Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    tak mlok a trezor po kuse a že to bylo vláčků.ale jsem ráda za ně.No a krokodýl jeden a ani nechtějte vědět ,kolik jsem na něho koupila výběhů.
     
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Odtajněno : Byl tam 2x mlok. Takže spokojenost.
    Teď jen získat ty novinky ze zítřejší začínající akce.
    Pokud mne paměť neklame, mám vše, některé jen po jednom kuse ale to stačí.
     
  3. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dost, růžovek, konečně berušky i trezor se poštěstil jen ten mlok se mi nějak vyhnul. Mam ještě jedno tajemno na ploše, tak budu doufat :inlove:
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Zadařilo se.Jeden krokodýl,2 mloci a 3 trezory.A teď hurá do další akce.Co s tolika havětí a jejich výrobnama budem dělat,ví jen bůh.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) nebyl moc čas, ale mezi TOPkou a prací jsem pár vagonů naložila a dnes jsem to konečně odkryla.

    Na mloky 38 tajných ... [​IMG] :p

    a na trezor 33 tajných ... [​IMG] jinak berušky, parfumérie, červené chlívky, textilní., i továrna na plachty, plno oranž. věcí a hlavně pár oslů xD .... to asi potřebuji :p ....
    Jeden krokodýl se už množí na baha a já jsem docela spokojená. Tak kdo ještě odtajňuje a čeká na novinky držím pěstičky ;)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kurníííík :D Von se dostavil :D:D Poslední dva náklady ho vyplivli (společně s bedrunama)
    [​IMG] :inlove::p
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kurnik sem se lekla, že vítáš mloka nebo trezor... to mi nedělej, mám svůj věk a nikotinem zdevastovanou krevní obíhačku... ;) Ale gratuluji xD
     
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Skalarko, to je krásna bodka za akciou ... U mňa dve posledné tajomky odkryli úúúžasnú oranžovú koziu mliekáreň a šiestu parfumériu, ledva to nadšenie rozdychávam :D
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já jako poslední dostal druhé mloky, což spolu s třemi trezory a třemi růžovkami není zase tak špatné. Také se dostavila parfumerka a přehršel mlékáren a pod. Také asi 3 - 4 skunci.
     
  10. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, u mě napůl zklamání, měla jsem od každého okolo dvaceti tajemných nákladů, dostala jsem dva trezory :D, berušku a i nějaké růžovky, ale mloka bohužel nemám :cry:. Všem co ho mají gratuluju :sleepy:
     
  11. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak něco přes 200ks odtajněno a výsledek je
    Růžové stáje
    Bobr,Kravín,Chameleon,2x Prase,2x Ovce,2x Osel,3x Včelí úl
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  12. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Monicka79 dopadla jsem podobně mloků je dost asi 9 ks a trezor vypadl pouze jen jeden ale bohatě stačí - mloci ted makají na ploše abych splnila úkol v družstvu a pak při o/d půjdou do světa - jen to krmivo mě štve - člověk neví co dřív namlet ta zvěř je nenažraná
     
  13. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Já vypravila asi 36 vláčků a bohužel ani trezor a ani mloci ke mně nezavítali. A ani další berušky nepřikvačily. Jediný "úspěch" = červené pipiny a chamík. Různé výrobny mléka a peří a bobři s včelami oranž, tak těmi jsem byla takřka zaplavena. Mám poslední dvě stáje v liště, tak snad... něco!
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak jsem včera vysázela všechny tajemna na trezor a vyskočil na mě červený krůtnik a oranžové husy,tak nevím jestli si zvířatka spletla vláčky:oops:.Ale mám velkou radost,protože mám 2 maskovací obchody :music:
     
  15. JahůdkováPetřička

    JahůdkováPetřička Pisálek fóra

    Ahoj mě mašinka berušky nepřivezla ten růžový kurník vypadá hezky se mi líbí.Byl to adrenalin co mašinka přiveze:)
    P.S. - evainfo,malířka,monicka79,skalarka:gratulka :)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/17
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Andulííí,evainfo,skalara-gratulka:inlove:já dopadla jak sedláci u Chlumce,vlaků bylo hodně,výsledek nulovej>:(:wuerg:Andulí to jsou růžové myšky?
     
  17. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Ahojte všichni, tak máááám! Skvlnouše i kokodýja, jak by kdysi pravilo mé tehdy malé dítě :) Jen si ještě nemůžu nic zavřít do trezoru, ale časem snad taky bude...
     
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    mituli - tak tak, z nich mám největší radost, vůbec nevadí že přistály aj starší růžovky, prostě jedno krmivo ala tři
    kusy zvěrstva se v tak náročné hře počítá a bere všema deseti, kór když některé z krmiv se melou celou věčnost :)))

    Děkuji moc za gratulky ;)
     
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Já jsem si tady zanadávala a ejhle, trezor byl na světě. Bohužel jsem začala nadávat pozdě a mlok nebyl. Poučení - příště začnu nadávat na začátku akce a snad na tom budu lépe. Chybou se člověk učí, když vidím úspěch ostatních farmářů.:cry:
     
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem vypravila asi 32 vlaků, dostala jsem jeden trezor, jednu berušku a mloka ani jednoho. Nějaké oranžády, také žluté příspěvky do příštího expresu, růžový kravín. Ze 17 tajemniček byl jeden krokodýlek. Tak pouze 50% spokojenost, tak snad příště bude lépe. V minulém expresu, když byly berušky, tak jsem neměla ani jednu, tu jsem získala při O/D, tak se mi třeba taky podaří získat mloka skvrnitého. Pěkný večer.;););)
     
    danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.