Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anica161

    anica161 Zelenáč fóra

    ahojik musim se pridat ke stastnym cas jsem mela jen dnes poslano 5vlacku a parfem je doma super.:)
     
  2. včela67

    včela67 Aktivní autor

    s touhle akcí docela spokojenost,,,bobři sice ani mě neminuli ale s TS mám dvoje želvičky a vláček přivezl i dvě parfumérie..a ve stodole ještě zbylo dost chlívků ani jsem ji moc nevyplenila :D
     
  3. marky.brenda

    marky.brenda Pisálek fóra

    U mě panuje veliká spokojenost :D Z 15 vláčků 2x parfumérie, 1x textilní mlýn, 2x růžová prasátka a 1x růžové krůty
    Psi a bobři ++ se objevili pouze jednou,zbytek oranž.výrobny
    No nejsem já šťastná bleška ???? xDxDxD
     
  4. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak poslední dva tajemné chlívky holubi a rodeo žlutý.Takže čím víc chlívků,tím horší.Ty poslední jsem si tedy měla odpustit.I tak je bilance na 9 chlívků 1x vlk a 2x želva,2x holub,zbytek žlutý blbiny.Ještě mi zrají 2 expresy.
    No tak další expres by měl přijít rychle,mám spoustu vlčáků.kteří by se chtěli povozit vlakem.
     
  5. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Tak jsem z vláčku hodně smutná - asi pětkrát pes, pětkrát bobří hrad XX a pětkrát textilní mlýn a to jsem to přesně nepočítala, nacpala jsem tam celý sklad a výsledek je k pláči, už na to neskočím - parfumérie byla asi jen pro vybraný, vůbec jsem poslední dobrou ze hry hodně zklamaná, všechno je jenom za money money money a hra bez money je asi jen pro blby a pokud už nějaké naspořené floreny pustím tak je výsledek stejný - slibovaná želva se nějak nekonala. Máte stejné zkušenosti, nebo se jenom mně štěstí vyhýbá.
     
  6. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Z vlaku jsem odhalila posledních 7 stájí:
    2 psi (asi čtvrtí z vlaku)
    Oranžová koňská stáj a lanýžová farma
    Losí pódium

    a 2X PARFUMERIE :D
    Úkol splněn!
     
  7. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Tak jak jsem tam cpala ty myší dveřmi tak se mi vrátily oknemxD a stejně jsem se jich nezbavila :cry:jinak o ničem škoda florenů snad příště bude něco lepšího jinak gratulace ostatním co jsou spokojení :Dahoj u další AKCE;)xD
     
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Poslední náklad - LP (mé druhé celkově i z této akce) Nevím, jestli mám být spokojený... parfumérii nemám, žádnou růžovku jsem nedostal, LP 2x, Textilárnu 2x, Červená prasata a krůty a jinak snad samé zbytečnosti. To co jsem nejvíc chtěl jsem nedostal. Co to je kurňa za spravedlnost, když někdo dostane z 5 stájí parfumérii a někdo nedostane žádnou ze skoro 30-ti??? Nechápu. Ale aspoň jsem si trochu vyčistil inventář (možná trochu moc)(hodilo by se něco podobného na stromy)
     
  9. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Není mi jasné proč si stěžujete, že vás vláček stál FL ?? Co jste za ně kupovali?
    Já jsem dělala výrobny v dílně ve městě a posílala je vlakem o sto šest.
    Nestálo mě to ani floren.
     
  10. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Tak to zhrniem. Počas celej akcie som rvala chlievy do vláčika tak, že to muselo vyzerať, že sa sťahujem. Už nikdy nebudem reptať, že mám plno zbytočností v lište. Všetky totižto zhltol expresnou rýchlosťou vláčik. Odhadom som náklad poslala asi 50x, čo je 300 chlievov a niektoré museli byť z tajomných. Takže v konečnom dôsledku to aj tak stálo reálne prachy. Parfumériu nemám a ten vláčik asi s posledným nákladom odviezol aj moju chuť hrať. Sama som zvedavá, či sa z toho vyspím, alebo RT ešte bude musieť trošku pritlačiť na pílu, aby som sa jedno ráno už na farmu proste neprihlásila.
     
  11. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    nezoufej,nejsi sama."Jásala jsem" na 3x bobr na úvod,bobrem jsem končila a mezitím žluté ryby,kravín a další bezvýznamné chlívy.Jediné plus bylo podium a červení chameleoni.Takže úkoly v družstvu dále stojí zrovna jako u stromů z taj.sazenic.Tak jsem se zařekla a už nikdy nic taj.nekoupím.Ty žluté chlívy byly i z taj stájí.
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak poslední padesátý tajemný náklad přivezl pesany... takže voňavka nedorazila, ale jak jsem psala výše, nevadí, bylo mi to vynahrazeno v růžovém ;) zamrzelo, ale což je to jen hra.. i když :music: mé druhé soutěživé já sedí v koutku a :cry: pláče smutkem :D :D

    Pěkný zbytek večera Andulííí

    PS: já Vám prodám kiváky a Vy mě prášek ju? :D Domluveno ;) 8)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  13. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Odtajněn poslední náklad z vlaku - shrnutí:
    kategorie zcela nepotřebných v mém lvl: >:(
    výroba angorské vlny žlutá, výroba medu žlutá, výroba prachového peří žlutá, mlékárna oranžová
    kategorie "neublíží-nenadchne"::p
    psi a oranžoví psi. červený kurník, bobři ++, červené včely
    kategorie potěšení: :)
    kachník růžový a ovčín růžový (ty mi jistě "přivábila" moje první růžovka- prasátko, které jsem pro štěstí dostala od hodné sousedky)
    Samozřejmě největším potěšením by byla aspoň jedna parfumerka a textilka, ale to se nekonalo. :cry:
    Komu se podařilo, gratulka, a komu ne - třeba nám to vyjde příště!!!:music:
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    elbedna -
    Třeba nemají nářadí ? Taky mi trochu došla prkna (lvl 91)o_O Pak nezbývá, než se rozloučit s chlívky (zakoupené za FL)- zřejmě tak to bylo myšleno...
    A poslat 50 vlaků a parfémku nezískat - no, by mi asi prdla cévka...:(
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Štěstí se unavilo a sedlo na . . . . Celou dobu jen samý brak do lišty a zpět do Pendolina a poslední dva náklady už po akci . . .dvě parfumérky :music:
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jó kdyby jen cévka skalara.v :D ještě že mám nízký tlak jinak bych byla na koronárce :D :D

    EDIT: Nebojím se že to nevyjde, jsem vytrvalec spíše si říkám jestli to ještě někdy pustí :D na obr stromy čekáme ještě déle než na poslední OaD ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
    njklmn, micka63 a pajaable tohle ocenili.
  17. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já stále nejvíce o růžovky, jelikož o BB nemám štěstí a nejvyššího šlechtěnce jsem ještě ani koutkem oka u sebe na farmě nezahlídla. Asi z 30-ti vagónů mi přijelo několik bobrů, psů, myší, kohout. Co potěšilo: oranžové rodeo, 2x parfumerie a jako poslední přijel můj první ptakopysk. Tak mu přeju, ať se mu u mě líbí
     
    njklmn a pajaable tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Andulííí, neboj, příště to vyjde ;)
     
  19. Jurisa

    Jurisa Pisálek fóra

    U mňa sa nepodarila parfuméria žiadna, ale ako náplasť na boľačku aspoň ružové kone a zajačiky. Inak samé nepotrebnosti.
     
    pajaable a anickamalirka tohle ocenili.
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Potěšil mě jeden růžový chlívek a dva červené. Vláčků jsem poslala nepočítaně - tedy ani jsem je nepočítala. Ještě mám v zásobě 3 tajemné, tak uvidím, třeba se štěstí unaví a parfumerie přijde. Jinak se mi víc líbí akce s vláčkem, když si můžu vybrat za kolik chci poslat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.