Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, dneska se objevily na ploše samé perly... Potěšil skunk a jináč nic. Takže stále pouze jeden trezor a žádný mlok :(
     
  2. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Jonsdorf- velká gratulka. Já koupila asi jednou tolik stájí, nebo víc raději to sem ani psát nebudu a ani ťuk.Možná, že mi toho krokodýla zapomněli na farmu dát
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak já se připojuji k dlouhé řadě "šťatslivců", krokodýl mě úspěšně míjí (asi slyšel mé postranní poznámky o nějakých kabelkách a botičkách). Z vláčku vystoupily jedny berušky.
     
  4. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    i mě se dnes štěstí vyhýbá :(
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Zvláštní náhoda. Minule jsem vlakovou akci začala vytočením růžovky na kole štěstí. No a dnes jsem vytočila růžové bobry, ač jsem chtěla 100% do stodoly (proto jsem točila vícekrát). Zatím odkryto 5 nákladů a objevil se trezor. Jeden stačí, kdo by choval křečky, že? Červené slepice za super protihodnotu jely hned zpět.
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja som zatiaľ odkryl asi 6 nákladov a mlok zatiaľ neprišiel, takže skúšam ďalej. :) Balíček s trezorom budem skúšať až po tom, čo získam mloka a lienky.
     
  7. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Taky mám jeden trezor,na mloka čekám snad připlave.
    FA97...BAHA323
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem právě odhalila, co ukrývají tajemné kadibudky na mé druhé farmě a jsem spokojená nad míru :inlove:.
    Růžoví pstrosi a králíci a trezor i s mlokem :D:D
    [​IMG] Edit: A dneska k tomu přibyly růžové včely :D
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já tedy zatím jen vozím vlaky tam a zpět, pouze jedna beruška, ale i tu na farmě mám, takže jako kdyby nebyla,zatím si jí nechám, třeba jí někdy vyměním, a nebo taky né.
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Barevno je v dovezených nákladech víc, než je zdrávo. Ale mně by se líbily ty barvičky na mlokovi ;), a ten se zatím nekoná. A trezor asi zůstal Kájovi na Bertramce, když mu ji teď předělávají :).
     
  11. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Oranž. kurník a červený králík.:cry::cry::cry:
    Co víc si v mém levlu přát.
     
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak sem nasadila prvních pár nákladů a jsem velice zvědavá co mě čeká,třeba tam bude něco hezkého a milého :music:
     
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    mlok i trezor je doma,hurá, hurá, hurá, 4x růžovky, bohužel krokodýl se neobjevil, ale jednou se určitě objeví.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Červený kozí chlívek a oranžové ryby... to mi opravdu chybělo. Tak jdu nakládat znovu.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mlok už na mojej farme úraduje.Ešte mi chýba trezor možno že vláčik dovezie aj ten.Doviezol mi aj ružovky ovečky a skunka.Ostatné som vrátil reklamovať.V lište mám ešte toho dosť čo budem nakladať.
     
  16. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    S vláčkem radši už končím, to skládání chlívků do vagónu mi dost nejde, vždycky se nemůžu dopočítat a nakonec to přešvihnu. Chjo.
    A většinou to dopadne tak, že místo čtyř zbytečností mám jednu zbytečnost... xD
    Ale mloci přijeli, což je prima! :)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    2 mloci a jeden trezor by stačilo, ale jedu dál, lišta je plná žlutého harampádí a dál k oranž jsem ještě nedošla ;)
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dva krokodýli, dva mloci, dva trezory - spokojenost, časem určitě přibudou další, probrala jsem ze zimního spánku křečky a vyhnala je ven, úmrtnost při výrobě trezorů je nějaká vysoká xD
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Krokodýl z 5 TCH žádný,trezor i mlok už jsou doma,vláček může jezdit dál žlutých stájí je stále dostxD
     
  20. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Stále odolávám a doufám že vydržím a tajemničky nekoupím i když se mi krokodýl moooc líbí - místo tajemna jsem si koupila zvěřinec za 299 florenů - to je pro mě jistota :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.