Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    sokoli jsou doma, získala jsem i bažanty. Štěstí se unavilo a sedlo i na .... ještě prosím kamzíky ;)
     
    Trepifajksl, evainfo a bbowling tohle ocenili.
  2. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ahojte, prosím o radu vypravila som 10 vlakov a z toho som našla iba 2 tajné stajne neviem kde hladat ostatné stretol sa už niekto s tým dakujem
     
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    2 x 11 výběhů z vlaku = znečištěný počítač :wuerg: Tvůrce si pravděpodobně oblíbil oranžový pávy a textilní mlýny - dohromady 13x.
    Jedni kamzíci a po hrábích ani vidu ani slechu.
    Pošlu dalších 40 a uvidíme ....
     
  4. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Prepáčte už som to našla pekný víkend
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/17
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Mám 1 x hrábě i kamzíka, vede vše v oranž, jo jedny pink krávy...
     
  6. Frantanec

    Frantanec Perspektivní autor

    mam sokola
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. anica16

    anica16 Aktivní autor

    tajemky odhaleny padl z vlacku ruzovy vcely beruska a tovarna na hrabe.k tomu samozrejme zbytek zl i oranz chlivecky kurniku pava hus apd.padla parfumerie i tovarna na plachty aj rodeo .klasikych 1 sokolik a oranz.holuby celkem spokojenost .zlute pomazou do vlacku a chybi z 1vlacku novinka tak snad padne poslu dalsich 20kousku to by v tom byl cert aby novinka nepadla:inlove:xD
     
  8. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Z vláčku nemám ani jednu novinku a z TCH také nic prostě se nedaří
     
    sisinka a evainfo tohle ocenili.
  9. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Posílat vláčky jsem začla až dnes, zatím se vrátily 3. Samozřejmě jsem neodolala a odtajnila hned a nadšení. Mám hrábě, trezor (ten mi chyběl) a nakonec barvírna. Ale pro začátek stačí. Takže pomalu pokračuji a věřím, že dorazí i kamzíííík.
    Vypadá to, že na mě nesedla jen nemoc, ale i trochu štěstí :D
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký víkend :) tolik akcí najednou a kde začít? Stájbola se zdařila a lvík se slizounkem už skotačí :p. Podivuhodných bylo celkem 29 kusů a točila po jednom, protože mám na akci OLLÉ +1 navíc a je škoda políčka zaplácat na celý den lištovým tajemnem.
    Vyšel jeden sokol, červ. páv, červ. medvídci, bažant, bizon a zbytek jsem hned cpala do Expresu. Tam jsem projela taky asi 30 jízd, získala 2x kamzíka
    a ke konci jedny hrábě xD. Za ty FL jsem docela spokojená protože jsem utratila méně jako za balíček. Dál už nepokračuji, chlívečky se objeví v další stájbole nebo v O+D. Všem držím palce ať ty novinky získáte a jdu skládat další dojárnu xD

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem zkusil taky stájbolu ale jen jeden pokus na šneka a světe div se on mi padl :D :) Toho lva zkusim jindy.
    Jinak co se týče tajemných nákladů poslal jsem jich asi 40 ale ještě jsem je nedal na plochu :)

    Tak uvidíme co padne každopádně chtěl bych ty novinky a nebo růžový chlívky naposledy jsem dostal husy růžové a na kole vytočil paví výběh růžový :) :D
    Nechápu jak tu protihodnotu u těch slonů např. jak jsem dávala twinulka fakt vymýšlel někdo kdo to asi ani nehraje :D


    [​IMG]
     
  12. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Tak jsem odtajnil 9 nákladů, první hned skvělé růžové vrány, pak ještě mlok a labuť, to je OK, ale zbytek oranžád popádí hezky odkud přijel :D
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Má zkušenost je, že když je možnost získat NAPOSLEDY! žluté orlí hnízdo, tak ho taky získám, nejmíň pětkrát. Nějací šneci či jiné novinky mě míjejí.
     
  14. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Floreny vyplýtvány, a sokolík se bohužel nedostavil. Ale za to furt samí orli, holubi a slepice. A taky krtci. Vyplazuji tedy na sokola jazyk, však ty přiletíš jindy......Teď se jdu zaměřit na vlak, kamzík bude můj a nééé že néééé !:)
     
  15. anica16

    anica16 Aktivní autor

    odtajnila 6vlacku a kamzik se dostavil jupii no ale do 20kousku jeste dodavam takze se tesim na nejakou novinku mam sice vse ale ruzovkami nepohrdnu..:p
     
    sisinka a evainfo tohle ocenili.
  16. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Z novinek jen Sokol, konečně mám žirafy a také druhý bažanty. Florenové konto na nule, tak snad se poštěstí aspoň s vláčkem, zatím ničím nepřekvapil.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Vláček- hrůza nic zajímavého - oranž slepice a pod ,mě fakt nemůže nadchnout :cry:
     
    sisinka, evainfo a michalka59 tohle ocenili.
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny sobotny den...tak ja mam s kazdej novinky po jednom chlieviku a som spokojna ako po vojne..tesim sa aj s ruzovych tie mi nejako ten expres dozicil...no snad sa este nieco zadari..drzim vsetkym palce..pekny vikendxD:p
     
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Sokol nepřilétl, a vláček zatím nedal nic. Ani kamzík, ani hrábě, a to jsem urychlovala za floreny, takže chlívků už bylo dost. Jen stájbola dala jednoho lva a nakonec i jednoho šneka, ale stálo mě tu už cca 500 florenů. Z růžovek ještě horší - kachny, které nikdo nechce, no a aby se neřeklo, tak jedny husy. Ale za tolik florenů 2 novinky, to je dost bída. Inu, když se nedaří, tak se nedaří..
     
  20. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Hlásím kamzík stále jeden , hrábě 3x...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.