Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    patřím k těm, co neuspěli, i když jsem do poslední chvíle doufala. bobři a psíci se proměnili ve žluté stáje, výrobny mléka atd. Jediné lepší byly červené kozy, ale z minulého vlaku mám růžové, tak jak se mám radovat. Těm, co to vyšlo, gratuluji- a přiznávám, že se přestávám těšit na další akce, protože je to všechno horší a horší. Něco už pamatuji, jsem vlv 97,
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Jak napsal Ajtyk11 já jsem s vlakem spokojená,přivezl růžovku,spoustu červených a oranžových stájí a hodně všech možných výroben různého zbarvení i 2 parfumerky a jen jsem vyráběla žluté netopýry a hned je posílala.Kdybych si měla vše vyrobit stálo by mě to miliony a spoustu SK,takhle to bylo za pár tisíc FL za albíny a nemusela jsem obětovat pracně získané TS,takže u mne velká spokojenostxD
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  3. 1josef1

    1josef1 Rádoby autor

    Čekal co mi vláček přiveze :sleepy:3 bobr clasic žluty 2 textil psa 1 parfumerií takže sem byl trochu sklaman :sleepy:radší to strčím floreny do akce O a D to se mi vyplatí vic 1josef1
     
  4. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem dala na plochu poslední kousek, dopadla jsem jako ostatní. Hromada bobrů, žluťáků a oranžovek, hodně se u mě líbilo čápům... no a parfumérka nikde a růžovky už vůbec ne.
    Ale neva, stejně mám na parfémy alergii, tak se aspoň neudusím. Určitě tušíte, jaké je to peklo, když v autobuse vedle mne stojí "dáma" vykoupaná v parfému. :)
    Tak ať vám, co ji máte, krásně voní.....já si raději prach koupím na trhu
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Nejlepší bylo, když jsem z kombinace psí boudy + doplněk do 1250 dostal zpět - psí boudu!xD
    Parfumerii jsem nedostal, zajímalo by mne, jak byl nastaven generátor náhodných stájí (čísel). Mám takové podezření, že si systém zkontroloval, co do toho vrážíme (vždy jsem provedl kombinaci stájí tak, abych dosáhl 1250 zaplněním všech slotů a současně tak, abych do toho nevrazil víc jak žlutou stáj). Vyšších (včetně různých oranžových koňských stájí apod., na které tady kdekdo "nasazuje") si příliš vážím... Vlastně jednou jsem do toho vrazil jakousi stáj C+.
    Cílem organizátorů zřejmě bylo docílit, abychom se zbavili zejména stájí za floreny a případně dostali toho pověstného "holuba na střeše" v podobě nějaké zajímavé stáje či výrobny...
    Ale abych tady jen nekritizoval - nakonec to nebylo zas až tak zlý. Parfumerie se mi tedy sice úspěšně vyhýbala (aspoň ušetřím životy nyní drahocenných motýlků), ale poslední vlakový vejškrab (právě ten, do kterého jsem vrazil C+ stáj) mi přinesl nečekané - růžový výběh pro chameleony!
    Takže vesele hvízdám do píšťalky, zdvihám výpravku a posílám expres zase někam dál (ať už na Sibiř či do Lisabonu), ať se strojvedoucí s průvodčím pomějí z těch našich povyměňovaných stájí!
    A ještě k tajemným chlévům
    - zde mi sice přes svou pomalost želva unikla a ptakopysk opět nikde, ale vyklubali se mi dva kivi, takže splnění Pandořiny skříňky se značně přiblížilo.
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné ránko farmáři...

    Tak jak to tady čtu, žádné překvapení!
    I já poslal pár lokálek
    A jak to dopadlo?
    Bobr sem, bobr tam...
    I má drahá farmářská půlka, má bobra!

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  7. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak z vláčku co stojí za řeč se vyklubala parfumerie,růžové ryby,růžový krocani a výrobna LPdesek ostatní jsem stále posílala zpět.Za mě spokojenost růžové stáje moc nevlastním farmářka HELENIE
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Líbí se mně když hráč kolem 90levelu kritizuje někoho,že posílá vláčky za floreny.:p A za co asi má tak posílat třeba hráči do 40 levelu? Tato akce byla nastavena opravdu brutálně, začínající hráčí,pokud do toho nenacpaly spoustu FL,tak se nemohli ani zůčastnit!
    A naopak hráči co se pohybují nad 90 level to ani nepocítili,že jim ubylo pár hřebíků a prken!
    Příště než něco napíšu,tak utoho aspoň krapet zapřemejšlím! Ne každej začínal levelem 94!:p
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  9. helik006

    helik006 Rádoby autor

    ráno jsem odtajnila poslední náklady a ani tam se neschovávala parfumka. Vykoukly na mě dvě vraní výrobny (žlutá a oranžová), žlutá pštrosí farma a oranžové kačky.

    Snad se poštěstí příště. :)
     
    anickamalirka a pajaable tohle ocenili.
  10. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    tak jsem také odtajnila poslední tři náklady a mezi žlutou králíkárnou a žlutýma krávama výrobna parfémů už jsem nedoufala ale nakonec se zadařilo.
     
  11. m2_mm

    m2_mm Zelenáč fóra

    Ahoj,
    tak parfumerii sice nemám, ale přijeli mi tři červené stáje, jedna růžová, 3 Lpodium a pár oranžových a žlutých výroben. (jo a pár žlutých a oranžových stájí). Celkově jsem s akcí velice spokojená a určitě bych jí v budoucnu opět ráda viděla. Za mě všechny 4 palce nahoru.
     
  12. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak já jsem spokojena - 3x parfumerie a 2x textilní mlýn.Mimo jiné růžové a červené stáje,oranžové výrobny,......
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    S vláčkem jsem se hezky vydováděl. Zázraky jsem od něho nečekal, proto mě ani nemohl zklamat.
    Růžovou stáj mi nedovezl, červenou nadělil jednu, oblíbených bobrů a žl. stájí několik a hlavně 1 parfumerii.
    Lištu mám důkladně vysmejčenou.
    TS jsem žádné nekupoval. Dostal jsem lekci minule, kdy z 5 koupených stájí na mně vycenili své hlodáky hned 4 bobři.
    Želva se tudíž nekoná, nijak tím netrpím a svět se nezbořil. Hraju si dál.
    :D:DxD
     
  14. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    jsem se zasmála, v autobuse navoněn kdokoli, bývá to už často i muž, mě na delší vzdálenost 100% uspí, páč to není je parfém, to cítíme všichni.
     
    evainfo, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Vlak jsem udolala - fakt jsem si hlídala každou hodinu a posílala a posílala, bobry, žluté výrobny posílala hned zpět a lišta pěkně prokoukla a ve finále je z toho 5 parfumerií (doufám, že půjdou vyměnit či darovat), 2 textilní mlýny a jedny růžové kačenky. Nevím, kolik jsem na to vyplácala vlaků, dávala jsem na plochu průběžně, ale byly to desítky. Takže to jsem si oddechla, že kvantitou jsem nešťastnou náhodu udolala a zvítězila. Moc děkuju tomu, co poradil tady v diskuzi žluté netopýry, ze stonku jsem měla zásobu albínů a stavěla a stavěla.
    Horší už je to s tajemničkama, zatím jsem koupila všechny balíčky na stromy i zvířata, co začaly a nějak jsem byla přesvědčená, že ta náhoda je tam "upravená" - měla jsem vždycky tu jednu jistou novinku a ještě jednou, nebo i dvakrát se vylíhla. Jenže jak jsem posílala vlaky, měla málo místa, tak jsem vysazovala po 2-3 a všechno dost katastrofa, z předposledních žlutí oslíci a ještě něco žlutého, jestli prasátka, tak rychle jsem je bourala, že ani nevím...
    Tak jsem na rozpacích, nečekala jsem nic růžového, to mi za 2 roky přišly teď z vlaku ty kačenky poprvé a bohužel věřím, že i naposledy, ale tak nějak jsem doufala ve 2 želvy, abych mohla prodávat a vydělat na nějakou růžovku takhle - no já vím, že je to divné, ale prostě za 2 želvy mi líto peněz není, ale za jednu jo, tak nevím, jestli příště balíček koupím
     
    anickamalirka, kaolín11 a xxsoptikxx tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To sme mohli čakať.Jeden krát nakúpime tajné a každý dostal 4-5 oranž.kone.Druhý krát kúpime zase nejaké iné zviera prevláda.Teraz vláčik a s neho všetci bobrov.Jeden vlak s nimi pošleme preč s bobrami a po 4 hodinách na nás z nákladu zízal druhý.Tie vlaky asi ani nikto nevykladal lebo nemal kto.Len do vlaku nazreli a keď v nich videli bobrov tak vrátili naspäť,lebo nevedeli čo s toľkými robiť.Ja som spokojný a keď to mohlo byť lepšie.2 parfumérie mám,3 ružovky koňov,kravy a pštrosov, nejaké červené a pár červených výrobní.Z náradia som neminul ani klinec nemienim kupovať za florény skrinky s náradím.
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  17. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak já jsem s akcí spokojená, vláčků jsem poslala nepočítaně, na to, že jsem povětšinou nacpala jedny žluté netopýry (ze stonku hafo i jsem nějaké prodala) + plevel z lišty a vratky z vlakových dodávek, tak myslím úspěch - 1x parfumerie, 2x losí pódium, 1x textilní mlýn, 1x růžové slepice, 1x červené prase a pak něco oranžových (obě mlékárny, psi, lanýže, šperky, guáno..) a něco žlutých (osli, úly, guáno, lanýž, vejce, králíci,..), pak i normální chlívky (psi, holuby, krtek..) to jsem většinou poslala zpátky.
    Z tajemniček jsem zkusila koupit dvě hlavní nové a padl ptakopysk (měla jsem 1) a něco oranžového, pak jsem zkusila jednu, to už nevím, něco do lišty a nakonec ještě dvě a padl holubník a další ptakopysk. Vcelku fajn, ale pořád mi chybí ten kiwi, asi mi není souzený, želva je mi jedno.
    Lišta trochu vyčištěná, jen by ještě mohli dorazit nubloni abych se zbavila dalšího harampádí. Tak třeba, možná někdy...
     
    evainfo, anickamalirka a -Kuteno- tohle ocenili.
  18. morfeusmax

    morfeusmax Pisálek fóra

    Přeji hezký den. Parfumérie se u mě nekonala , losí podium také ne , ani bobři ++ mě nenavštívili.
    Souhrn stájí z vláčku i mě samotnou zarazil , ale nedá se nic dělat, snad to příště bude lepší.
    4x výroba vajec, 2x angorská vlna, 1x kozí mlékárna , 1x žlutý kravín, 1x vraní úkryt oranžový,
    1x rybník s japon.kapry obyč. a 1x oranžový, 1x pštrosí výběh žlutý , 1x výroba mléka žlutá.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    A přesně tahle jsem si tu akci představovala, něco pro mě drahého vložím, něco pro mě přijatelného dostanu, nikdy nečekám novinku. Ale vkládat několik vyrobených výroben, nebo horko těžko tam natlačit tu hodnotu co to chtělo, tak se farmář modlí, aby to bylo něco víc, samozřejmě si nemyslím, že pošlu jeden vláček a dostanu. Kolik je nás takových, co si málem zruinovali strojovnu s přáním alespon jednoho rúžového chlívu?
     
  20. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Asi máš pravdu, uvědomila jsem si, že jsem k těm tajemným nákladům dala i poslední dva ,,Draky" co jsem měla. Omlouvám se za mystifikaci ;)
     
    babioli tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.