Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy mám docela vztek,z 20 tch a z 20 ts vše lišta,jen jeden kousek ledové jedle,ale tu už mám,takže to neovlivní,nevím proč tam dávají ty šmejdy,co s tím,když už je to akce,měli by tam dávat ty novinky atd.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když budeš hrát třeba první měsíc, bude novinka všechno... Já hraju s předloňskou skoro roční přestávkou od začátku a beru všechno jako vklad. Jsou noví hráči, kterým udělám radost. Lišta je bezedná. Navíc, když je v akci potřeba nějaké zvěře nebo plodů, ta zásoba z lišty ušetří spoustu krejcarů, které by vydělal někdo na trhu. Nebo je vydělám já, protože odchovám či vypěstuju a prodám, protože mám z čeho. Tak to vidím já. Možná špatně...
     
  3. Luciferka1980

    Luciferka1980 Pisálek fóra

    Tak jsem vypravila něco přes dvacet expresů celkem a bohužel mi nepřišla žádná nová stáj...ani berušky ani mloci ani trezory....jediné plus, že mi přišel jeden neonový, jeden růžový a dva červené upgrady a potom spousta oranžových a žlutých..takže zklamání ne, ale tak trochu rozčarování...ale aspoň se provětraly zásoby nepotřebných stájí a dílen. Všem úspěšnějším gratuluji :)
     
    danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Luciferka1980 tak to jsme na tom podobně, z novinek nic ale přilítly aspoň jedny berušky a ty ti ráda pošlu při další O&D (pár beruší mi přijelo vlakem v předchozí akci) .. a měnit šly už při této O&Đ takže nebude problém příště.. jenom si asi počkáme na výměny mloků a trezorů..
     
  5. Luciferka1980

    Luciferka1980 Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Tak já se příště přihlásím o berušku :D Jestli si to do té doby budu pamatovat a jestli mi do té doby nepřijde z jiné akce ;) ....Díky a pěkný den :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/5/17
    danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.