Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    DANKA722..susedka moja zlata ta TOPka ma veru neberie ...a uz trezori a mloci su domaxDxD

    kolesa namazane a ide sa dalej;)ja v tej liste toho maaaaam ojojoooj....a este len bude ked sa to vyklubexD
     
    Naposledy upraveno: 19/5/17
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sakriš, já nemám ty náklady kam posadit o_O Všude je akční...Aspoň kdyby šly do velkoskladišť, to by byla pajáááda :D
    GordonSargent - ty budeš cpát do vlaku prkna ??? o_O Šmánkote :cry:Dyť si můžeš pořídit další zvěřinec :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/17
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, jenom 100? albíny mám ze stonku, prkna už také nějaké napadaly tak proč to nenarvat do expresu... nechceš ten "chráněný druh" přece jen přehodnotit?xD
     
    petaM2001, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Dávám 3x lenochody + a k tomu oslí stáj. Nebudu si plýtvat stavební materiál - co kdybych se rozhodl rozšířit zvěřinec...
    Občas hodím žluté bloudy či pandy. Krejcary vydělám celkem snadno. Zatím jsem jich udělal 16, žlutých hodnotnýchch stájí mám málo, poněvadž TCH nekupuji. Ale nízké hodnoty, joj těch by docela bylo.
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    no slabota ...a ze nieje co posielat expresomxDxD..3x mlok,,3x trezor a 2 chabe ruzove morky.a ta zabudnuta ruz.kacky...no nic dalsia plocha ide na rad...

    nech sa dari
    [​IMG] :cry::cry:
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, prkna ani náhodou, zatím mám ještě tak zaplevelenou lištu, že jen stačí dohazovat koaly a tukany . A ty kohouty a čápy nechat až na finiš:)
     
  7. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    úspěšně jsem se zbavila žlutých stájí a výroben tak teď aby stál ten výsledek za to. 13 nákladů a 12 nákladů II
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    GordonSargent - eště, že tak, já už se lekla, že jsi narazila při nočním letu do sloupu elektrického vedení xDxDxD
    4x žl. opice + žl. koala+ žl.kurnik (hodn.630)= 120.000+16.000+880 = 136.880 :D
    A možná by to šlo ještě levněji ;)
     
    petaM2001, evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mohl by mi někdo prozradit recept na dosažení přesné hodnoty 625 ?
    Ať dělám co dělám protihodnotu "X5" nebo "XX5" nemůžu nikde najít.
    o_O
     
  10. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Mně zatím vychází nejlevněji varianta: 1x žl.velbloud + 3x velbloud + 2x žlutá koala = 80.000+3x8.000+2x16.000 = 136.000
    mělo by to vyjít na 630, ale ještě jsem nezkoušela, mám zatím vláček v luftu :)
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    GordonSargent, jasné, že jenom ;), si zabudla koľko dreva treba pre mačky? a na zverince?
     
    petaM2001 a ezzra tohle ocenili.
  12. herecka56

    herecka56 Pisálek fóra

    myslím, že hodnotu 625 presne nie je možné zložiť, ja som nenašla stajňu či dielňu, ktorá by mala na konci 5
     
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @Robinela1 áno sedí to na 630, práve som to vyskúšal a odoslal takto naložený vlak. :)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se, zakoupeny 4 stáje
    [​IMG]
    [​IMG] a vážně jsem s tím nepočítla, teď abych ten banán šla dokoupitxD
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak zatím jsem poslala tři vlaky, ještě nevím, co přijelo na zpět, ale v těch tajemných chlívů se mi líbí ten krokodýl, jen koukám, co že to žere(banány a skořici?), tak po žralokovi vegetariánovi je tu další, no nic chlívky nekupuji, neb bych stejně toho krokouše neměla, já novinky nikdy nemívám.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak aj na BAHA,,mi to s 15 TCH,,dalo 1 KROKODILA..2x ruz,tavy,,3x dracik,3x hrosik a v celku fajn..najhorsie stoho bola zlta vyr.kobercov ,,pojde do expresu zajtra..na dnes stacilo..zas nemusim byt taka nenazranaxDxDale este jedna plocha zreje:wuerg:

    nech sa vam dari...:inlove:
     
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný a pohodový den, tak jsem se zase po týdnu dostal na Fórum a odborník žasne, laik se diví. xDxD Takových akcí najednou a všechny skoro zadarmo.;) Tak jsem vypravil první vláček toho, co mi na liště překáží a co by nikdo už neocenil ani při OaD.
    ezzro - Ty snad musíš být abonent RT, protože tolik zajímavých zvířátek z 15 TCH už jsem dlouho neviděl a že jsem toho viděl dost - žábu do kamene pěstí bušiti, letadlo couvat, koně zvracet francouzskou trikolóru, mouchu močit. xD Inu, kdo umí, ten umí..... gratuluji a přeji Ti to. :inlove:

    Kdyby RT znalo Karla Kryla a jeho nezapomenutelnou Píseň neznámého vojína a doposlechlo si ji do konce.... tak by vědělo. ;)xD
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) mě se z 20ti tajemných podařili čtyři hezké kousky, i ten zelený tam je :p ostatní půjde do vláčku. Tam se mi moc nedaří a není místo, když jsou akční. Tak si to zatím dám do lišty a nechám se později překvapit. Držím palečky za novinky ;)

    [​IMG]
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Druid.Panoramix...nikdy som tu nezavadzala ani nenadsadzovala..kludne mozu preverit moj ucet..a s RT sa nebratrickujem:pa pani ty si toho teda videlxDxDxD

    nech sa paci vyberte si ,,je tam tych 15 okrem 3...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/5/17
  20. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    daj sem svojich 15 stáji, nech sa pozrieme -.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.