Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Tak z vláčku mám mloka skvrnitého, berušky a růžové ryby, ostatní zas putuje vlakem zpět. Jen ten trezor ne a ne....
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, to je masakr -.-
    [​IMG] Ale jeden trezor tam je :D A dva skunci se taky hodí ;) Jedeme dál :D
     
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Casey: díííky, uz jsou konecne pryc, kejhalky pitomy :)))

    tak pro dnesek vymeneno nejakych 70 nakladu, by stacilo, jdu spat a zira se uvidi :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/17
    maribeja, petaM2001 a ezzra tohle ocenili.
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    mám chvilku čas před odchodem do práce a koukám,oči vytřeštěné....oni za vlak chtějí 25 florenů? Tak to si milé RT nechte, při mé smůle za věci do lišty platit nebudu:cry:
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    bursuk59: Za 25 fl je to jen když nemáš do vláčku stáje a chceš ho poslat.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Akci sem pěkně zasklil...tak jedu od večera,teda,večer jeden teď druhý,ale já to doženu,tolik toho co mohu poslat zas nemám. :oops:

    Jako ideál vidím červené slépky -600- (pštrosy, kozy i jinou havěť) a k nim 3x obyč králíky- 3x20.
     
    Naposledy upraveno: 20/5/17
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno posláno 50 vláčků,30odkryto a nic nového a ani beruška:( tak jedeme dál,lišty jsou dost plné.Jo 1 pandí růžovka:)tak hodně štěstí všem...
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné ráno Plantážníci...

    No ono jak se říká "ten kdo koupí neprohloupí"
    I já koupil asi dvacet nenáhodných náhod.
    Jsem ale prvně zašel do kostela!
    Zapálil jsem svíčku,pomodlil se, protože doma nesmím ani před jídlem!
    Neb žena to bere jako provokaci!
    Pak umyl kostelníkovi nohy, udělal světlo a voilà tedy voalá...

    [​IMG]

    Všem přeji podobného kostelníka a nebo trochu toho ucouraného štěstí...
    Váš Jonsdorf...
     
    Naposledy upraveno: 20/5/17
  9. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Z prvních pěti vláčků mám dvakrát mloka a jedny berušky, teď zkouším, jestli mi nepošlou trezor.
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Z vláčku pochopitelně zatím nic.Jinak mám 1 krokodýla pochopitelně z balíčku jinak bych se k němu nedohrabala.Alespoň mám co posílat vláčkem.
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  11. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Krásné ráno farmáři, tak nevím nevím, zatím posílám jeden vlak za druhým a syslím v liště, protože musím pěstovat akční, mám jen 300pidipolí - ano byla jsem líná bourat. Florenků je málo, tak s krokodýlem to vidím bledě, ale on se ukáže časem někde v akci.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    y.z.y ... víte, že v jednom z těch nových úkolů jsou tuším 3 záhadný výběhy na krokodýla jako odměna? Třeba padne z nich :)
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem začala posílat až včera večer, když jsem se dostala ke hře, zatím jsem odkryla 3 náklady a je to jako dèja vu z minulého expresu, vyklubla se žlutá mlékárna, oranž. včelín a oranž. osli. Mám jen jedny berušky, posledně jsem na ně odjela snad 40x, tak by mi též nevadily, ale jak to vidím, tak budu ráda, když nebude zpět jezdit výhradně žlutý plevel...

    A na Baha jsem odkryla 3 tajemnice Titán, které jsou v novém stálém úkolu.
    Bohužel krokodýlek taky nikde, hra si ho zřejmě popletla - poslala místo něj dráčka. Oranž. hůlky čekají na další expres, lenochod c++ má zlaté období - šel rovnou na plochu. :)
     
  14. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    MatysekKamilek - no nevím :-D, ještě jsem se na to nekoukala, dík moc za info :)
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem zatím stihla poslat jen 5 vlaků a odtajnila jsem 3 náklady. Pozitivní je, že jedním z nich jsou Trezory:).
    Ale musela jsem se smát, mám hromadu včelínů, tak jsem nějaké jedním nákladem taky odeslala. A hádejte, co mi přijelo zpět. No ano, tušíte správně, zase včelín :D Tedy, abych byla spravedlivá, cestou zoranžověl.;)
    Tahle akce mě baví :)

    EDIT: Jelikož jsem líná hledat a je jednodušší se zeptat, tak se ptám - existuje taky vláček na stromy? Mám dojem, že co hraji, tak se posílaly jen chlívky a výrobny, ale já hraji od podzimu 2015, to není moc dlouho.
     
    Naposledy upraveno: 20/5/17
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak a já mám hotovo přátelé, jeden trezor myslím na jednu farmu stačí.
    A neb jeden trezor do každé rodiny...

    [​IMG]

    :D

    [​IMG]

    Přeji všem hodně štěstí ale raději lásku...
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    MatysekKamilek já si říkám kde jsem je vzala už jsou na ploše jinak z vlaku zatím 2 něco oranžového 9 nasazených snad se něco zadaří
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    konečně vyčistím lištu cpu to tam jak mě napadne ani na protihodnotu nekoukám;) však jsou to jen obrázkyxD
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Čistím lištu jako blázen a nic-za obyč slépky příjdou žluté>:(:wuerg::mad:
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Mitulinko neboj však ono to přijde, jako vše na tomto světě...
    Někdy to prostě nejde a nejde!
    A někdy se to může i zbláznit a padá to samo.
    Něco jako Pierre Richard ve filmu "Jsem nesmělí ale léčím se"
    Jak si jen odložil žetony a protože nechtěl tak vyhrál!
    Držím palce...
    ;)

    Edit: kiki2305 jukni sem
     
    Naposledy upraveno: 20/5/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.