Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj jitikw,
    jestli ty jsi neposlala špatnou žádost. Že ty jsi měla požadavek na ptáka? To se pak nediv, že místo sokola se u tebe zahnízdili orli, holubi a nezbytné slepice. ;)
     
    evainfo, lase2 a krakoramaja tohle ocenili.
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :( tak Vydru za 15 FL, když mám ve stodole 14 chlívků... tak to opravdu ne :wuerg:
     
    Kolomajzník a karbar tohle ocenili.
  3. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Konečně se zadařilo - expres ..... 1x kamzíci, 1x továrna na hrábě .
     
  4. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Za 15FL dostat žlutej kravín je až drzost!Z vláčku oranž.slepici,labuť a jiné ptákoviny ve 113LV,to je bez komentáře.
    No vida,stačí si zanadávat a mám 2x kamzíka.Teď dávám jen ježečka a trnu co vyleze.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    mariejosefa a k.vitek tohle ocenili.
  5. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tak u mě odesláno min. 70 vlaků, přesnou statistiku si nevedu. Zatím 5x kamzík, 4x hrábě a 6x růžový stáj. Ze současně probíhajících tajemnic a stájboly je tu jeden Turbo šnek zdrahající před sokolem. Na lva půjdeme někdy do Zoo.

    Hezkou sobotu všem.
     
  6. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    nezmarka.cz jooo, to jsem si taky říkala. Ale není pták jako pták. Nejdříve se mé srdce rozbušilo, že to vyšlo - nejsem ornitolog, tak jsem si spletla orla se sokolem. Však ten darebák bude ještě drápem škrábat na monitor....aby se ke mě na farmu dostal. :D

    Ale ať jen neběduji - chybělo mi celkem dost věcí - trezor, hrábě, skvrnitý mlok, šnek, lev a také mi přibyli bizoni a bažanti. Takže nakonec je to vlastně velká úspěšnost.
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vida, stačí si postěžovat a hrábě jsou v kůlně. P.S.: K čemu že mi budou?:p
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pechfóglová - na hrabání ? :p
    Já ještě hrábě nemám. Ale kamzík se dostavil, rovněž mi přivezli dva trezory, mloka, růž. ryby a koně. Tož asi dobrý ;)
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    -pechfógl-Jo holka,kdyby to tak pomáhalo,stěžovala bych si pořádxD
    Také hrábě nemám,ani sokola,a že jsem do těch tajemniček vrazila pomalu víc FL nežli kdybych koupila balíček na jistotu.A tu zatracenou žirafu také ještě nemohu získat,zato vláček se plní zvířátkama o 106,ale alespoň mám jednoho kamzíka a a za dalších 200FL šneka a lva.
    Tak jsem si pustila dostatečně žilou;)No asi jako hodně lidiček,ale může nám být útěchou,že jsme pomohli k bohatším svátkům RT:)
     
  10. ruzas73

    ruzas73 Zelenáč fóra

    Exper supe,ale nechtělo by to i něco na stromky co takové super stromy na superkrmivo ,hnojivo
     
    Jonsdorf, karbar a evainfo tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ruzas73 - tak v tomto směru nejsem optimistiská. Expresu na stromky se určitě dočkáme, ale o těchto stromech si můžeme nechat asi jen zdát ;)
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Je tam vůbec něco jiného než textil a parfumérie ??? A hlavně mě řekněte,jak jsem z výroben mohl dostat oranžovou krávu ?
     
    k.vitek, michalka59 a karbar tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Báro - asi takhle :

    Můžeme získat:
    • Oranžový upgrade stáje
    • Červený upgrade stáje
    • Růžový upgrade stáje
    • Oranžový upgrade dílny
    • Textilní mlýn
    • Parfumerie
    • Továrna na trezory
    • Továrna na plachty
    Kdybys chtěl, můžu ti k tomu přidat oranž kraví mlíkárnu - tu dali zase mně ;)

    Edit: jen doplňuji - k seznamu patří ty ještě ztracené hrábě - Továrna na hrábě
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    -Kuteno-, kiki2305 a karbar tohle ocenili.
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Pruhovaná,kde máš hrabě ?! Neříkej,že zas byla změna a já vagónuju zbytečně ? :wuerg:
     
    Skali tohle ocenil(a).
  15. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Vlak je bezva,budu posílat,jak to půjde.
    Sice hrábě ještě nemám,ale trezor, berušky,růž. netopýři a 2x kamzíci už dorazili.
    Sokol zatím nikde a šnek se lvem-nikde nic,to už nekupuju,to bych měla na farmě smečku vlků a samý jeleny :wuerg::D.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Báro - hrabě mi někdo vyfouknul -.- Ale žádný strach, na seznamu jsou...;)
    Jsem je tam tedy dopsala, aby nebyly nějaké pochyby :) Děkuji za upozornění, pane růžový hrabě :D

    Frantanec - zvědavost mi nedá, abych se nezeptala - ty chlívky, co máš na svém obrázku ale nejsou všechny z tajemek, že ? Bylo by asi dobré nemíchat jabka s hruškama, bo tohle je opravdu prapodivná směsice všeho možného a ještě si bude někdo myslet, že ti dali i chlívky v základu o_O

    Edit: abych nebyla za úplného blázna, jelikož tu reaguju na něco, co tu není - Frantanec si své dva obrázky smazal o_O
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Kdo by nevěděl tak
    starý bábě dáme hrábě, aby s nima hrabala, mladý holce dáme chlapce, aby ho milovala.
    Zatím z expresů 1x hrábě (7 pokusů), nyní na ploše (6 pokusů) šance na kamzíka. Zbytek nebude, protože jsem nic nekoupil - nemám štěstí. Dalších 5 Chromů a žirafa stále není. Teď uvidím co vypadne až získám tajemky za hrábě.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak jsem koupil 15x vybeh tajne sem doufal aspon v 1 sokola a same zlute nepotrebne vybehy xDdes.
     
    anvan tohle ocenil(a).
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A víte jak to dělám já?
    Myslím samozřejmě kouzlo jak se dostat k novinkám?
    Za prvé: Nikdy nedávám současné více jak čtyři tajemky najednou.
    Za druhé : Vždy je dávám na jednu plochu do kosočtverece vedle sebe.
    A konečně za třetí : Vždy než odkreji tajemku zajdu do kostela a zapálím tam svíčku.
    No a výsledky se vždy dostaví, někdy i dříve jak SMS z banky že jsem překročil denní limit pro platby na internetu.
    Tak si řeknu "a co vždyť budou vánoce"
    Všem přeji krásný večer a veselou hru... Váš Jonsdorf
     
  20. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    hezký večer :) tak já vyslala první vláček 3x - berušky; 2x kamzík - super!!

    s tím druhým vláčkem to bude horší, ten jezdí asi jinudy, teď ho točím stále dokola a zatím žádné hrábě.. chjo, chce to asi čas :sleepy:
    nic mě to nestojí, tak mi to ale neva.. tajemné nekupuji, sokola ani lva ani šneky po této akci chovat nebudu :music:
    na ploše ještě k odtajnění 3x náklad II, tak uvidíme :p držím palečky ostatním a taky samozřejmě sobě xD
     
    rijkax a karbar tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.