Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    juchůůů, tak na vláček se těším, k tomu potřebuji jen chlívky z lišty, jupí! :D
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, také patřímmezi ty, co budou posílat vlak za vlakem s tajným přáním mít novinky. Docela se těším. Jára
     
  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Expres je tu a u mě opět se stejnou chybou jako minule. Oranžové sobi a oranžové husy do něj prostě nenarvu, stále to hlásí že nemám dost zboží. Má někdo stejný problém nebo je vybíravý jen ten můj spěšňák? Díky za info.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já mám jiný problém, místo některých stájí vidím bagr nebo přepůlenou čmáranici, no jo dráhy ,-)))) tak jsem ještě vlak nevypravil.

    Edit: zkusím, na kole štěstí je v popisu pegas a taky bagr ,-))

    Díky, restartoval jsem a vše v pohodě.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    evainfo a Prepperka tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Maťochov,

    a není to tím, že je máš v inventáři i ze základem?

    Ahoj Pitrýsek47,

    u mně vše v pořádku, zkus prosím restartovat hru nebo použít jiný prohlížeč.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    máťochov tohle ocenil(a).
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Pajdo, promiň ale nechápu. Jak mohou být v liště se základem? Všechny ostatní žluté a oranžové stáje tam v pohodě jdou jen tyto 2 druhy nikdy.

    EDIT: aha, tak už to pochopil, dal jsem je na plochu a zase zboural a už je to ok. Díky.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Chtěla jsem koupit tajemnou na baha s tím lvem ale nevím si rady ze kterého to mám koupit a balíček to nabízí s žirafou.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    maťochov: Byly jako odměna v akcích a připsány rovnou i se základem do lišty. Pokud si je ještě nedal na plochu a nezboural, tak se nerozložily. Dej je na plochu bez základu... zbourej a uvidíš, že se ti zpět do lišty vrátí základ + upgrade. Potom už půjdou dát do vlaku. Stejně tak se ti budou chovat třeba při OD a pod dokud je nerozložíš ,-)
     
    Helena1313 a máťochov tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Karbar: lev není v podivuhodných stájích, ale pouze ve stájbole
     
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jejda já jsem ale trdlo, viděla jsem ho prostě v těch tajemnejch jak se tam schovává za tou budkou a tak jsem jich pár koupila a pak čučim v liště že mám podivnej Topaz.
    No nic už jsou na ploše tak snad něco hezkého vypadne.
    pajdo361 děkuji.
     
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslal jsem 8 vlaků a jedním slovem utrpení!!:p Opravdu je nutné se při výběru zvěře neustále vracet na začátek???:p:p
    To si fakt vláček nepamatuje kde jsem před okamžikem zvířátko hledal?? Dále nechápu proč mně to neustále vyhazuje z vlaku při odtajňování za FL a následném vyzvednutí nákladu.Od minule se vůbec nic nezlepšilo!:sleepy:
    Opravdu tohle někdo z vedení hraje?? Mně se tedy zdá ,že ne.:eek:
     
  12. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    šnek se skrývá ve kterém výběhu?
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pavca67: šnek se skrývá ve stájbole v poslední sadě pro výběr.
     
    pavca67 tohle ocenil(a).
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Za hodně těžký peníze lev, za náhodu šnek, kamzík už taky přistál doma ...

    Tak teď ještě hrábě z vlacku a sokola, a mám to zas komplet
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím plantážníci, sousedé a drobní chovatelé...
    Hlásím že mám splněno, huráááá.
    Snad se z toho...
    :D

    [​IMG]
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 plně s tebou souhlasím, vůbec mě to nebaví stále hledat, že jsem chtěla dát žluté stáje a nic jinýho, už i při OaD si to pamatuje, kde jsem skončila, ale tady stále ne, to jsou všechno sice jen maličkosti, ale otravuje to život, raději bych to měla jednodušší a s radostí si hrála a ne se u toho trápit a tvrdě pracovat - už těch maličkostí, co umořily osla (nevím, zda můžu použít to druhý zvíře) přibývá. Vadí mi i posílání akčních dárků, když jsou na druhém místě pod seznamem přátel
    :p
     
    Silwin, matlafous123 a kaolín11 tohle ocenili.
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak koukám jako blázen, další masožravec na farmě a je z něj vegetarián (lev), ještě že tak, jinak bychom mohli mít za chvíli na farmě(i Baha) pusto, vláček pošlu, ale nikdy jsem úplnou novinku neměla, tak doufám, že už se taky konečně dočkám úplné novinky, ať se daří všem.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skromný dotaz.
    Dá se nějak zjistit protihodnota stáje aniž bych ji musel koupit či vyrobit v dílně? Když začínal expres tak to bylo,nyní to nemohu nikde najít.
    Předem dík za odkaz!
     
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já už si nemusím dělat starosti kam tu zvěřinu všechnu nacpu.
    No prostě nikam, protože nic nemám.
    Koupila jsem FL abych měla na stájbolu.
    Zkoušela jsem obě zvířata na několik pokusů a nic vzdávám to.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - to není vůbec skromný dotaz o_OBohužel, takový seznam není. Nejsou na to žádné podklady.

    Zjistíš to pouze ve vlaku - pokud ovšem tu stáj (výrobnu máš). Pokud ne, leda sem písnout, co tě konkrétně zajímá a společnými silami můžeme prolézt vagóny ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.