Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Sem na tom stejne stodola prazdna a ted uz i konto a nic z toho xDBbowling za to si nafackuj zes ji zrusil
     
    bbowling a evainfo tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skali Mně osobně je to celkem jedno,všeho mám zatím dostatek.Spíše sem si myslel,že by to pomohlo těm co nemaj co dávat do vlaku.:eek:
    Zatím jsem vykoumal,že nejlepší varianta a hlavně zadarmo je: 1x žlutej slon(180) a 5x žlutá koala(5x90).Celkem protihodnota 630 za 125.000 KR;)
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    málo boľavý na náradie je aj holičský salón [​IMG] [​IMG]


    edit
    kaolín, je vidieť, že sem chodíš pekne učesaný, mne hrebene netreba, len si to labkami poza uši zahladímxD
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zatiaľ mám v lište 10 tajomných nákladov a 9 tajomných nákladov II, avšak plocha je venovaná pestovaniu akčných, takže odhaľovanie sa bude konať najskôr až po víkende. :) Dovtedy spravím zásobu nákladov dúfajúc v novinky a po OaD chýbajúce mloky a trezory. ;)
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Z těch hřebenů by mně srdce krvácelo!xD To raději utratím krejcary ve farmářském obchodě za žlutou bahamskou zvěřinu!:)
     
    bbowling a DANKA722 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - jak říkám, nejsou podklady. To by si to musel někdo vzít na vlastní triko a strávit nad tím hromadu času. A zjišťovat od dalších lidiček, bo ne každej má v liště všechno. Vem si, co toho je a teď všechny upgrady k tomu :( Já se určitě jako dobrovolník hlásit nebudu xD
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To znamená,že to asi zůstalo na starým fóru.Stejně jako první expres kde nejmenší protihodnota zboží byla 250.Takže vláček byl dostupný opravdu pro všechny!:eek: Nojono jiná doba!To jsou ty lepší světlé zítřky!o_O

    https://prnt.sc/hetcz4 Kamzík je tam!!! Teď ještě ty hrábě!:)
    Je tam podezřele nějak moc berušek!:)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    První odtajnění a oranž.kurník. To je nádhera.
     
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já tentokrát moc vláčků nevypravím vůbec mě to nějak tentokrát nebaví.Občas si vzpomenu sem jít vyzvednout náklad a co z toho vyleze zjistím až asi po akci za fl nic nekupuji tak asi tentokrát nebudu mít nic z novinek.
     
    švestinka a evainfo tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    1 : Labuť
    2 : Labuť
    3 : oranžová výrobna vlny
    4 : Beruška

    No tak to zase všechno pošlu zpátky.

    ----------------------------------

    kaolín : označ Kamzíka !! Kdo se v tom bordelu má vyznat.
     
    Janina0971 a evainfo tohle ocenili.
  11. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, tak já už můžu hrabat a dnes to vyšlo napoprvé....ale listí je pod sněhem...tolik radosti,že snad ani neusnu;)
     
    švestinka, evainfo a sisinka tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Kdo vymýšlí ty protihodnoty, by zasloužil pár facek a jednu pořádnou ránu trámkem aby se mu rozsvítilo.
    Jako dávat do kupy 625 protihodnoty z toho odpadu kterýho mám plnou lištu je otravný jak háravá fena.

    Navíc pořád nechápu tu "5" v požadavku.

    Když musím doplňovat na 630, tak mi 5 bodů propadává.
    Tu hru podle mého nikdo z těch integrálů nehraje.

    Dávám tam úplně všechno co mi přijde pod ruku protože takových textilek mám 22, bobřích hradů 18 a třeba oranžových Hus 11.
    Nechápu kde to pořád beru.
    Na kole štěstí jsem vykolotočařil žlutou mlíkárnu (sedmou) a bobří pilu (devátou)

    Kdyby ten vlak šel naplnit na protihodnotu 625 000 a odeslat aby mi dovezl 1 000 tajemných, bylo by to fajnější.
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Přesně, kdo vymýšlí protihodnoty, toho bych chtěla poznat xD Nakonec jsem ráda, že se těch růžových slonů za 40 "zbavím".
    Jen škoda, že nejdou těm, kterým podle Tipovačky, nebo umístěním pod 1000 v Topce patří, poslat vlakem xD


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Teda ale už jdu fakt spát, protože jsem se tě zrovna chtěl zeptat kde jsi vzala 740 růžových výběhů a ono je to krmivo.
    Mám dost. Dobrou noc.

    Růžové sloni pošli při O&D třebas mě. Mě ta protihodnota nevadí.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Takže jednoduše řečeno, "zdarma" jsou kamzík a hrábě, ostatní za floreny... 8)
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    kaolín11 - já zatím odtajnila 1 výběh z vláčku a tam - budeš se divit - berušky :p
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě že já tento problém nemám, nářadím jsem začala s pokusným vstupem do Top, takže jsem na nule i s hřebíkama... no, něco od vkladu napadalo, vidím to tak na pátý level...
     
    babako tohle ocenil(a).
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mno tak hrábě by byly (padlo na ně 7 pokusů) teď už budu zkoušet jen tu 1.variantu, aby byla ta druhá stáj....ani nevím co neb v tom mám krapet ( teda hodně) guláš. Ze Stáboly mám obě novinky ani jsem radši nepočítala na kolikátej pokus.....no a z nákupu za floreny, po 15 ks. stájí nic. Jako obvykle!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Po prvních 20 vypravených vláčcích jsem to přestala počítat,odtajňovala jsem včera a teď ráno,včera 1 kamzík a dnes 1 hrábě,opět přibyly lištovky, ten vlak by se dal asi vypravovat dost dlouho,kdybych čekala hoďku.Ovšem těch stájí s nízkou hodnotou je tolik že je začnu prodávat sytému, už ani je rozdávat moc nejde, každý chce hned něco lepšího tak se snažím aspoň zbavovat výroben , systém je nechce.Přece jenom jsem koupila 12 TCH ale sokol není:(Počkám až ho třeba zas dají jako odměnu;)
     
    Trepifajksl, evainfo a karbar tohle ocenili.
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Při ranním kafi jsem vypravila 50 vlaků s vidinou, že z nich bude alespoň jeden kamzík a ještě něco hodně zajímavého. Nevím sice co, ale doufám v to. Ale skládat pokaždé protihodnotu 630 je otravné, proč to nemá stejné tlačítko jako ve stájbole, tzn. použít ten samý výběr v případě, že na to ty chlívky mám......
    Teď čekám až sklidím akční plodinu, kterou už mám jen na jedné ploše a strčím tam ty tajemné stáje. A po chvílích ještě vypravím vlaky na ty dřevěné hrábě od ježků. Radši bych si tedy najala výpravčího, ale nějak ho nemůžu najít.....
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.