Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Trezor dorazil a čekám jestli dojede i mlok :)
    Vláček mě moc baví a vyčistím lištu od všech žluťásků a dalších zbytečností.
    Hezkou hru všem.
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Taky tam cpu žluťásky a bojím se, že jiný smetí dorazí. Zatím je vrším ve stodole a na plochu až najednou asi.
     
  3. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Já jsem spokojen, 5 žlutých koal a 1 lenochod classic + není drahá investice, vlak jsem přejel už 100 krát, už jen počkám, co vypadne.
     
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    velice super vláček pošlu červenou stáj a přijede oranžová
     
  5. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Myslím , že do expresu zapomněli vložit jak mloka, tak výrobnu trezorů
     
  6. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Dorazil růžový chamík, mlok a trezor stále nikde. :sleepy:
    Snad se ještě dočkám. Stále je ještě co vlakem posílat.:)
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já mám trezor,heč..na popáté ! Ale dochází žluťásci,oranž nedám,musím vagónovat červené,nebo nakoupit Ž bloudy a coaly.
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak dva mloci dopluli,teď ještě trezor dokud mám vlak čím krmit.Snad se dočkám.
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sakra nedá se ten vlak urychlit teprve jsem ho vypravil 19x:music:krom Fl
     
  10. maja6000

    maja6000 Zelenáč fóra

    tak mi vláček trezor ani mloka nepřivezl asi nebudu štěstí mít
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Hurá, mám to.. :) 2 mloky a lienky. :) Tak ešte mi vezie jeden vláčik náklad I a potom už budem skúšať len trezory. :)
    A nejak sa mi rozmnožili skunkovia..
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Můžu se zeptat proč dáš pryč raději červené než oranž? Jako jediný mě napadá design, aspoň mně se víc líbí oranž příbytky než červené. Ale design je v této hře až za výhodností....
     
    skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Můžeš... a seš vedle. Oranž dává 2 stejně jako červený,ale oranžů mám podstatně víc a sklízím pokud možno celou plochu (až celou farmu) zaráz. Nehodlám se přihlašovat po dozrání žlutých pak červených za hodku oranž. a za další hodku obyč.

    Můj ideál je 128 stejných chlévů.
     
    petaM2001, krakoramaja a Trepifajksl tohle ocenili.
  14. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já jedu teprve 4vlak...jsem na chatě a zapomínám..práce je dost. Ale z TS nám svého prvního bizona a další 2 hrochy..ale nevím z jakého TS to je,,,zda z vlaku, akce či za úkol v družstvu...nevadí, hlavně že se nějaká kloudná stáj vyklube:p;):D
     
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
  15. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Existuje také taktika sklízet naráz oranžové s červenými. Červené jsou sice "kratší" ale dávají více BZ a tak, dá se říci chvilkové, čekání na dozrání oranžád je přiměřeně vyváženo nadziskem BZ. Já osobně bych se červenád ani oranžád nezbavoval.

    Mám cukaturu přestat valit do TOPky, odtajnit a nespoléhat na štěstí že mi z nákladů vypadne Trezor a Mlok při odtajnění až po expresu. Ještě uvidím jak se k tomu postavím.
     
    Naposledy upraveno: 20/5/17
  16. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Hurá, napočtvrté trezor. Tak ještě uvidíme, jestli se poštěstí i mlok.
     
    petaM2001 a Xenie6161 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Napodruhé parfumerie a oranžová barvírna, chjo... tak jsem naložila další dva expresy a uvidím.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak dorazil trezor a růžové slepice + rybky :) Teď už mi o nic nejde... jen vyčistit lištu. Snad se povede.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Jupíí už mi vláčik doviezol stajňu na trezory.Jedna mi bude stačiť ešte by sa hodil jeden mlok.Tak budem ešte vláčik nakladať.
     
  20. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Ahojte, možno blbá otázka, ale ja nikde nevidím, čo mi vlak priniesol. Vyzdvihnem si náklad a neukazuje obsah. Musím kontrolovať cez lištu. Má na to niekto lepší spôsob? Dik
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.