Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Ahoj,tak já mám taky radost z TCH krokodýl a z vlaku trezor a skvrnitý mlok....;) mám fakt radost a posílám vlaky dál,jinak přeji všem at se daří.
     
  2. rak328

    rak328 Rádoby autor

    jak to děláte mě se novinky vyhýbají obloukem ani na jedné farmě nic ani na baha nic:oops:-.-:oops:
     
  3. medved321

    medved321 Zelenáč fóra

    Zdravím, mlok skvrnitý a trezor. Za mě 100%
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem odtajnila 8 taj.nákladů a mlok nikde :cry:;) Ale přijela beruška, červení osli a oranž.lišky, což potěšilo. Ostatní už méně, ale nestěžuji si, když je to zadarmiko. Překvapily obyč.kočky, nevšimla jsem si, že jdou taky získat.

    EDIT: Divné, teď jsem si ověřila v ofiku, že nejdou. Asi půjde o něco zapomenutého z dřívějška, ale nevím, že bych v inventáři něco měla o_O
     
  5. sh159

    sh159 Pisálek fóra

    zase nic už mě to přestává bavit nójo nekoupila jsem floreny tak co můžu čekat než nic
     
    jana151049, babako a jarka112 tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Vlak už asi vozí jen to, co jsme do něj naskládali....mlok nikde, zato žlutí moráci a žluté výrobny netopýřích bobků se zjevují pravidelně každou hodinu - že bych vyhazovala floreny za expres dovoz, to teda ne.
    Prozatímní výsledek je jeden trezor, dva růžoví králíci a jedna beruška - zbytek standard FarmaCargo :music:
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Mlok už si hraje na mé farmě,ale trezoru se ke mě nechce :cry:.A krokodýl si ke mě cestu snad taky jednou najde.
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já mám odkrytých 10 nákladů I.typu, výsledkem jeden skunk a jeden mloček, ten asi zůstane jedinou cennou památkou na tuto akci.
    Z 10 nákladů II.typu výsledkem nula nula nic, nejvyšší výhra, dá-li se to napsat, je červený králík, jinak vše žluté nebo oranžové, poslední odkryté tvořila oranž. výrobna vajec, žlutý lanýž a oranž. kurník, ten to celé úplně podtrhl.
    Mám vážné podezření, že se někde na trase ty vlaky dostávají na chybnou výhybku a místo do spalovny RT se ke mně dostává "cenný" náklad jiného expresu určeného k anihilaci. Místo berušek, mloků, trezorů, červených nebo růžových chlívků, sem jezdí cosi, co musím za krejcary dotovat dalším materiálem, aby mi to bylo vůbec přijato zpátky... jelikož k lištovkám více či méně protihodnoty kupuju, tak je to ukázka znehodnocení měny v praxi. 8)
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    kiki2305 - nekupovala jsi retrotajemky - tam kočičí chlívek je (za 15 fl :eek:) ?
     
    evainfo, jarka112 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Tak po odtajneni 10 nakladov II, ziaden trezor:cry:dalsich 12 caka na odtajnenie, pevne verim, ze aspon 1 trezorcek padne;)
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky no novinka zadna z 12 vlaku nic noveho ale trochu radosti mi udelala ruzova staj opic+ruzovka mys+ruzovka osel tak aspon neco
     
  12. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    vlaků hafo , trezor žádný zřejmě je kdosi cestou ukradl
     
    -Jiřulka-, petaM2001 a fany2020 tohle ocenili.
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, jak jsem se těšila na ten expres, tak je to jedno velikánské zklamání, z dvaceti vypravených vlaků přijely 2 x berušky a jinak samé oranžové chlívy, které se vozí zpět, a mají čím dál nižší hodnotu, těm, kdo uspěli velká gratulka, myslím si ale, že to není fér, někdo má novinek více a jiný nic.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, a protože jeden už mám, tak mi z těch čtyř stájí padly trezory rovnou dva.
    [​IMG]
    Takže při příštím O&D udělám dvakrát někomu radost, to je bezva :)
     
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    fany2020 - já jsem na tom stejně, chlívků na posílání mám dost, ale už mě to přestává bavit. Po odtajnění mám čím dál větší brak, už čekám až se mě vyklube obyčejný kurník. Mloky ani trezory nemám a už mě to docela přestává bavit>:(:cry:
     
  16. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    vlak jezdí jak o život
    největší úspěch červené slepice,
    ty si strč RT do
    čepice,
    jako vždy u mne tyhle náhody nefungují
    opět vymýšlím náhodné číslo
    a ZUŘIM
     
  17. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak se omlouvám, že jsem vzhledem k celkové pravděpodobnosti trezorů a mloků někomu něco vyfoukla, ale po cca 10 pokusech mám oboje. K tomu potěšily jedny berušky a pobavil oranžový kurník, jinak 2xskunk, labuť, čáp, žlutá střižna ovčí vlny, textilní mlýn, maskovací obchod a něco žlutého, co šlo zase do vlaku.
     
    jarka112, petaM2001 a danielka0000 tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Lišta se krásně vyprazdňuje :)
    Vzhledem k tomu že licence na prodej (O&D) jsou za Fl a není jich tolik kolik bych potřeboval, nakládám vlak do plna, čímž se zbavuju všech žlutých upgradů + chlívků a dílen kterých mám víc než potřebuju a ani je nikdo nechce. Třeba z 11 vajíčkových výroben jsem si nechal jen jednu - spíše jen tak (mám 5 stromků)
    Zatím jsem neodtajnil nic. Vyskládám to najednou až tato vlaková jízda bude u konce.

    Vzhledem k tomu že v nějaký úspěch nevěřím a vlastně s ním ani nepočítám, tak to moc nehrotím a mám jen 9 a 7 tajemných.
    Ještě něco vlak určitě doveze ale nepotřebuju jich mít 100 takže piánko a žádný stres :)
     
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Po klasickém zklamání z tajemna jsem docela chytla slinu na posílání vlaků.
    Odkryla jsem 21 a 21 a z toho 1 mloček, 3 trezory a růžové myši, ryby a koně.
    Pro tento nebývalý úspěch jsem hned naložila dalších 13 možná-mločích stájí. To je zatím 55 florenů, když si vezmu, že na baha za 630 byl jeden krokouš a z 30 se neulíhlo nic růžového, ani moc kloudného, tak ještě nějaký zlaťák přihodím.
     
  20. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Vlak se mi moc líbí - super akce - výměna za něco - můžu měnit zase - mlok skvrnitý HURÁ, třeba trezor ještě bude, ale koupím FL a všechno barevné - PROČ - proč se nedá koupit - krokodýl, krab ..... rovnou, rovnou
     
    jarka112, marcelina0007 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.