Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Taky udělám průván v liště,a za FL nic kupovat nebudu ,ty jsou jen na kombajn max mlýn xD
     
  2. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Šlechtění stájí aneb Farmářský expres, v rámci níž budete moci proměnit své nepotřebné stáje za hodnotnější.
    Táto veta ma dostala.Dáme tam 6 nepotrebných chlievov a dostaneme žltý alebo oranžový kurník.To má byť akože hodnotnejší hliev?

    Od začiatku im ide o peniaze,len čím ďalej tím viac chcú.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/17
  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Satelit: dovoluji si upozornit, ze mlok, kterého mas ve stodole je jiny druh :) a farmarsky expres bude vozit mloka skvrniteho (při velkem stesti :) )

    Tajemky kupovat nebudu, při tom množství zvere me to nebavi, stejne jich ma clovek nakonec desitky, jen holt později :)

    Ale vlacek poslu, snad budu na nej pamatovat, zkusim to na novou vyrobnu i novou staj, za berusky se taky zlobit nebudu, růžovka by byla taky paradni... tak uvidíme :) Posilat je urcite co :)
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Lenca_85 - já vím,hráčka se zmiňovala právě o těch starších zvířatech.

    EDIT: Adamiste - A jóóóóó,je to bláznivá farma,tak aspoň víš že mám úkol s bizonama hotov.;)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/17
  5. doben

    doben Ikona fóra

    No já zvířata obvykle na ploše nemám, ale bizoni jsou u nás na trhu nyní za 100 000, tak jsem ten 1 chlívek vytáhl. ;)
     
  6. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    proč nedají vláček na stromy určitě hodně z nás by rádi získali obrovské stromy na hnojivo
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    optimisticky jsem si namlela krmivo pro nová zvířata - tak uvidíme :p
     
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Archa Noemova se za chvíli začne stydět svojí prázdnotou v porovnání s množstvím nepotřebných zvířat tady ve hře. Vedle archy je pro nás jediné plus, že ve hře nepotřebujeme páry, aby se množily. Mám dilema: " 1.) když koupím byť i 20 TS, je mi jasné, že dostanu prdlačku a ne novinku. 2.) Když koupím balík na jistotu, jako vždy získám tu jednu jedinou a budu se opět cítit jak pitomec. 3.) nekoupím-li nic, budu na sebe hrdej, ale zároveň naštvanej, že nebudu plnit úkol". Není pro mne problém koupit balík jistoty, ale sejří mne množství těch balíků a pro mne "nešťastný" průběh nabídek čehokoli v posledních obdobích. Abych jenom nebrblal, za vláček, který jsem rozhodnutý strhat, jsem "ZATÍM" natěšený.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ten poslední "retro"kobalt TCH si koupím aspoň 100 ks. možná i 200 a co kecám,raději 300 !!!! Dává totiž úplně to samé jako NOVINKA Titan na baha,ale bez Krokodýla. Tak proč bych si kupoval Titan a rozčiloval se,že mě krokodýl nepřišel,nakoupím Kobalt a sem v KLIDU.

    Vsadím se,že budu jedinej kdo toto retro koupí xDxD
     
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ze stájí mi chybí už jenom bizon, dráčky jsem obdržela při O/D . Novinky bych moc ráda, ale jak se tady píše poslední dobou na ně nemám štěstí a balíčky kupovat nechci. Nějaký ten chlívek koupím a uvidím. Vláček mám ráda a novinky by se mi také líbily, ale minule jsem neměla ani jednu berušku, vyměnila jsem je až nyní při O/D. Ale nějaké chlívky navíc se najdou a třeba bude i štěstíčko. Přeji pohodový večer a splnění všech přáníček při odtajňování.;););)
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak mě chybí jen bizon.....ale musím říct, že ten novej mlok je dost krásnej!
     
  12. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Dneska mi trhal zub moudrosti, možná, že zítra budu mít IQ jinde a nějaké floreny pustím. Pak si asi budu nadávat, že jsem to udělala, ale mám to na co svést.

    Jen je mi záhadou, že se nikde neobjevil sázení maraton......
     
  13. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    To Veselá.99
    Mne ho trhali dávno - a nepomohlo :)
     
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Sem stará -slepá-lebo neumím číst?Bizon nejni,že??Samo vlak budu cpát k prasknutí,ale při mím štěstí pošlu žlutý slepice a vratěj se mi žlutý králici:mad:
     
  15. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    vláček dobrý,ale už by mohl přijet taky nějaký co odveze stromy
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Minule jsem získala dost růžových chlívků. Ego si sice chrochtalo, ale na ploše byly jen tu chvilku při odkrytí. Takže tentokrát pošlu jen pár těch žlutých, co se nahromadily a finito.
     
  17. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Cpou to do nás horem spodem asi brzo vybuchnu.
     
  18. strsim

    strsim Pisálek fóra

    vlak dobrý , uvidíme co z něho vypadne nemám ani mloka ,ani bizona .ale to si myslím ,že nehrozí ,protože já na to nemám štěstí a kupovat to nebudu
     
    petaM2001, babina51 a Helena1313 tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Farmářský expres je dobrá akce, za stáje, které považuji za veteš, můžu získat něco jiného. Já vím, že někdy je to zase veteš, ale na rozdíl od Tajemných chlévů i Stájboly to vůbec nic nestojí :)
     
  20. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Koupim jich pet vic ne, nemam bizona a krokous by se taky hodil, ale vic nedam setrim na pomocniky a mlyn
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.