky dosky som vyhadzala a zriedila material na postavenie nejakych vyrobni...tak aspon na O&D niekoho obdarim,,ked ovsem pojdu posielat chlievy ,,vydry..

    vsetkym krasny tyzden:p
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To by mě zajímalo kam to dám .... nebylo by pár ploch ke krátkodobému pronájmu?? :p

    [​IMG]
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak vlak skutečně zastavil úderem 14-té hodiny. Přestože nic nevyhlížím, akce se mně moc líbila, dokonce tak, že jsem hlavně teď na konci byla ochotná dát do každého vlaku 1 Fl, aby se nikde necoural a náklad přivezl okamžitě zpět. Protože kde se dá jinak pořídit tajemná stáj, byť s omezenými stájemi za 1 Fl?!
    S první sobotní odtajněnou várkou v počtu 31 ks jsem byla spokojená, včera nebyl čas ani na vlak ani odtajňování a dnes za chvíli budu odtajňovat opět 31 ks. A na další dny na mě ještě čekají další. Tak jsem zvědavá ..... [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    A titul šíleného výpravčího pro tento týden obdrží........ (chvilka napětí)................bbowling :D :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.