Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Novinky se mi stále vyhýbají velkým obloukem, ale já vydržím. Co příjde ve vláčku hned zas pošlu zpět.
    Snad se taky dočkám.
    Hezký den všem.
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vlak vyčistil lištu, ale nedovezl vůbec nic zajímavého - ani mloka, ani trezor, ani jednu růžovku. Končím. Z TCH v akci (zdarma) žádný krokouš, tyhle 2 akce se u mě nepovedly :sleepy:.
     
  3. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Tak oproti minulému vlaku značný propad, zatím bohužel žádný trezor, žádný mlok, a růžovka padla jenom jedna a to mám 60 stájí. Škoda.

    Jen si postěžuji, už mám 4 mloky, děkuji. :-D
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne minulú akciu ako odmenu dali indiánov ktorých som poslal prvým vlakom a teraz neviem-neviem či neboli podkuté a prišli mi teraz späť.Tak som ich do vlaku nasáčkoval znova nech si ich konečne nechajú a zatvoria do ohrady.
     
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ku mne zatiaľ zavítali 3 mloky, 2 lienky, 1 maskovací obchod a ďalšie nepotrebné stajne. Takže trezor stále chýba, no vlak chodí stále hore dole tak snáď ho už raz konečne privezie. :)
     
  6. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Lidi, mně už přivezl vláček dva trezory, ale určitě jen proto, že nemám ani jednoho křečka... :oops: Měli obrátit pořadí akcí, potřebovala bych výměnu, než zkrachuju nákupem křečků na trhu :(. Dneska dorazil žlutej úl a oranžový guáno. Včera dokonce oranžový slepice. No nic, jdu sekat trávu a všem přeju krásnou neděli! :)
     
  7. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    za mňa spokojnosť : 2x krokodilie jazierko,mlok škvrnitý a za 4 hod. uvidim ,či bude z tých 10 tajomných nákladov na ploche aspoň 1 trezor ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  8. Kudrnová1

    Kudrnová1 Zelenáč fóra

    U mě super ;) Vláček mi přivezl mloka skvrnitého :D
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    peknu nedelu vsetkym..precitala som si spat vase ohlasy..a vratim sa k jednemu..vsetkym drzim palce nech sa vam zadari co postradate a uprimne vam to zelam..ked nie O&D to isti..

    Druid.Panoramix


    teraz k tebe..to co tu vypisujes ,,ze som nejaky abonent RT..presne ako ty..mozna z rozdielom ,,ze davam do hry skoro za 6,5 roka viacej realnych penazi asi ako ty..takze sme obaja ich zakaznici..je len na nas kolko sme ochotny ivestovat a kolko si mozme dovolit...a ked tu stale melies dokola ako som zjavne zvyhodnena..tak vravim stastie tomu, kto zakupi jeden jediny TCH a je tam hned novinka...a dalej, aby si bol v obraze..som tak zvyhodnena od RT,,ze farma je zalozena na SK,,mena je euro...a ja platim v librach,lebo mile RT sa tak rozhodlo,,ze moj ucet bude v Librach nakolko som platila s paysafecard v Britanii...tak ma zvyhodniloxD...tak si dobre prerataj kolko ja prerabam..a potom tu drizdaj...ale otazka zase znie..ze keby som nechcela nedam ani peny.A to z usmevom na perach..aby si to nebral hrozostrasne..ale je uz doneba volajuce co citam po tebe,,ze by frustracia??nieje ta tu skoda???xD

    a k vlaciku..som vysoko spokojna..uz nezverejnim nic..kto nebude mat ,,ci susedia ,,ci znami,, poposielam k akcii darovacka...a TITAN uz nekupujem uspokojim sa stym 1 Krokodilom;)

    este raz nech sa vam vsetkym dari..


     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a aj takto moze vyzerat naklad z vlacika ked sa stastena otoci chrbtom ;)
    [​IMG]

    a

    [​IMG]

    nie,nestazujem si,len chcem poukazat,ze aj taketo veci mozem ziskat :)
    no aspon mam co poslat vecer zas do vlacika,len dufam,ze hra nebude mrznut a vlaky nebudu mat vyluku :p
     
  11. Kudrnová1

    Kudrnová1 Zelenáč fóra

    U mě super ;) Vláček mi přivezl mloka skvrnitého :D
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj -Amalka,
    pokud se podíváš na první stranu této diskuze a přečteš si co lze získat z výběhů: Tajnůstkářský správce konírny a Podivuhodný výběh “Půlnoc”, zjistíš, že máš sice malou, ale šanci křečky získat.
     
    petaM2001, -Amalka a babina51 tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám doma i trezor. Společně s ním vláček přivezl ještě další parfumerii, oranžové bobry a oranžové japonské kapry. Nevadí, hlavně že mám mloka i trezor. Ještě jsem dala na plochu čtyři stájeII, pokud bude další trezor, má ho u mne někdo schovaný jako v kampeličce, až půjde darovat :)
     
  14. xberuskax

    xberuskax Zelenáč fóra

    No je to k naštvání.Dnes dala 18 kousků od každého a světe div se!!!!!Ani jedna novinka ani mlok ani trezor .Tak jak je to nastavené že někdo dá jen pár kousků a má někdo nemá při takové snaze nic?Fláknu s tím a bude!!!!!
     
  15. jarka112

    jarka112 Vážený autor




    alexandrakerulova00 :inlove::inlove::inlove::inlove:
    jejda to je štastia :) ak dobre vidím 7 mlokov a 7 trezorov...krása :)

    jeden trezor si už teraz u teba rezervujem ;););)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
    evainfo, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  16. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    nezmarka.cz: Děkuju za radu, nezmarko, já to četla. Taky jsem si koupila od každého 4 kusy, a křeček ani jeden. Víc za ně utrácet nechci. Prostě si počkám, se nezblázním (luplo mi už dávno)! Až dojdou křečci na trhu, mám doma jednoho postaršího džungaráka, tak ho nacpu do PC, třeba proleze až do toho trezoru xD.
     
  17. maja6000

    maja6000 Zelenáč fóra

    já mám trezor,ještě bych tak ráda chtěla mloka bud bude nebo ne,uvidím co bude
     
    evainfo, petaM2001 a jarka112 tohle ocenili.
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem odtajnil 17 jedniček a 17 dvojek. Padly růžové myši a osli, ty jsem sice měl, ale dobrý. Červení chamíci, přehršel oranž včel, včelín, mlékárny a maskovací stáje, textilní i plachtovna i střižna vlny v oranž.. 3 berušky a 1 mlok a k tomu dvoje trezory. Jsem spokojen a posílám dál pravidelně pendolinizug, třeba ještě něco růžového přiveze. Loni či kdy byla ta poslední - dovezl 4 stáje. Ale to jsem poslal přes 60 - 70 vlaků. Takže mám skluz, ale více florenů do toho nedám.
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Vydrž a vlaky vypravuj, ono to přijde :D;)
    Já už vypravila mrtě vlaků a novinky po jednom, ale ono to stačí. Za chvíli po tom ani kočka nemňoukne ;)
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    jarka112 ale musis mi pripomenut,ono skleroza neboli,len sa clovek nachodi ;)
     
    evainfo, petaM2001 a jarka112 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.