Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    p-eetra ... ahoj, ježkovy bulvy, to neřeš, to byla jen legrace. Není divu, že šla z těch chlívků
    hlava kolem, vždyť to bylo bláznivé ...tajemnice z vlaku a současně z TCH. ;):pxD
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak u mě jasně palec dolů vlak jsem posílal až byly koleje rozžhavený a výsledek?
    Za dvě žluté + výrobnu + doplnění do hodnoty přijela zpět jen žlutá,kterých mám habakuk.
    No hnus velebnosti,asi proto že neférovost hry kritizuju do dotazníku už zhruba rok,jo za pravdu i Hus zemřel.:p:p:p
     
  3. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Také jsem vypravila několik vlaků. Kromě textilního mlýna ( za ten jsem ráda ) nic moc. Dokonce jsem dostala žlutou výrobnu vajec. Ani jsem netušila, že něco takového existuje xD Proč bych vyráběla vejce, když za jednu slepici na trhu koupím 3 vejce???o_O
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak celkové shrnutí vláčku zlodějáčku :eek:
    Nepotřebné harampádí: 4x pes (spíš vícekrát), 2x oranž pes, žlutý včelín, žl ovčí střižna, 2x oranž kozí mlíko, oranž kozy, jen 2x bobr C++, LP (by mě zajímalo, kde jsem ho vytratila o_O), 5x textilka (celkem mám 6x), a určo tam byly i párkrát vajca, jen jsem si je od radosti zapomněla zapsat.

    Ucházející harampádí: 2x oranž peří, oranž barvírna (můžou se hodit).
    No a to voňavé super přijelo 2x, jen mám obavy, že za chvíli spadne do výše zmíněných kategorií :eek:. Růžovka ani červená se nekonaly :cry:

    Byl to opravdu vláček zlodějáček. V O/D bych za ty chlívečky vložené do vagónu získala nejspíš zajímavější věci. Nu, co už. Oproti některým jsem dopadla ještě dobře ;) A čokoláda zůstala ve špajzu ušetřena :D Tak zas příště u další vykutálené akcičky. Pa
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Nevím kolikrát jsem posílal vláček i v noci,bylo to hodněkrát.Výsledek krůtník a koňská stáj růžová a až poslední den parfumerie.Jinak nic moc.Ale jelikož někdo nemá ani to,tak jsem vlastně spokojený.Opakování bych,ale už nechtěl.


    Farmerama 96+ *** Bahamarama 240+
    farmařím od 5.10.2010
     
  6. potouchlik

    potouchlik Zelenáč fóra

    Musím se také podělit,jako ostatní skoro to nestojí za řeč růžový chlívek je sci-fi bobři vítězí na celé čáře,bohužel i z draka,tak vyberu poslední chlív z vlaku mačkám uklizení do lišty...a on ten syčák na motýly, jsem šťastná.
     
  7. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Zdravím,
    ja som sa potešil z TCH vtákopysk :D a ako to tu už niekto nazval
    z vláčika "zlodejáčika" : 3x pes, 1x pes oranž, 1 x červ koza, a 1x oranž včelín (mám 2 medové stromy) ,
    viac som už neriskoval . >:( :cry:
    Dúfam, že naši moderátori spravia aj na túto akciu "Herní feedback" , už sa teším na komenty ;)
     
  8. blond87

    blond87 Pisálek fóra

    tak ja asi z 35.... parfumerii, losi podium a z uplne posledniho vlaku textilni mlyn,tak aspon neco ,chybela jen nejaka ta ruzovka:D
     
    evainfo, jesterka74 a anickamalirka tohle ocenili.
  9. makyna4303

    makyna4303 Rádoby autor

    No za vlky, krtky, orly, kočky, křečky, ježky žlutý kurník je dost hustý , tak už Expres nikdy více.
     
    charlie.b46, ajtyk11 a ldivacka tohle ocenili.
  10. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, podle mě vložení "hodnotnějších" chlévů nemělo vliv na výsledek. Pouze hodnota 1250 (popř.vyšší) a náhodné číslo zvolené programátorem pro jednotlivé servery :)
     
  11. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já teprve dnes zjistila, že se mi včera vyklubala parfumerie.Expres mě velice zklamal, vše zpět do lišty a nevím co mne to včera popadlo, ale ty psy jsem mu prostě poslala zpět. A ejhle, asi se expres zastyděl a poslal mi parfumku.:D
     
  12. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Jsem přesvědčen, že "náhodné číslo" respektive pravděpodobnost výskytu jednotlivých výher je pro všechny herní servery (= trhy) stejná. Tvrzení, že "náhodné číslo" je nastavené pro jednotlivé servery zavání konspirační teorií.

    Záměrně používám slovo "výhra", neboť ze samotného principu akce jde o loterii.
     
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Kulasec04 - já si myslím, že náhodné číslo má každá farma svoje, když ji zakládám, všichni kupujou stejný obrázek (nebo jim přijede vlakem) a teprve při odkrývání mi moje náhodné číslo určí, co z toho vzejde. Výhra je v nastavení účtu, ne serveru...
    Takže je úplně jedno, jestli koupím v obchodě, vzducholodi, přes lištu, pošlu vlakem přesně, nebo dvojnásobek, hodnotnější, či brakovější věci - rozhoduje se při kliknutí po dozrání.
     
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak já mám asi náhodné číslo přidělené bůhví odkud mě nikdy nic pořádného nevypadne ať se jedná o cokolivxDxDxD
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kulasek04: Ahoj, stejné možná je, ale záleží na rozmístění polí (kliknutí) kam, kterou stáj usadíme. Někde jsou tři vedle sebe stejné, jinde různé nebo ob pole. Je to taková síť a kdo se trefí, ten má (a jak to funguje nikdo nezjistí).

    Edit: ale hlavně ten vytvořený program to řídí :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
  16. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Kulasek04
    To je možné, ale takhle jsem to nemyslel. Šanci mají všichni hráči (složení chlévů), ale jejich rozmístění je různé a po kliknutí (odtajnění) se celá plocha zase přemění jinak (třeba podobně jako kolo štěstí).
    Edit: zmiňuješ loterii, jak tedy nazveš výhru cca 2,5 miliard Kč kdy pán vsadil na poslední chvíli a čísla, která mu přišla pod ruku, náhoda, štěstí ....
     
    Naposledy upraveno: 19/5/15
  17. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Já teda koukám. Doufám, že to všichni myslíte jako legraci a ani jeden svému tvrzení nevěříte ...o_O

    Protože vše co se ve Hře stane řídí Hmota, Bůh, Náhoda či jiná Vyšší moc, ve kterou věříte. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.