Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (19.5. - 23.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    Akce začíná 19.5. od 14:00 hod. a končí 23.5. ve 14:00 hod.

    Nový podivuhodný bahama výběh
    [​IMG]

    Koupíme za 15 Florenů přes Novinky ve hře, ikonu akce v časomíře nebo na Bahamaramě v levé liště symbol červeného košíku (Zvířata)

    Podivuhodný bahama výběh “Titan”
    animalseedling35
    [​IMG]
    Umisťuje se na Plantáži nebo v Deštném pralese.

    Popis akce FAQ: Exkluzivní podivuhodný výběh!

    Můžeme získat:
    • Bahamarama chlévy Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
    • Bahamarama chlévy vylepšení III: Červené
    • Bahamarama chlévy vylepšení IV: Růžové
    • Bahamarama výrobny vylepšení I: Žluté, II: Oranžové
    • Výběh pro tygry
    • Výběh pro mravenečníky
    • Výběh pro pandy červené
    • Jezírko pro plameňáky
    • Jezero pro hrochy
    • Jezírko pro vodní dráčky
    Novinka
    Krokodýlí jezírko (Krokodílie jazierko)
    [​IMG]
    Dostupnost: 1. level
    Základní doba růstu: 14:00 hod.
    Základní zisk: 125 TBZ + 1x krokodýl (krokodíl) + 3x hnojivo
    Protihodnota: 1581
    Krmivo: 10x banán, 10x skořice, základní doba výroby 1 ks 8:00 min.​

    Z obyčejných chlívků můžeme v Baharama podivuhodném výběhu získat jen ty, které máme odemčené ve Starověkém opičím chrámu. Jedině voliéra pro papoušky, její upgrady a sběrná stanice papouščích pírek tvoří výjimku a je možné je získat i v případě, že je hráč nemá odemknuty. Po odtajnění voliéry ji hráč může zásobit superkrmivem (papouščí krmivo nelze mlít bez aktivace papoušků v chrámu) a sbírat úrodu. V případě, že tímto způsobem získá dostatek papoušků, může zásobit superkrmivem i sběrnou stanici a sbírat z ní úrodu. Pokud je ale přesune do inventáře, tak se voliéra i sběrná stanice zamkne a otevře se až aktivací v opičím chrámu za Zlaté banány.

    Nemíváte s podivuhodnými výběhy štěstí a novinky se vám vyhýbají obloukem? Přinášíme vám možnost získat novou stáj s jistotou!

    Můžete si pořídit Balíček podivuhodného bahama výběhu, který obsahuje 1x Krokodýlí jezírko a 30x podivuhodný bahama výběh “Titan”, zakoupíme jej přes Novinky ve hře, ikonu akce v časomíře nebo na Bahamaramě v levé liště symbol červeného košíku (Zvířata).
    [​IMG]

    Spektakulární podivuhodné výběhy!
    [​IMG]

    Současně budou do nabídky zařazeny některé ze starších podivuhodných výběhů. K tomuto kroku jsme přistoupili na základě opakovaných žádostí z mnoha komunit a je jen na vás, zda této možnosti využijete.

    Tajnůstkářský správce konírny
    [​IMG]
    cena: 15 Florenů
    Můžeme získat:
    • Chlévy Classik +, Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
    • Výrobny vylepšení I: Žluté
    • Losí ohrada (Ohrada pre losy)
    • Kotec pro sviště (Stajňa pre svište)
    • Soví klec (Klietka pre sovy)
    • Obydlí pro skunka (Výbeh pre skunka)
    • Obydlí pro medvěda (Medvedí brloh)
    • Orlí hnízdo (Orlie hniezdo)
    • Obydlí pro křečky (Brloh pre škrečky)
    • Liščí nora (Stajňa pre líšky)
    • Obydlí pro kočky (Príbytok pre mačky)
    • Příbytek pro krtka (Príbytok pre krtka)
    • Obydlí pro myši (Stajňa pre myši)
    • Obydlí pro mývala (Stajňa pre medvedíka čistotného)
    • Holubník
    • Čapí hnízdo (Bocianie hniezdo)
    Podivuhodný výběh “Půlnoc”
    [​IMG]
    cena: 15 Florenů
    Můžeme získat:
    • Chlévy Classik +, Classik ++ nebo vylepšení I: Žluté a II: Oranžové
    • Chlévy vylepšení III: Červené
    • Chlévy vylepšení IV: Růžové
    • Výrobny vylepšení I: Žluté, II: Oranžové, III: Červené
    • Obydlí pro křečky (Brloh pre škrečky)
    • Liščí nora (Stajňa pre líšky)
    • Obydlí pro kočky (Príbytok pre mačky)
    • Příbytek pro krtka (Príbytok pre krtka)
    • Obydlí pro myši (Stajňa pre myši)
    • Obydlí pro mývala (Stajňa pre medvedíka čistotného)
    • Holubník
    • Čapí hnízdo (Bocianie hniezdo)
    • Obydlí pro ježka (Ježkova nora)
    • Rybník pro žáby (Žabí rybník)
    • Výběh pro kohouty (Výbeh pre kohúty)
    • Vlčí doupě (Vlčia jaskyňa)
    Podivuhodný bahama výběh “Kobalt”
    [​IMG]
    cena: 15 Florenů
    Můžeme získat:
    • Bahamarama chlévy Classik ++ nebo vylepšení Il: Oranžové
    • Bahamarama chlévy vylepšení IlI: Červené
    • Bahamarama chlévy vylepšení IV: Růžové
    • Bahamarama výrobny vylepšení I: Žluté, ll: Oranžové
    • Výběh pro tygry (Výbeh pre tigra)
    • Výběh pro mravenečníky (Oblasť pre mravčiara)
    • Výběh pro pandy červené (Výbeh pre červenú pandu)
    • Jezírko pro plameňáky (Jazero pre plameniaka)
    • Jezero pro hrochy (Hrošia jama)
    • Jezírko pro vodní dráčky (Jazierko pre axolotly)
    Nechce se vám čekat 5 hodin, abyste zjistili, jaká stáj nebo výrobna se objeví? Nyní máte možnost za Floreny okamžitě dokončit růst podivuhodného výběhu. Základní cena je 3 Fl, tato cena se postupně snižuje s tím, jak ubývá čas do sklizně. To znamená, čím méně času bude zbývat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro okamžitou sklizeň, tím nižší cena bude.
    [​IMG]

    Současně vám přineseme další stálý úkol určený pro všechny milovníky speciálních zvířat! Od pátku 19.5. 14:00 hod. najdete v Družstvu úkol Divoká řeka.

    [​IMG]

    Tento úkol je dostupný od levelu 25.

    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný20x papoušek, 300x vinná réva, 20x kiwi1400 TBZ, 1300 kr., 1x hvězdička
    25​
    Zlatý40x papoušek, 600x vinná réva, 40x kiwi, 20x mravenečník5700 TBZ, 5300 kr., 3x volné zatočení, 1x hvězdička
    25​
    Diamantový60x papoušek, 900x vinná réva, 60x kiwi, 40x mravenečník9800 TBZ, 9200 kr., 4x volné zatočení, 2x hvězdička
    25​
    2.​
    Stříbrný15x opice, 300x bromélie, 20x fík2100 TBZ, 1900 kr., 1x hvězdička
    25​
    Zlatý30x opice, 600x bromélie, 40x fík, 20x hroch11000 TBZ, 11000 kr., 15x Zuzino superhnojivo, 1x hvězdička
    25​
    Diamantový45x opice, 900x bromélie, 60x fík, 40x hroch21000 TBZ, 20000 kr., 3x podivuhodný bahama výběh “Titan”, 2x hvězdička
    25​
    3.​
    Stříbrný15x slon, 300x lipnice, 20x makadamový ořech3400 TBZ, 3200 kr., 1x hvězdička
    25​
    Zlatý30x slon, 600x lipnice, 40x makadamový ořech, 20x vodní dráček12000 TBZ, 12000 kr., 30x superhnojivo, 1x hvězdička
    25​
    Diamantový45x slon, 900x lipnice, 60x makadamový ořech, 40x vodní dráček22000 TBZ, 20000 kr., 3x párty lístek, 2x hvězdička
    25​
    4.​
    Stříbrný15x lenochod, 300x jam čínský, 20x avokádo, 3x krokodýl4100 TBZ, 3800 kr., 1x hvězdička
    25​
    Zlatý30x lenochod, 600x jam čínský, 40x avokádo, 7x krokodýl8200 TBZ, 7700 kr., 1x bedna s nářadím XXL, 1x hvězdička
    25​
    Diamantový45x lenochod, 900x jam čínský, 60x avokádo, 15x krokodýl13000 TBZ, 12000 kr., 2x podivuhodný výběh “Palladium”, 3x hvězdička
    25​
    5.​
    Stříbrný15x tukan, 300x mochyně, 20x papája, 10x krokodýl8300 TBZ, 7800 kr., 3x superkrmivo, 1x zlatý banán, 1x hvězdička
    25​
    Zlatý30x tukan, 600x mochyně, 40x papája, 25x krokodýl18000 TBZ, 17000 kr., 5x superkrmivo, 2x zlatý banán, 1x hvězdička
    25​
    Diamantový45x tukan, 900x mochyně, 60x papája, 50x krokodýl30000 TBZ, 28000 kr., 7x superkrmivo, 3x zlatý banán, 3x hvězdička
    25​
    Ale to ještě není vše! Souběžně bude probíhat další akce - Šlechtění stájí aneb Farmářský expres, v rámci níž budete moci proměnit své nepotřebné stáje za hodnotnější.

    [​IMG]

    Abyste mohli začít šlechtit, je potřeba chytit a stihnout vlak, který najdeme ve městě, nebo se k němu dostaneme přes Novinky ve hře a ikonu akce v časomíře.

    V inventáři vyberete stáje, které byste chtěli vyměnit a získat za ně stáje nové. Celkem máte k dispozici 6 slotů pro uložení. Jsou dva typy tajemných nákladů, z každého můžeme získat jiné stáje.

    [​IMG]

    Tajemný náklad
    Bodová hodnota celkově uložených stájí musí být minimálně 625. Pokud nemáte dostatečný počet bodů, můžete si tajemný náklad zaplatit za 25 florenů.
    [​IMG]

    Můžeme získat:
    • Chlévy Classik +, Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
    • Chlévy vylepšení III: Červené
    • Chlévy vylepšení IV: Růžové
    • Výrobny vylepšení I: Žluté, II: Oranžové
    • Čapí hnízdo
    • Labutí jezero
    • Obydlí pro skunka
    • Beruščí hnízdo
    • Obydlí pro mloky skvrnité
    [​IMG]

    Obydlí pro mloky skvrnité
    [​IMG]
    Dostupnost: 3. level
    Základní doba růstu: 5:30 hod.
    Základní zisk: 60 BZ + 1x mlok skvrnitý + 2x hnojivo
    Protihodnota: 282
    Krmivo: 100x řeřicha, základní doby výroby 1 ks 15:00 min.

    Tajemný náklad II
    Bodová hodnota celkově uložených stájí musí být minimálně 625. Pokud nemáte dostatečný počet bodů, můžete si tajemný náklad zaplatit za 25 florenů.
    [​IMG]

    Můžeme získat:
    • Chlévy Classik +, Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
    • Chlévy vylepšení III: Červené
    • Chlévy vylepšení IV: Růžové
    • Výrobny vylepšení I: Žluté, II: Oranžové
    • Maskovací obchod
    • Továrna na plachty
    • Textilní mlýn
    • Parfumerie
    • Továrna na trezory
    [​IMG]
    Továrna na trezory
    [​IMG]
    Dostupnost: 3. level
    Základní doba růstu: 20:00 hod.
    Vyžaduje: 1x krmivo pro křečky + 1x křeček
    Základní zisk: 200 BZ + 1x trezor + 5x hnojivo
    Protihodnota: 482

    Pokud se vám cestou nestane nějaká závažná porucha, za hodinu vám přiveze balíček s tajemným nákladem.

    [​IMG]

    Stačí si jej jen vyzvednout, vyndat ho z inventáře (uložený mezi chlívky), uložit na plochu farmy (2x2) a čekat 4 hodiny. Tajemný náklad můžete na plochu (Hlavní louka, Divoká louka, Lesní mýtina) položit i po skončení akce a nechat se překvapit výsledkem.

    A od pátku 19.5. 14:00 hod. najdete v Družstvu další stálý úkol Překvapení ve vajíčku, tento úkol je dostupný od levelu 25.

    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný10x medvěd, 5x jelen1800 BZ, 680 kr., 5x superhnojivo, 1x hvězdička
    25​
    Zlatý25x medvěd, 15x jelen4800 BZ, 1800 kr., 10x superhnojivo, 2x hvězdička
    25​
    Diamantový40x medvěd, 25x jelen7700 BZ, 2900 kr., 30x superhnojivo, 3x hvězdička
    25​
    2.​
    Stříbrný10x orel, 5x lasička1800 BZ, 680 kr., 5x Zuzino ultrahnojivo, 1x hvězdička
    25​
    Zlatý25x orel, 10x lasička4600 BZ, 1700 kr., 10x Zuzino ultrahnojivo, 2x hvězdička
    25​
    Diamantový40x orel, 15x lasička7100 BZ, 2600 kr., 20x Zuzino ultrahnojivo, 3x hvězdička
    25​
    3.​
    Stříbrný15x liška, 5x bizon4300 BZ, 1600 kr., 5x Zuzino superhnojivo, 1x hvězdička
    25​
    Zlatý30x liška, 10x bizon8600 BZ, 3200 kr., 10x Zuzino superhnojivo, 2x hvězdička
    25​
    Diamantový40x liška, 15x bizon11000 BZ, 4200 kr., 30x Zuzino superhnojivo, 3x hvězdička
    25​
    4.​
    Stříbrný10x ježek, 5x mlok skvrnitý2300 BZ, 880 kr., 5x superkrmivo, 1x hvězdička
    25​
    Zlatý20x ježek, 10x mlok skvrnitý4700 BZ, 1700 kr., 10x superkrmivo, 2x hvězdička
    25​
    Diamantový30x ježek, 15x mlok skvrnitý7000 BZ, 2600 kr., 15x superkrmivo, 3x hvězdička
    25​
    5.​
    Stříbrný10x svišť, 20x mlok skvrnitý3100 BZ, 1100 kr., 1x zlatý banán, 1x hvězdička
    25​
    Zlatý25x svišť, 30x mlok skvrnitý5300 BZ, 2000 kr., 1x podivuhodný bahama výběh “Titan”, 2x zlatý banán, 2x hvězdička
    25​
    Diamantový50x svišť, 70x mlok skvrnitý12000 BZ, 4800 kr., 2x podivuhodný bahama výběh “Titan”, 3x zlatý banán, 3x hvězdička
    25​
    Podrobnější informace najdete ve FAQ:
    ..:: FAQ - Šlechtění stájí ::..

    Přejeme mnoho úspěchů při odkrývání podivuhodných výběhů i šlechtění stájí.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tjoooo, nějak toho moc naráz, akce s TOPkou a k tomu tajemno a vláček ;) taky mohl být ve vláčku i krokodýl, aby to nebylo za FL
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já bych měla jen poznámku k těm "retrotajemkám" - můžeme z nich získat mimo jiné i obydlí pro myši, žáby a kočky - ale ty jsou v obchodě za krejcary :eek: Neměli by je vyjmout z nabídky za 15 fl ?o_O-.-
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    V poslední dobou je toho najednou nějak moc, asi jim docházejí peníze, nebo co?o_ONebudu kupovat nic a neutratím ani floren, kino nejede víc než půl roku:eek:a oni si myslí že nás přinutí kupovat:music:No u mně teda jsou vede jak ta jedle:DKdo si počká ten se dočká, nemusím mít každou novinku hned , za chvíli se stejně jako vždy objeví v odměnách:Dz akcí;)
     
  5. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Nemůžu si pomoci - začal jsem před šesti lety jako farmář a stává se ze mě zoolog - ještě by to chtělo zavést onemocnění zvířat a následnou léčbu a je to dokonalé....:(
    Přitom BP má vlastní hru s tématem zoologické zahrady,tak proč nám cpe tu nesmyslnou havěť i sem?
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Z tajemna nemám bizona a zatím jsem rozhodlá, že nebudu mít ani krokodýla. A tak nějak mě to netrápí, časem se k nim dopracuji, buď z tajemnic z akcí a nebo z O+D a když ani to ne, tak nejsem sběratelem všeho do lišty a tu zvířenu do úkolu pak až vyjde z kurzu na trhu koupím [​IMG]

    Na tajemnice, zvláště zvířecí mám smůlu, tam musím jít pro balíček na jistotu a těch chybějících zvířat je zatím málo ....
     
  7. merry_bett

    merry_bett Pisálek fóra

    Ahoj farmáři,takže asi tentokrát bizon z TS získat nepůjde, co? Ten mi od minule chybí.:(
     
  8. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Souhlasím s -BigJohn-, že těch "podivuhodných zvířat je fakt hodně... Zoolog z něj ale určitě nebude, protože to, čím se tu zvěř krmí, by ji v reálu brzy zabilo, alespoň z větší části xD. Tahle akce je čistě ekonomická, to je jasné. Takže si zase jak blb něco koupím a budu nadávat jak špaček, že mám místo mozku piliny... :(
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Navíc když v těch nových úkolech vidím ty haldy superkrmiv tak do toho jdu po hlavě,ale nejdřív se do ní musím pořádně praštitxDxDxD
    A co se krmení týče,nikdy jste v Egyptě neviděli krokodýla jak si to hasí na banánovou plantáž s pytlem skořice v ruksaku?
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Asi jsem pitomá ale co je jam čínský ? Který strom ho dodává ? Nějak mi to uniklo.Tenhle plod určitě nemám.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    burds - taky jsem se zarazila a hledala - je to jam z Baha (zelenina)
    Myslím, že dřív se to jmenovalo prostě jen Jam ;)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Jé skalaro díky.To mne nenapadlo.Už jsem se lekla že mi něco uteklo.Tak to pochopitelně mám.
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Mlít! Mlít! Fakt to nejsou příbuzná slova a fakt se mlít nepíše mlýt podle vzoru mlýn! Bože trhá to oči a už to vidím po několikáté, takže admine sorry za OT ale tohle je fakt fail v popisu akce. Vždyť to čtou a hrajou i děti.

    edit: podle vzoru bylo myšleno samozřejmě pouze v kontextu, a mlýn skutečně není slovní vzor, ale pouze slovo podstatné, ba vyjmenované. Nic to nemění na tom, že se nejedná o příbuzné slovo ke slovu mlít a tedy není důvod užívat tvar mlýt v souvislosti se slovem mlýn. Spokojená, rybičko?

    a jinak jo, farmářský expres využiju pro mloky a trezory, zbytek budu točit až do zblbnutí, dokud nepřiveze mloky :))) tajemný zkusim jednu dvě na krokodýly, jinak škoda FL...
     
    Naposledy upraveno: 18/5/17
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny dnik vsetkym...jaaaj ako sa len tesim na ten expres aj mu hadam zoderiem kolesaxD..tak este nachystat floreny na otacky a pojde sa nato...tajomne chlievy kupim hadam len 12 ..a ci bude ten krokodil ukaze stastena a ked nie..on raz pridexDa ulohy v hale budem plnit subezne,, urcite sa nepotrham tam dodat vsetku zverinu a podobne..to su az tak zavratne odmeny nieje....

    len by ma zaujmalo co to bude ta zajtrajsia akcia sazaci maraton:oops:nech sa vam dari ....a nech sa s TCH vyklube co postradate...
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Levlef - když jsme u té gramatiky - podle vzoru mlýn ? Neznám o_O Znám slova příbuzná ;)
    Abych nebyla OT: vlaky ládovat samozřejmě budu a už se těším xD (jen nevím, co s těma čápama a parfumerkama apod budu dělat xD)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/17
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @skalara.v myslím, že kdo chce pochopit, pochopí, jak je "podle vzoru" myšleno, no a kdo nechce, ten ať si to vyloží jak chce. Důležitá z celého mého příspěvku je úplně jiná věc, a pokud ti unikla, je mi líto :D
    každého praští do očí v ofiku něco jiného, pro tebe to byla možnost získat z tajemných běžné myši a kočky, pro mne to bylo "mlýt". To už tak na světě chodí. Ale nešť, doeditovala jsem vysvětlení pro slovo mlýn, aby měla tvoje dušička i chápání kontextu klid.
     
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No to je skoro jako ,,5 samyc" :pxD:cry:
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Levlef - Tvá myšlenka mi neunikla, pochopila jsem...Tohle "mlít" je takový češtinářský chytáček, tudíž bych chybu dotyčnému pisateli s lehkým srdcem odpustila. Prostě to k tomu Y svádí. Bývají tu větší karamboly (i já sama se jich občas dopouštím :D)
    sirchose - už jsi někdy viděl samici s tvrdým :D
     
  19. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni,
    docela se těším na tuto akci na akci,sice jedeme bumbat drobet pivka,ale vzhledem k tomu že zřejmě bude lejt,tak se o novinky pokusím..
    Přeji všem hodně štěstí a hodně úspěchů a ať se daří..
    Na druhou stranu,proč nepustit některé stáje za floreny i když se dají pořídit jinak.. Třeba se někdo spleteme a koupíme..
    Za mě jdu do toho,tohle mě baví,i když moc štěstí nemám..:inlove::);):p
     
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja, ako hráč ktorý do týchto tajomných chlievov nedáva ani cent to vidím iba ako možnosť zbaviť sa nepotrebných chlievov, mať tak možnosť získať mloka a trezory a nové úlohy v hale. Krokodíla získam neskôr z nejakej akcie a za pár mesiacov ich budem mat toľko že ani nebudem vedieť čo s nimi. :D

    Behom OaD som dal 1x lienky za 10 papagájových stromov, boli to síce moje jediné lienky ale tak nejak som tušil, že keď je v kalendári naplánovaný expres tak budú dostupné zase, získam ďalšie a zároveň využijem posledný moment kedy majú vysokú hodnotu. Tak snáď sa teraz zase podaria. :)

    A pamätá si niekto koľko bodov býva za žlté/oranžové stajne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.