Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi741

    pigi741 Zelenáč fóra

    Děkuju moc za odpověď....:) Se úplně stydím, že jsem si toho nevšimla...:p
     
    evainfo, farmík84 a LmaminkaK tohle ocenili.
  2. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Hezké ráno všem, ja po pracovním víkendu jsem si dopřála . Toužila jsem po plamenáku a tak pro jistotu koupila balíček. A v něm měla z
    novinek všechno mimo mravenečníka + růžové velbloudy a opice. Tak jsem kupovala po 5 TCH a nestačím se divit. Nestačím mlýt
    krmivo :p. Jen z vláčku nic :( odpad za odpad. Ani jedny růžovky a parfumérie taky né. Ještě pošlu a snad alespon něco .
    Velká gratulace všem co se zadařilo, konečně nikdo neremcá:D:D:D


    [​IMG]
    radost veliká
    [​IMG]
    konečně mám růžovou výrobnu:D:D:D:D:D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ze zatím devíti "expresních" tajemných nákladů žádná labuť... Stále se mi vyhýbá. Přitom by se u mě měla jako v bavlnce - i nažrat by dostala ;)

    A z podivuhodných Baha výběhů mám 2 tygříky. Hezké, ale bez pand červených stejně nic plnit nebudu moci. Asi je (tygry) "sedřu z kůže" (i když se to nemá - jsou chráněni) a budou mi vydělávat ... Co jiného s nimi bez pand?
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  4. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . krom jiného (převážně oranž), přijela vydra a růžové včelky, tak spokojenost :)
     
  5. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    :D Mám maskovací obchod a vyskočil dokonce 2x!! Na poslední chvíli uff [​IMG]
    Jinak na baha jsem se rozšoupla koupila 17 výběhů a spokojenost obrovská:
    2x Pandy, 2x tygři, 1 plameňák, 1 něco s dlouhým nosem a velkým zadkem. Potěšili i 2 papoušci ++, anakondy ++, slon ++, červené pandy a červení velbloudi.
    A mezi odpad, nomlál butik s plavkama, továrna na hůlky a žluté koberce - první dva se projeli vlakem. Další dva co bylo nevím, ale spokojenost obrovská, tady jsem rozhodně vyhrála a neprodělala.
     
  6. Lillien9

    Lillien9 Pisálek fóra

    zdravím všechny pro mě je tento expres malinko zmatečný ,sice mi přijely textilní mlýny ,parfumerie losí pódium i maskovací obchod ale co s nimi když nemám veverky motýly a ani losy a se zakoupených vypadly z těch co nemám jen sovy a na baha plameňáci nutno však podotknout že jsem koupila celkem jen 7 výběhů.
     
    JahůdkaPetřička a evainfo tohle ocenili.
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak už jsem poslala asi 35 vláčků,ale ani jeden mě nepřivezl vydru.Ještě není konec,tak stále doufám.Ale nenadávám,vláček je moc fajn,přivezl hodně jiných chlívků,pár jich sice jelo zpět,ale většina zůstala u mě.Jedu jen za 500,protože mlýn,parfumérku a podobně mám.Třeba se mě podaří získat vydru až bude OaD. :)
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Z vlaku vyskočily dvě vydry a z poslední várky konečně ladným krokem vystoupila dlouho očekávaná husa s dlouhým krkem.Na Baha z TS 2x mravenečník,3x plamenák a růžové opice.
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, sice na Baha jsem měla pouze plameňáka, ale na trhu se objevili tygři a mravenečníci, tak jsem je hned koupila(byli po dvou kusech) a za babku, a tak jsou zatím ve stodole,Třeba se časem rozmnoží.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja ešte raz pošlem vláčik tam kde vozí tie trajláky z mojej lišty.Konečne som sa zbavil žltých výrobní a stajní.Ešte naposledy im tam pošlem strašidelnú kravskú mliekáreň ak tam pôjde nech mi nestraší v lište.Mal by som aj týždeň čo posielať lebo som sa toho nezbavil čoho som sa všetkého chcel.Tak na budúce ak to budúce bude.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Něco kolem 50 kousků :wuerg: Ale ráno na mě konečně vykoukl. Ale těch "zaklínadel", co mi z hubky vylétlo o_OxD
    Jedno velké dlouhé píííííííííp xD:eek:
    K tomu zpropadenýmu plameňákovi přibalili ještě růžové pandy, takže vše odpuštěno ;)
    Výrobny frčely vlakem do Hamburku. Stále očekávám, že se vrátí s růžovkou - zatím prd. Ale dorazily další (dvoje)vydry :music::p
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  12. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Dotaz: hlavně na moderátory, ale uvítám všechny názory:
    Když ještě naložím vláček v době akce , ale už se v té době nestihne vrátit - co se stane s nákladem?
    Děkuji! Všem prima den!
     
    1robinsonka1 a JahůdkaPetřička tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ne, to není, co i myslíte, tanga to jsou.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak vydry mou farmu nechtějí stejně jako předtím labutě-přijelo jich vláčkem 5- ale k růžovému rybníku přibyl růžový bobr, tak uvidíme až bude O-D:p;)
     
    Janké861, evainfo a kačenka5 tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po víkendu bez netu a po přečtení diskusí jsem koupila jeden tygří balíček a byla jsem mile překvapena. Mám 2x tygra, 2x pandu červenou, 1x plameňáka a 4x mravenečníka. Vláček mě také potěšil, přivezl mi chybějící vydru a labuť. Jen textilního mlýna se snad nikdy nedočkám. Ještě však čekají dva náklady na odtajnění. U mě tedy s akcí velká spokojenost.
     
  16. osmak2001

    osmak2001 Pisálek fóra

    švestinka ptala jsem se na to samé, pár stránek zpět a bylo mi odpovězeno, že i když akce skončí náklad budeš mít v inventáři
     
    1robinsonka1 a evainfo tohle ocenili.
  17. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    ahoj švestinko,náklad pak najdeš ve svém inventáři,i já budu posílat těsně před 14 h poslední náklad
    ha hráčka osmak byla rychlejší :)
     
    evainfo a monsaf tohle ocenili.
  18. krutor1989

    krutor1989 Pisálek fóra

    Vydra přijela jupíííí. Ještě čekám na labutě ;) snad najdou cestu.
    Hezký den všem.
     
    mirae a evainfo tohle ocenili.
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    švestinka: náklad na tebe počká

    Na baha plameňáci
     
    evainfo, švestinka a monsaf tohle ocenili.
  20. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    Tak jak čtu, tak všichni mají převydrováno a přelabuťováno. Přeji vám to xD Taky mi přijela labuť i vydra po jedné, ale po růžových krávách se mi jaksi štěstí zadrhlo. X( Mohla bych si teď založit kozí farmu co mi přijelo oranžových chlívků a výroben. xD
     
    1robinsonka1 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.