Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Boty

    Boty Magnát fóra

    Celá akce s expresem je super, mooooc mi pomohla, nejen ,že už nemám zásoby všech možných (i nemožných ) výroben, ale mám teď spoustu nových a vylepšených výběhů a nestálo mě to žádné FL. Díky moc a jen doufám ,že se ten vláček časem opět vrátí :)) :))
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Vůbec nesmutním, naopak mám radost, že mnoho lidí píše o tom, že překvapivě padalo mnoho z touženého a že se dařilo ulovit versus zbavit se přebytků a skoro každý nějakou radost zažil, fakt se to moc pěkně čte :) Ale zrovna tato akce asi hodně výrazně odliší pohled začínající rychlokvašky a letitého zkušeného hráče, proto mi to nedalo sem nenapsat, že co mnozí pokládají za odpad zcela nepotřebný, tak já si maluju jako jeden z cílů, až... se splní aktivace ploch, pak stonku, pak... no, zkrátka potom :) A díky za povzbudení :)
     
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Sovinkaja myslim, ze je tu spousta letitych hracu, kteri radi pomohou novackovi a daruji, co nestihli vypravit vlackem, pockej na akci Obchoduj a daruj a zkus si pisnout
     
  4. Janča2001

    Janča2001 Zelenáč fóra

    Ahojte farmáři,
    musím říct ,že jsem velice štastná,z expresu jsem dostala ružové pštrosy,lednáčky a labutě.Samozřejmě že mezi těmito dobrými chlívky,co jsem neměla,bylo i hodně hrůz.Vláček tu dlouho nebyl,ale jsem ráda,že se vrátil a spolu s ním i tyto chlívky.:D
    mám ještě 4 na ploše,tak uvidím jaké budu mít štěstí.
    Přeji všem farmářům hodně úspěchů.8);)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak ten zadní vagon vážně funguje [​IMG] xD :p ...
     
  6. artex

    artex Perspektivní autor

    moje ID mravenečníky odpuzuje :)
     
  7. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Z vláčku už mám losí pódium, textilní mlýn, několik užitečných chlívků různých barev, jen labutě ještě nemám, kam mi asi zdrhly?
     
  8. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    [​IMG]tak z 10 vybehov siedma parfumeria, druhý textilný mlyn, ostatné červené .... u mňa spokojnosť. Kedže už mám všetko,s vláčikom končím.:)
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To už není možný, todleto >:( Já chci toho plameňáka :cry:Aspoň jednoho malinkatýho :cry:Může mít i nějakou tu vadu, to je fuk :( Mám pro něj i žrádlo namletý :( Ať mi ho dají :cry:
     
  10. The_Brindle_Cat

    The_Brindle_Cat Pisálek fóra

    Nevíte jak zjistím co mi přivezl Expres? Mám toho v liště už tolik, že absolutně nemám přehled :)
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  11. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    The_Brindle_Cat Kukni do inventáře a najdi tam tajemný náklad a dej ho na plochu a počkej 4 hodiny co se ti vyklube :music:

    [​IMG]
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Skalarko, a kolik jsi investovala? Představ si, že já jsem trhla osobní rekord - 630 za balíček a jelikož chyběl mravenečník, tak pak ještě 300 za 20 sólokaprů. A mravenečník nikde, z 20 výběhů jen jeden tygr, žádná růžovka, kdybych neměla z toho balíčku, jak jsem psala 1 tygra, 2 pandy (jedna byla ta jistota) a 3 plameňáky (a 2 růžové opice).

    Takže vyhrávám hejla roku a budu se ode dneška modlit za své nervy, abych už nedala do téhle hry ani korunu. Vsadím se, že nikdo nedopadl hůř. Skoro 1 000 florenů a nemám všechny novinky, to se myslím nikomu nestalo.
    Pokud ano, prosím modíky, aby mu/jí dali na mě kontakt a budeme si držet palce navzájem, abychom už neutráceli.
     
  13. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak jsem se dočkala. Vláček mi přivezl růžovku, kterou jsem si moc přála. Jsou to koníci a ty už růžové mám, ale snad je se mnou někdo vymění při další akci O-D za něco co nemám. Ještě mám stáje na výměnu, tak to budu zkoušet. Všem přeji hodně štěstí.
     
  14. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    tadle akce fakt pohodička :inlove: 5 růžovek, labutě, vydry a pendolíno stále v pohybu...xD
    ...jako by tušili, po čem to farmářský srdce touží :music:
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    flexko taky jsem dneska pokořil svůj rekord co se týče florenů investovaných do TCH. Nakonec jsem místo balíku koupil za 630 florenů přímo 42 TCH, takže celkem to bude přes 50 TCH i s témi co jsem koupil v pátek. Tak jsem zvědavý, jestli dopadnu jako ty, upřímně bych se tomu ani moc nedivil, vzhledem k tomu kolik toho přivezl vlak.;)
     
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Juuuupppííííí konečně dorazil vláček a mám první vydru jupppíííí :D:DMám radost ještě přibyl růžový chovný rybník a ráno bude zbytek 8 ještě čeká vau za mě super jsem naprosto a úplně tutově spokojená. Jinak při OaD určitě pokud to půjde daruji co bude kdo potřebovat aspoň to nebude v liště ;)jen se sušit hi Janča
     
  17. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tajemnice na baha byly katastrofa, taky jsem koupil jen 2 xD, utrácet nemám co, vydyndal jsem Fl za stromový mix... Ale Expres mi dělá radost. Plívy si zase odvezl, ale hlavní cíl byl splněn. Mám vydru, a protože s ní přijela i kámoška, už jsou to tydry ;). Za zmínku stojí i moje druhá labuť, chybějící textilní mlýn a 2 úplně premiérové farmové růžovky - myšky a ušáci. Teď už jen ze zbylých na ploše odtajnit parfumerii a budu řičet blahem:music:.
     
  18. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Tak k maskovacímu obchodu mám i vydru, takže spokojenost, i když vám tady ty růžové chlívky nemálo závidím. :)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Druha serie z expresu a konecne uspech, vydra tu je a hned s brachou :)
    Ovcin oranzovy, kurnik oranzovy, syrarna oranzova, pasovec, krutnik ruzovy, pstrosi oranzovy 2*, bobri oranzovy, kozi mliko oranzove 2*, husy oranzove, VYDRA 2*!
    Ted uz jen doplnuju, ale toho matrose co to bere - delam vyrobny prvnich zvirat, tedy za 150 bodu a doplnuju to nizkyma...
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Huh, to jsem zase narazila na oříšek: Neplést si Výběh pro pandy červený a Výběh pro pandy červené.:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.