Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No náhodou viděl,ale to bych tady určitě nerozpitvával;)
     
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No páni,to bude mela!Nemůžu napsat nic chytřejšího než výše -BigJohn- a -Amalka-.Oba trefili hřebík na hlavičku.Nekupovat,nastupovat!
     
  3. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    Nápověda: Slunce seno.....
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kupovat -ani náhodou.Bizona mám od Ingrid,dráčka mám také a noví?Hned je mít nemusím,však se časem objeví.
    FA110.....BAHA343
     
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ach jo, zase nové zvíře. Už je to otrava. Plná lišta. Zvířata nehodící se na farmu a ZOO nikde.
     
    petaM2001, babako a bursuk59 tohle ocenili.
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    ZOO asi bude zároveň s korálovým ostrovem,na ,,svatýho Nikdejše"
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Remcám, remcáš, remcáme ... za všetko chce tvorca hry reálne prašule. Podľa TOP-ky a neutíchajúceho presvedčenia RT je našťastie predsa len dosť hráčov mimo SR a ČR, čo nemusia pár dní pred výplatami zbierať drobáky po kapsách aby si niečo kúpili. Ono asi ani u nás to nie je pravidlom, ale koľkí "za vodou" prepadli kúzlu tejto hry? (to je len rečnícka otázka :D)
    Takže za seba som rada, že RT má zaručený príjem a tak aj my môžeme dúfať, že tu budeme relaxovať a tešiť sa zo vzájomnej spoločnosti ešte dlhý čas. Nebudem mať bizóna, krokodíla, pár posledných stromčekov? Nič sa nedeje. Horšie by ma zasiahlo, keby hra ako taká skončila ako svojho času Fantasyrama. Oklepali by sme sa aj z toho, ... však iné by neostávalo, ale ak sa konca tejto hry nedožijem (a to plánujem dosť dlhý pobyt na svete, "korienok" na to mám slušný), tak budem len rada.
    Na vláčik sa teším, ostatné nechám plynúť potichu povedľa mojej momentálne "bezflorenovej" farmičky a uvidíme, čo sa podarí získať z tajomničiek získaných ako odmeny v práve aktuálnej akcii.
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ach jo, na můj vkus je těch akcí nějak moc,už to není hra pro zábavu,ale honička na peníze...
     
  9. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak akce dobrá, ale mám jinou poznámku .. proč, proboha, pořád zavádí nová a nová zvířata, když ta předchozí ještě nikdo nemá? Kolik z vás má bizona? Troufám si tvrdit, že skoro nikdo. Na trhu jsem ještě neviděla ani jednoho. Takže většina z nás je zaseknutá s úkolem Drsní jezdci na lvl2, max. 3. A proto je skutečně báječné dát další úkol na bizony, kde se opět zasekneme a k tomu přidat krokodýla a mloka .... Diskutovat o tom, zda někdo někde na světě NA FARMĚ chová berušky, mloky, jezevce, ledňáčky .... a zda by skutečně pozřeli to, co my jim tu meleme ... no to snad ani nebudu. Jen tedy mám drobné pochyby o něčím duševním zdraví :)

    EDIT: Satelit - no to jsme si nerozuměli - já mám taky napěstované berušky i mloky (bizony ne, to jsi výjimka, že je máš - tiše závidím :)). Ale že by si někdo v reálu tohle pěstoval u baráku, to asi ne ..... tak jsem to myslela :)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/17
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak je jasné, že pozice RT je následující - plaťte, plaťte, plaťte.
    Je to ostatně v pořádku, nedělají to kvůli krásným očím hráčů, ale kvůli penězům, že.
    Zadarmo ani kuře nehrabe.
    Nicméně množství různých druhů zvířat potřebných pro plnění jednotlivých (naštěstí stálých) úkolů je takové, že na našich farmách si kvůli nim to kuře už skoro ani nehrábne.
    To spíš hrábne nám, než si vzpomeneme, jak se která stáj či výrobna jmenuje, zda ji máme a v jakém provedení (C++ či barvě).
    Ale samozřejmě že to zkusím, protože jednou i ta motyka spustí, a třeba budu mít štěstí podobně jako kdysi při odkrytí poslední tajemné sazenice, ze které se následně vyklubal nádherný Florenový strom.
    Škoda, že farmářský expres již nevozí tajemné stáje, ze kterých se mohly vyklubat Obrovské chlévy či v případě stromů pověstné Obrovské stromy (SH, ZH, UH).
    Takové retro by se hráčům jistě líbilo, ale na to není RT dostatečně odvážný.
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tady bych s Tebou v něčem nesouhlasil (asi jsem jiný), nicméně opravdu těch zvířat už je moc.;)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ...a krmivo už je taky namleto a je mě úplně jedno z čeho to je.;)

    [​IMG]
     
  12. Boty

    Boty Magnát fóra

    Floreny těžce vydobyté z úkolů nedám, šetřím na recepty, ale do vláčku nacpu některé přebytky získané v kole neštěstí :)))
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Vlakem se projedu jako vždy, ale výběhy kupovat nebudu. Tím, že je poslední dobou tolik akcí, tak už mívám na plochách stromy a zvířata skoro jen při šlechtících akcích. Jsem zvědavý, kolik tentokrát získám růžovek.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hurá, vyčistím lištu a nechám jen jeden výběh od každého zvířete a dílny ( + nejvyšší k tomu - např. králíkárna + růžová králíkárna, /žlutá, oranž. a červená pofičí vláčkem páááá/)... Ještě by mohl být stromexpres a bylo by uklizeno raz dva.
     
  15. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    MatysekKamilek
    To jsou přesně moje slova,už se těším jak do vlaku dám 9x žlutou výrobu koberců,oranž.pandy a hafo žlutých stájí.Přimlouvám se za stromexpres.Z taj.sazenic z probíhající hry mám samé XL stromů,které mám už dávno.Zrovna tak zvířata.
    Balík určitě nekoupím a o taj stájích uvidím,ale asi se na ně taky vykašlu.Dopadnu jako teď.
    Jo aještě se znovu ptám co s 608 hvězdičkama a další a další za každý úkol.Pročetla jsem si ještě jednou,některé úkoly splním jen v 1.řádku,škoda třeba dráčků na další hvězdičku a nesmysly.Když je prodám,tak z toho mám užitek.

    LV101
     
    Naposledy upraveno: 18/5/17
  16. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tajemna kupovat nebudu - škoda FL.
    Vláčkem budu jezdit jak PENDOLINO. Na ten se těším.
    Zbytečnosti odjedou a doufám, že nepřijedou zpět.:);)
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jupíííí jarní čistka :)
    hmmm, pěkně provětrám lištu, vyházím co nikdo při OaD nechce,
    zrecykluji, zredukuji na počet do zvěřinců a výroben,
    při té příležitosti namořím lištu aby více vydržela
    při vzrůstající tendenci ze strany RT :)))
    jááá se tak těším

    a jedééém ;)

    [​IMG]
     
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    pomalo me to prestava bavit samou havet pridavaji
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jak píše anickamalirka. Vymetu lištu, povyhazuju co se mi tam nehodí a tradá do oběvování starých chlívků které vyměním zase příště :)
    Fajn systém na přehled v liště.

    Krokodýl mě nezajímá stejně jako mě nezajímá těch dalších 375 chlívků. Jednou ho mít budu a jestli to bude za měsíc nebo rok, je stejně úplně jedno. K užitku stejně nebude, tak co se stresovat z tím že ho nemám..
    Ještěrky, mloky, berušky ...... jo no, stává se z toho prapodivná farma.
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vláček přivítám,udělám trochu průvan v liště,těch žlutých a obyč výroben z tajemna a kola štěstí je moc.Kombajn v úkolech vynechávají, kup si kombajn nebo v lékárně pilule na klouby;)Tch asi 5 koupím abych přispěla a tím končím.....taky budu škrob....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.