Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No protože ze ZOO jim už většina hráčů utekla :D
     
  2. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Za nějakou dobu to tu bude jako na noemově arše. Všechna zvířata světa na malém prostoru. Místo dojení peněz z hráčů by mohlo RT přidat nějaký ten hektar pole navíc.
     
  3. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Také bych ocenila kus prostoru pro nové stáje, zvířata jsou na nás chrlena, za chvíli tu bude opravdu ZOOrama
     
  4. CampoˇˇCaorleˇˇ

    CampoˇˇCaorleˇˇ Pisálek fóra

    Kdo chce želvu, musí koupit balíček, mám takovou zkušenost se stromy.
    Koupila jsem balíček na Baha s baobabem a na Farmu se stromem kowhai. V dalších 30 sazenicích tyto stromy byly ještě 4x, bohužel zatím nešly měnit v OaD. Mám ještě další farmy, tam jsem koupila sazenice také po 30ti, ale ne balíčky. Asi nikoho nepřekvapí, že tam ty novinky nebyly, ani jednou.
    Asi nic kupovat nebudu, není to kam dávat a z nabízených mi chybí jen pták kiwi, ale ten taky jednou dorazí, jako všechno.
    Přeji příjemnou hru!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Nj, co na to říct - další nové stáje... :-(
    Kdyby do expresu šli nacpat opravdu VŠECHNY stáje, tak je to dobrý. Jenže proto, aby člověk dosáhl kýžené protihodnoty tam musí nandat jen ty "lepší"... A co se všemi těmi kurníky, kachníky a králíkárnami?!! :-( :-( :-(
     
  6. colorka1990

    colorka1990 Pisálek fóra

    Tak já váhám, konečně po tolika letech jsem se rozhodla, že si pořídím "akční" zvířátko a to želvu, na kterou snad čekám ty 4 roky.. :-/ ale když tak čtu Vaše názory a zkušenosti s koupí akčních balíčků, tak nevím, nevím... jsem z toho nějaká rozmrzelá -.-
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Naposledy upraveno: 13/5/15
  9. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Nazdar banda .-)

    Tak ja neviem, som nejaká rozbitá ako stará váza v garáži, čo sa týka jasnosti v tom, či do toho ísť alebo nie. Na jednej strane, no kto by nechcel ružovky? Hm, to je lákadlo. Rada by som ale poznala šancu privezenia ružovky vlakom. Čo ak sa cestou pokazí a niekde tú moju krásnu ružovú drahocennosť vytratí? Pohľadá, ale neúspešne a tak, aby neprišiel naprázdno a s vidinou nesklamania mojej osoby, nahodí prvý chliev, ktorý po ceste nájde, to znamená, ako to poznám, že asi nejaký žltý? :D Protihodnota do expresu je dosť vysoká. Asi tam pôjdu nejaké žlté netopiere, náradia je dosť, budem stavať ako besná. Len aby mi potom nevytrel zrak ten privezený zázrak viac, ako žlté netopiere, ktoré tam pošlem :D

    No a čo sa týka tých tajomných oných.... , nescem, neprosím a nepotrebujem. Niekde budú ako odmena a bez toho, aby som do toho sypala FL za reál cash .-)

    Veľa zdaru, šťastia a odhodlania pri čomkoľvek, či už pri investovaní alebo snahe vyhnutia sa investícii .-)
     
  10. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Chtěl bych se zeptat, co jako je s těmi albíny? To jsou k něčemu teď potřeba?

    Edit:
    Tak mi to teď docvaklo, že se budou stavět "hodnotní" žlutí netopýři do vláčku k výměnám. Děkuji za inspiraci :)
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
    Simík21, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Drobecbobo1, máš bezva nápad Alespoň spotřebuji ty kvanta nářadí, které už takřka nepotřebujeme. Však ono nám zase něco napadá.
    Jdu vyrábět ty netopýry. Fajn zábavu! Trepifajksl
     
    mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jó, to kdyby tak konečně zařadili do TS husu, to bych o jejím koupení jinak uvažoval. Želva na farmě?
    S chameleonem, kivi a ptakopyskem by jim to rozhodně víc slušelo na ostrově, ale tam už je narváno.
    Dávám přednost husí pečínce před želví polévkou.
    A když peřiny, pak určitě z husího peří a ne z nějakého podřadného kachního.
    To svět neviděl.
    xDxDxD
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak sme boli nespokojní že v tajných nám každú chvíľu vyliezali oranž.kone.Mne sa teraz hodia do vlaku menom Strela.S každej stajne si jednu oranž si nechám na pamiatku v lište,lebo mám postavené stajne z ktorých sú 3 zvieratká tak ma to nebude až tak hnevať keď do neho naložím aj žlté.Nemajte boja aj tak keď kúpime pár tajných ujdú sa nám aj také.A náradie si minať nebudem čo ak dajú dajakú akciu kde budeme musieť niečo s neho dávať.Potom budeme kupovať xxl skrinky?
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no já jsem si chtěla z vláčků získat tři obr chlévy (zatím jich víc není) ... kozu oranž., prase oranž. a koně oranž. ... nic víc jsem nechtěla;) .... dávají hodně BZ a pomáhají u vydadávek v akcích ... co mám zbytek a navíc, tak zkusím poslat vláčkem ... nebudu přehánět .. ještě mám pár FL, tak zkusím jenom draka .... :sleepy: ... no i těch 630 FL bych klidně dala, ale pokud by k nám naši "vrchní" [​IMG] byli férový :oops: ... jenže oni nám podráží nohy kde se dá a pokud to koupím [​IMG] ... je určitě utvrdím v naši závislosti a jejich "jistota" o něco naroste :wuerg: ..... ty peníze za to vážně nedám! .. o_O .... a pokud by nás v tomto bylo hodně ... snad ucítí ty ztrátové zisky a začnou trochu vnímat naše zájmy a přání :p .... už mi někdo v jiné diskusi napsal: "Proboha, děvče, ty si snad myslíš, ....." ... asi má pravdu o_O ... tato naše "farmička" u které jsme se rádi odreagovávali se ztrácí a rychle vrhá do reality ... [​IMG] má cenu bojovat? ..... myslím, že záleží na hráčích ... pro RT je to nutná "investice" a dřív, nebo později nám alespoň trochu ustoupí, či vyjdou vstříc, pokud je v tom ubezpečíme ... :p ...
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jelikož mi došly ty prkna(vilka s červotočem), se můžu postavit leda sama a vláčkovi zamávat. Ale jeden- dva zkusím, něco nepotřebné vyškrábnu.
    Nikdy mi nepřivezl zpět snad víc, než oranžádu. Něco růžového leda tak ve snu :(
    Balík TCH nekoupím, jsem z dělnické třídy ;) Ale koupila jsem 300 (330) fl za 120 kč. Ty jejich balíčky, co teď nabízí se mi nějak výhodné nezdají (aspoň ten 750-ti florenový. Nebo že bych špatně počítala?)
    Tak ať se daří
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pro dokonalou iluzi jsem se navlékl do staré ajznboňácké uniformy, těch pár molů jsem dal zatím do špajzu, sebral dětem píšťalku
    s plácačkou a už to valím ...
    Kam to opravdu dovalím nevím, protože zase toho tolik nemám xD
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak jsem poslal první vlak - 5x továrna na koberce (jsou za 260). Počítám, že ještě pojedou alespoň 2x. Nejdříve jsem myslel i na kotlárny, ale ty jsou jen za 150. Trošku nechápu jak někdo přiděloval BPH - trochu nevyvážené. Tož uvidíme co z toho bude.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Nějak nemůžu koupit podivuhodnou stáj - neukazuje se mi.Jak jste na tom? Jinak vlak už vyjel, tak uvidíme co doveze
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    xxsoptikxx

    jsme na tom stejně.>:( Expres už je kdesi za horami.... a asi tam jsou i podivuhodné chlívky :(
     
    evainfo a xxsoptikxx tohle ocenili.
  20. colorka1990

    colorka1990 Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    taky jsem měla stejný problém, vypnula jsem uplně prohlížeč a už mi tam zrajou domečky tajemný jedny :D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.