Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som teraz odtajil 3 náklady.Poslal som ich späť do Hamburgu žltá výrobňa mlieka,kozia mliekareň a pôjde tam aj maskovací obchod.Budem ho nakladať ďalej mám haraburdov dosť.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Coóóó? Já že jsem na tom líp? Ani jeden krokouš, jeden mlok a jedny berdy,. jinak vechno lištvky typu žlutý butik. A že těch vláčků bylo - díky přemnoženým červeným pandám!
     
  3. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Ahojky tak ze 7 staji priplaval krokodýlek :) sláva no a vláček žádná sláva ,za oranž přijedou žluté ! No co se dá dělat,jen škoda že se toho do vláčku nedá naložit víc,než za hodku přijede...a pak ještě 4 hod čekat....
    všem přeji ať se daří
     
  4. tutino74

    tutino74 Pisálek fóra

    Ahoj konečně nějaky šťastlivec moc gratuluji.
    U mě nic moc , valim jeden vlak za druhym a nic jenom same prdky do lišty
     
  5. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak mločík z asi 20 vlaků vypadl, ale trezor ne a ne. Za oranžové dostanu zpět žluté... a zas jedou
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    --------------------------------------------------------------------------
    No, tak to je štěpná myšlenka.... proč do toho vláčku nejde naložit víc a pak nedostat víc. Takto někteří naloží lištovek na dva chlívky a dostanou zpět jen jeden...... no, milé RT, tady je námět k zamyšlení, upravit nastavení vláčku tak, aby za každých 625 bodů směnné hodnoty byl jeden chlívek, to by se to potom vyprazdňovalo. ;)xDxD A lišta by byla prázdná natotata. :music:
    Drahá pechfóglová, ale doopravdy jsi na tom lépe.... já nemám ani ty berušky. ;) A tak vlastně nevím, kdo z nás je ten pechfógl.
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Druide, to nelze, pochop:eek:. Kdyby se dalo naložit a dostat víc, znamenalo by to za stejnou dobu více pokusů a tedy dle zákonu pravděpodobnosti i vícekrát získané kýžené novinky. Kdo by pak kupoval tajemky?:p
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Vláček mne má rád .Mám mloka a 3x trezor a čtyři růžovky.Tři trzory nepotřebuji ale ještě jednoho mloka bych brala.V liště stále je spousta zbytečností tak jezdím vláčkem dál,třeba ten druhý mlok přijede.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mloka už mám na mýtině (k němu patřil ještě textilní mlýn, oranžové husy a oranžová pštrosí farma). Tak jdu naložit ještě pár vlaků na ten trezor, třeba se taky povede :)
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Njn, kiki2305, já myslím, že vláček je jedna věc a tajemnice jsou druhá věc..... teď je třeba ve vláčku mlok a trezor a v tajemnicích je něco úplně jiného, takže bych to nechal oddělené. Jak vidíš z této diskuze, tak nakupujících tajemnice je pořád dost a dost a kdyby zmizel ten vyděračský balíček 1+ 30 za 630 florenů a objevil se třeba 1+10 za 200 florenů, tak by zájemců bylo možná více a i ochota potencionálních uchazečů o investování do takového balíčku by bylo možná větší. Ale nevidím RT do hlavy a ani nechci.Možná, že bych tam viděl něco, po čem by se mi tato hra mohla i zhnusit a přestal bych ji hrát. Takto pohoda, klídek, dobrá whisky a k tomu ještě jazz (tedy u mě spíše hard and heavy). ;)xD

    Zákon pravděpodobnosti u RT - jak by řekl otec Fouras (čti Fura):"To byla myšlenka dne."8)
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Hele a co tak balíček Superjistoty. 100 stájí za 6000 zlatých a v něm všechny novinky. Typ: chceš-zaplať.
    Měli by vánoce každej měsíc.
    xD
     
  12. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Tak skvrnitý mločík už přijel, a snad se podaří i trezor, ty nové nenakupuji škoda vyhozených peněz.:D
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Druide, já bych chápala, proč je to tak: bychom moc nezbohatli. Vždycky miluju prohlášení, že stát je bohatý a nechápu tím pádem fakt, proč jsou dvě třetiny jeho obyvatel na hranici chudoby.
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ale kuš, Ty brebto. Ještě se toho někdo chytí...... a zrealizuje to. Víš, jak to je s těmi myšlenkami? Vánoce každý měsíc..... kruciš, pořád nakupovat dárky, chudáci kapři by nestíhali v rybníce ani vyrůst a naše lesy by šly kam? No šly by do pr...... (výrobny guana) xDxD

    EDIT:
    A neříkali dříve západní ekonomové a politici, že stát je tak bohatý, jak je bohatá jeho střední vrstva? Tak tím pádem, podle toho Tvého tvrzení ten stát asi moc bohatý nebude, protože ta střední vrstva už na hranici chudoby je.... ale chápu některé politiky - blíží se volby a oni by zase rádi......... ke korýtku. ;)
    Někde na FB jsem viděl krásnou myšlenku:" Stát je tak bohatý, jak jsou bohatí jeho nejchudší obyvatelé."
    Ten můj vláček už má úplně ošoupaná kolečka...... asi ho nechám odpočinout a pojedu na zahradu. Skleník chce svoji péči. ;):D
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  15. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Vláček je super, mám mloka i trezor a ve stodole pořádek :p
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    krasne nedelne dopoludnie

    [​IMG]

    tentokrat musim pochvalit vlacik,zobral to co bolo naviac a nepotrebne, a doniesol to po com som tuzila
    obcas vratil naklad nazad,asi preto lebo ho nemal kto vyzdvihnut,ale hned som to posla nazad,vycistila som si listu,nechala zopar
    chlievikov(starsich) ,poposielala som kopec nepotrebnych zltych a oranzovych vyrobni prec,a vysledok sa dostavil​
    [​IMG] [​IMG] na toto si pockam este dve hodky


    a co este doniesol vlacik?kopec ruzovych chlievikov-dokonca aj mysky a kurnik,plus vsetko ruzove:kone,osly,kozy,moriaky,ryby,pststrosy 2x chamikov,kacky... bolo vela aj obycajnych,aj kurniky,ale tych ruzoviek bolo tentokrat naozaj vela.ale je pravda,ze vcera som poposielala neskutocne vela x vlacik na vypravu a hned za 1 fl vyberala.mohlo toho byt aj viac,keby hra vcera neskutocne nezamrzala a slo to ako v lete na saniach.dnes este vycistim trosku listu a snad mi padnu aj vytuzene ruzove -vrany,netopiere a bobry,xD,vobec nie som narocna :inlove:. njn,po tolkych rokoch hry....

    priatelia,aj ked len v hre,aj vam zelam taketo uspechy :)

    ps to je len zopar screenov,vsetky by pohltili dve strany xDxDxD
     
  17. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    z vláčku samé staré stáje, z podivuhodnýc 5 taky nic.
    Gratulace všem, co se jim daří.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Vlak projel cca 40 - 50x a kupodivu jeden mlok už je na ploše......o trezor jsem se ani nepokoušela.
    Na Baha koupeno celkem 20 stájí a vypadl krokodýl a druhý dráček, takže docela spokojenost. Chybí stále bizon.
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já mám z vlaku taky prd a šišky. Jezdím jako o život (do půl čtvrtý jsem byla vzhůru a po desátý už zas stála ne perónu). Ale ráno jsem mezi těma šiškama objevila konečně i toho mloka, takže mám obě novinky. Z růžovek jen ovce, což nepotěší. Ale jezdím dál, třeba se štěstí unaví a i já slíznu nějakou tu smetanu ;)
     
  20. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Ahojte, tak ja mám zo 7 stajní 3 mloky. Konečne sa aj na mňa usmialo šťastie. Dnes bude chodiť vláčik pre trezory. Veľa šťastia všetkým a dobrú chuť k obedu :)
     
    petaM2001 a jarka112 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.