Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    xxsoptikxx - přes budíka (levá lišta)
    Odjely dvoje žluté a jedny obyč myši (1330bodíků)
     
    mituli a evainfo tohle ocenili.
  2. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Také zklamání :( chtějí za stáje kopec florenů a nějak jim to vázne, jinak všem držím palečky at se daří ;)

    omluva - :p už to běží a šup šup pro želvičku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/15
    evainfo a mirae tohle ocenili.
  3. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Ahojky, tak jsem i já poslala první vláček.
    Super je, že jde posílat výrobna angorské vlny a vajíčková,
    kterou získávají hráči od mentora ve škole farmářů zadarmo :)
    Škoda jen, že ta hodnota na odeslání vláčku je tak moc vysoká, že se vždy musí dát ještě nějaký top chlév.
    No a když potom přijede žlutý chlév .. :(
    Snad všem brzičko vykoukne z vláčku Parfumerie.
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
  4. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Taky jsem se už vážně naštvala,a taky nepustím už ani chlup;)Z florenů co ještě mám,jsem koupila dva draky a tím mé investování do téhle hry končí.Už mám vážně dost těch rádoby novinek kterýma nás RT neustále zahlcuje,a které jsou nám vlastně k ničemu.Co měsíc se hodí do hry nové zvíře,nové stromy,nová výrobna,nový úkol do kterého máme dát hned stovky novinek,vůbec je nezajímá,že ty novinky není kam dát a než to člověk udělá,ejhle je tady další novinka,a tak stále dokola.Hlavně kupujte,cálujte penízky,však do měsíce vám vymyslíme další nepotřebnou blbost.Tak tomuhle milé RT říkám NE...Pokud nepřidají plochu a nevyslyší přání hráčů ohledně zkvalitnění a ne zrychlení hry,nic kromě kombajnu nekoupím.Už mám dost toho,jak se z téhle krásné hry stává otročina.Už to není hra na relax a zábavu,ale honba za nesmysly a od RT honba za zisky,a to za každou cenu.Přestává mě to bavit :mad:
     
  5. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    taky už pár stájí koupeno.Hned jsem jich 10 odtajnila a i když želvička nevykoukla, tak mám růžová prasátka,červenou králíčárnu,holuba,2x žábu,vlka,krtka,ježka žlutého koně a výrobnu na prach.peří žlutou.Takže ještě 10 kousku, ale na ty už si počkám
     
  6. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Uvidíme, ale také si moc nefandím. Štěstí sedí někde jinde! xD
     
  7. Zrzik77

    Zrzik77 Pisálek fóra

    Sem vypravila první vlak: 2x žlutý netopýr, 2x papoušek C+, 1x opice I.: žlutá, 1x opice
    Náklady 63.000 kr + nářadí na dva žluté netopýry. Tak uvidím, co se vrátí.
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    bbowling: Tak já nachystaná, natěšená v pozoru, na vlak červenou plácačku ukázala, zastavil.... a zase odjel. Odpískala jsem to! Teda odpískala jsem ho!
    Nic za flo tam dávat nebudu, žluté nestačí, obrstáje už asi nikdy nebudou, takže pro mně - jak přijel - tak odjel.
    Hůůůůůůůůůůůůů...
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak jsem nedočkavě odkryla jeden ze dvou koupených senzačních chlívku. ..Žlutý včelín , to je legranda ne ? nemám odvahu odkliknout ten druhý:(
     
  10. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    tak me odfrcel prvni vlacek se dvema zlutyma netopyrama, dvema kozima mlekarnama a jednema opicema, no a jsem zvedava na vysledek :) Par vlacku poslu, ale hodnota je vysoka a hodnotnejsi staje radsi nekomu daruji pri OaD, nez je vyhodit z okna :) tedy z vlaku :-D takze to nijak prehanet nebudu. co se tyce ruznych tajemnych staji... ja tenhle krok RT nahodou ocenuju, spousta lidi volala po starsich stajich, ktere se moc ziskat nedaji, takze kdo chce, koupi a ma na vyber... ja teda kupovat nebudu, vzdycky jsem stare staje ziskala pri OaD, jenze... Spousta lidi, nez aby to za neco vymenilo, nebo podarovala novackum, to radsi narve do vlaku a s tim asi RT pocita... Takze staji, ktere mazakum jen tak lezi v liste ubyva... No, asi ne vsem, jiste, ja je taky radsi rozdala, kdyz uz o ne nestojim. Z toho, abych je nacpala do vlaku jsme se poucila, protoze z 6 zlutych ci oranzovych, se vam vrati pouze jedna, ze :-D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak já zkouším preventivně jen jednu výměnu a hrozím se dopředu,že to bude nějaká ptákovina, co mi dojede ;)
     
    evainfo a babička-květa tohle ocenili.
  12. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak jsem se nechala nachytat, utratila peníze a ani želva ani kiwi......samé blbosti, děkuji:mad:
     
    evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  13. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Koupila jsem 4 výběhy ,,Drak" za chvilku je umístím a počkám si na odtajnění,ráda bych novou Želvičku a nebo stále chybí Kivi ptáček.

    K tomu budu posílat vláček se žlut.netopýry,dokud budou stačit šlechtěnci Albíni na pořízení
     
    mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  14. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    Naposledy upraveno: 13/5/15
    evainfo a Viky007 tohle ocenili.
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Z vláčku jsem vyzvedla první Náklad a urychlila za 2 FL,vyklubal se 1. Kachník IV. tak to je něco teda,tohle jsem opravdu nečekala :D
    2. Koza II.
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
  16. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    První vláček přijel a v něm Losí podium...
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    První vlak přijel a je to růžový chameleon
    druhý vlak přijel a je to bobr++
    třetí vlak přijel a je to textilní mlýn
    čtvrtý vlak přijel a je to losí pódium
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
  18. -Dakira-

    -Dakira- Pisálek fóra

    Ráda se přidávám se svýma poznatkama, mám žluté slepice z tajného chlívku, takže mé těžce vydělané peníze na tyhle s....y dávat nebudu, strčte si to za klobouk a to jsem slušná, už několikrát jsem to zkusila a nic, jsem otrávená jako většina. Nekoupím ani jeden floren a tyhle akce vypouštím!!!:mad::mad::mad:
     
    evainfo a maja.rada tohle ocenili.
  19. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    MilcaC:
    Jsem na tom úplně stejně, za 6 červených netopýrů- 1 žlutá mlékárna
     
  20. jaji

    jaji Vévoda fóra

    a prozradíš co jsi poslal vlakem?
    já dala 3 ježka a 1 pipiny, jsem tedy zvědavá na výsledek

    edit: ORANŽOVÝ PES.... přesto jsem odeslala další plev... uvidíme co se dál objeví, alespoň udělám čistku, ale odtajňovat za fl už nebudu
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.