Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Konečně se mi uvolnily plochy tak jsem tam dala večer stáje z vláčku.Kamzíků mám víc než dost a hrábě jen jedny:oops:,nene nestěžuju si.Došli i tři růžovky-netopýr,prase a kůn,pak trezory,mloci,atd..,no nějakej šubrunk taky ale to nic nemění,že jinak fajn.
     
    babina51 a bursuk59 tohle ocenili.
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já jsem spokojená, kamzík přihopkal, z ostatních jedna růžovka a další většinou červené. Hrábě sice nevyšly, ale vzhledem k tomu, že produkty stejně spíš kupuji, zas tolik to nemrzí.
    Dokonce přijel i oranžový krtek, což mě dost překvapilo - ani jsem nevěděla, že ho máme :)
     
    babina51, mituli a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak já dala až dnes2 tajemničky, bo jsem to nějak nestihala posílat, což mne mrzí :(+podivuhodné z rourek Vláček mne obdaroval trezorem a hráběmi-obojí první;) + 2x medvědy žluté, 2x lasičku žlutou kurník oranž a prasátko červené..lepší jak drátem do oka xD
     
    babina51 a mituli tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak finale : 15+14 pokusu = 4* hrabe a 0* kamzik... no jeste ze taky mraky ruzovek (nanic, krome jedne jsem mel nebo mam neonky), takze zklamani, priste budu zklamavan prubezne at nedelam zbytecne ale naopak ten co nemam aspon jeden kus...
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Kamzík 0, hrábě 0, za řeč stojí jen růžový chlívek s netopýrem. Jinak spousta koní v různém provedení, berušky, labutě atd. Vedle v akci z bažantů též 0. Žirafy půjdou na plochu až ráno po sklizni stromů.
    Tentokrát mě to nestálo ani floren, vlaky jsem neurychlovala. Když jsem si vzpomněla, vyzvedla náklad a vložila další.
    Žádné floreny, žádný stres, žádné zklamání :D
     
  6. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Tak jsem měla asi 20 tajemných a z toho žádnej kamzík a žádný hrábě... no aspoň s jedním jsem teda počítala :(
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak odhalil som svoje náklady a tu sú výsledky. :)

    [​IMG]
    [​IMG]

    Takže 5x kamzík, 2x hrable a 3 ružové chlievy (ovce, husy a moriaky) + ružové osly z predchádzajúcej malej várky. :) Spokojnosť..
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) vláček se moc nesnažil, ale dva kamzíci, každý s hráběmi, přihopkali, takže dobré - další se jistě objeví z odměn při akcích nebo v úkolech, takže jich pak bude zase hafo, stejně jako jezevců, berušek, parfumerií, které se před nedávnem málem vyvažovaly zlatem ...
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.