Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Možná Domek pro drůbež? Ten mě hněte, neb se nesklízí kombajnem.
    Nojo, pajdovi naskočil příspěvek před minutou, kdežto mně až před chvílí. Holt má protekci (a já pomalej počítač).
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    švestinka, evainfo a tenista99 tohle ocenili.
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    tady ho mam :D Jinak mam tam poslední 30 pokusů 15 a 15
    Jinak děkuju všem za vysvětlení :D

    [​IMG]
     
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    no není to nádhera pošlu 4 berušky a jedna se mi vrátí i ten vlak je jeden velký podvod ze 70 nákladu jeden kamzík a jedny hrábě a ružovka žádná
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pavca67: dostala jsi něco jiného než bylo uvedeno, nebo jsi nedostala nic? Protože pokud jsi dostala to co bylo uvedeno tak tvé řeči o podvodu nechápu.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky odtajnuji hezky chlívek po chlívečku,už na mě koukla i nějaká růžovka :music:
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kamzík se zadařil takže gut:p:p:p
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    pavca67 - neběduj a nenaříkej, máš jich aspoň po jednom kuse.
    :D
    Poslal jsem sice jen asi 50 vlaků, ale hrábě nemám ani jedny. Co já si teď bez nich jen počnu?
    Zato kamzíky mám dva.
    Nakládal jsem i červené stáje, kterých mám po více kusech a víš, že bych byl raději,
    kdyby se mi vrátila zpět červená místo těch samých oranžád? Nejvýmluvnější byl
    ten poslední oranžový osel.
    Dobře mi tak.
    Ale aspoň jsem se vydováděl a vyhodil si z tlapky.
    :DxD
     
  9. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahojky, tak já mám tři kamzíky a jedny hrabičky..takže velká spokojenost. A k tomu dvě růžovky, myšky a kravky.Pěkný den.
     
    klaarcca, danielka0000 a Twinulka tohle ocenili.
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Jsem na tom jako Mikeš,poslala snad 40 vlaků a ani jedny hrábě:cry:čím já teď budu to spadané listí a haraburdí hrabat?;)
    Ale kamzíky mám 2 takže tam spokojenost.Horší teda byli TS tam se orel nekonal a ani žirafě se u mě na ostrově nelíbí. A že těch tajemniček bylo zasazeno.No co naděláme? Příště si dám pohov,oni se časem někde objeví a nebo dokoupí:)
    Tak hezký den.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som sa na vláčik tešil taktoxDxD a vyšiel som s neho ako Pinocchio s dlhým nosom,lebo sa mi vracali niektoré stajne x krát.
     
  12. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Dva ještě zrajou, jinak 2 x kamzík,4x hrábě...
     
    Lyzarka a -bobča- tohle ocenili.
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    kamzík 0 , hrábě 0 :(:(:(
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    A je doma kulíšek malinkej. Ňuňu :)
     
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    nakonec kamzík 1x, hrábě 2x;)
     
    klaarcca a MatysekKamilek tohle ocenili.
  16. JahůdkováPetřička

    JahůdkováPetřička Pisálek fóra

    Hrábě nedorazili a mám 1 kamzíka paráda :)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  17. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dobrý večer,
    tak ani u mňa si kamzík neposkáče a hrable nezahrabú. A to sa cítim ako výpravca z čias Československých dráh. Jeden vláčik za druhým. Aj miesto na lúkach som, pre tie navrátivšie sa chlievy, robila. Čo som poslala, to sa vrátilo. Samozrejme mninimalizované.
    O stájbole ani nehovorím. Ku mne lev ani len nenazrel, nieto aby sa pošmykol na slimákovi - nemal na akom. A podivuhodné výbehy pre mňa podivuhodné nie sú, lebo vždy viem, že novinka sa mi vyhne. Holt, moja farma je spiatočnícka. Musí vyžiť zo starých chlievov i starých stromov. Tie nové síce časom prídu, ale vtedy sú už staré...:cry::p
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zatim to mam u pana "S" (toho s kocickou), tedy mozna je tam kamzik, mozna jsou tam hrabicky, maji na to 15+14 pokusu, ale neni kam je dat, dokud bezi druha akce, tak to pak (no to rikam uz treti akci) udelam najednou...
    A pripojim k tomu i zirafu a dalsi chlivky co cekaji i na baha, tam sice muzu dat, ale kdo by se chtel rozcilovat dvakrat :)
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  19. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahoj pri vymene klidne orla poslu ozvy se.
     
  20. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Kamzík přijel, hrábě nikde.:(:(:(
    Vlaků posláno nepočítaně.
    Tak snad někdy příště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.