Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jak jsem již několikrát napsala.....koupím jen kombajn aby mě nebolely ruce.Dnes jsem tedy koupila na stonek Nepál.To je jediný ústupek.Expres pošlu jen tak dvakrát.Nemám stáje nazbyt.Rozdala a prodala jsem při OaD.Takže u mě klid.
     
  2. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Hm, želvu mám doma, docela ráda bych ji měla i na farmě. Potěšila mě hned, jak jsem ji uviděla na rámečku hry. :)
     
  3. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Tak po první radosti že přijede vláček mi po pročtení podrobností spadla brada - jen jedna možnost nákladu s vysokou protihodnotou - takže nadbytenčnosti s nižší protihodnoutou nebudou k upotřebení leda na doplnění k obr stájím - ale obříky nedám :-( No a jelikož do TS už reálné peníze nehodlám cpát, tak ty jdou taky všechny mimo mně. Kino nefachčí, a tak kde brát floreny. Za reálné peníze jsem ale koupila stonkovou řadu na pomoc Nepálu - budu věřit že je to opravdu na ten účel (kromě toho, že je to řádek docela užitečný). Jinak cpu zatím ještě vytrvale RT peníze za pomocníky na měsíc, ale uvažuju nad tím, že to taky utnu. Všem kdo ještě jsou ochotni nakupovat přeju ať vám vypadne něco po čem toužíte.
     
  4. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    jedna se o vyrobnu ...... da se postavit ve městě
     
  5. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Tak nevím kam to dávat toho místa je opravdu prachmizerně málo nemám ani kiwiho, medvěda ,:( soba, ptakopyska atd. a když už jsem náhodou koupila tak mi přišlo to čeho mám dostatek............................ začíná to být o ničem 8)...............ještě nemáme draka lachtana,velrybu :Da ta je mega giga tak fajn pořízení všem kdo koupíxD.......................
     
  6. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Hmmm, tak nový chlívek mi připomněl, jak jsem jednou s kamarádkou "venčila" její želvu a ta nám dokázala utéct (byla u vedlejší bytovky....) - tehdy jsem definitivně přestala žít v iluzi že vlastně nejsem moc ukecaná:music::p
    Ještě nevím jestli pár chlívků koupím, ale - minule se mi zadařilo ptakopyska získat a obvykle tolik štěstí nemám víckrát po sobě, tak spíš asi vynechám.
    No a k vláčku - zkusím to, ale až mi za tu protihodnotu přijede žlutý kurník, tak slepice asi nebude to zvíře kterým se budu titulovat....
     
  7. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Dobrý den, chci se zeptat, ikdyž to sem asi moc nepatří, možná jen částečně, ale přesto to zkusím. Nevíte, jak je to s platební metodou převod? Nemám ji v nabídce. Děkuji za odpověď nebo za přesměrování tam, kde se dočtu co a jak. Hezký večer. :)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Blond141,
    tato metoda nejde u časově omezených akcích používat. Důvodem je dlouhá doba realizace platby.
     
  9. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Želvy v rámečku se mi líbí, ale k nakupování mě to nepřiměje :) Jsem z této nové nabídky zklamaná, TS kupovat nebudu, ať už se jmenujou jak chtějí, ušetřím si jednak peníze, druhak zklamání. Ani ten vláček už není na výměnu nepotřebného s nadějí že přijede něco o trochu potřebnějšího. Podle té hodnoty co se musí naložit to spíš vypadá že pošleme něco co je ještě jakž takž hodnotné, a může se stát že vláček vrátí něco pro nás bezcenného. Tak se mi to nelíbí... Úkoly se šlechtěncema zdaleka nemám splněné, takže obříků (koně, prasata, kozy) se zatím zbavovat nechci - přece jen z nich jsou šlechtěnci bez SK, a to je velká pomoc. Takže za mně: ne, děkuji....
    Vám, kdo do toho půjdete, přeju ať se to vydaří.
    Na řádek v nebi pro Nepál jsem těch 38 Kč obětovala.
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Když já toužím jen po ptakopyskovi.........
     
  11. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Taky kupovat nebudu a do vláčku jen tak za zvědavosti něco přebytečného naložím,buďto mi to přijede zpátky a nebo získám jinou nepotřebnou stáj,takže to vyjde na stejno:music: a jinak souhlasím z švestinkou,raději reál prachy jsem vrzla do Nepálu:D:p
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Modíci, měla bych jeden dotaz ;)
    Byl by někde seznam, co vše nepůjde do vlaku ? minule snad šli jen slepičí výrobny a papouščí pírka.. Zajímalo by mě převážně jak výrobny obecně, takové kozí, kraví můžou letět do vlaku, protože je nahradily stromy s větší výnosností a menším požadavkem na místo.
    Děkujííí Andulííí
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  13. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    :cry: A tak som sa tešila na Express. Podobne ako jahudka81, aj ja som bola úplne šťastná, že sa pozbavujem napríklad oranžových koní a ostatných prebytkov. Občas z vláčika vypadlo niečo milé. Ale táto protihodnota je šialená. Presný opak toho, čo tu už viacerí hráči navrhovali. Práve aby sa dali použiť obyčajné a žlté stajne, ktorých máme veľa. No je to zrejme jasný cieľ. RT Zbaviť nás obrovských chlievov, ktoré šetria SK - apropo, prečo v tomto exprese chýbajú? Hráči potom kupujú menej SK za eurá. Nedám ich ani za parfumériu ani za nič. Rovnako ako moje naškrečkované špeciálne stajne. No čo? Nebudem mať korytnačku. Už mi toho chýba toľko, že korytnačku oželiem tak ako to ostatné. Tým, ktorí budete kupovať TS, prajem vééééľa krásnych vtákopyskov a korytnačiek ;)
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky Čonkin , nezlob se na mě, ale Textilní mlýn se (momentálně) ve městě postavit nedá .
    Dal se získat pouze v akci
    Tady odpověď moderátorky i s odkazem :

     
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak jsem ještě podrobněji prostudovala ten nový úkol -tedy jen tu první část, protože k druhé se hned tak (v příštích letech !!!) nedohrabu...
    No a z celého úkolu není v odměnách ani BBZ, a zlatý banánek už vůbec ne..... asi jsme nebyli hodní :-( Fňuk
     
  16. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Děkuji za odpověď, ale je to stejně divné. U pomocníků na měsíc to funguje a u Nepálu, který trvá 325 hodin to nejde a přitom si myslím, že tento čas trvání je delší jak pomocníci na měsíc. Nu škoda, nedá se nic dělat. Díky a hezký večer.
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Taky jsem se těšila na vláček, ale při mém štěstíčku se mi ta parfumerie vyhne.Samozřejmě, tak jako každou akci zkusím a z tajemné stáje bych si toho ptakopyska moc přála, želvička je také pěkná, ale zůstanu nohama na zemi. Oranžoví koníci se minule hodili. Ráno (u nás odpoledne )moudřejší večera!!! Krásnou hru a radostné očekávání vláčku a stájí!!!;););)
     
  18. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    no ako by som to povedala. Mám 20 florénov, z toho mi vychádza jedna jediná tajomná stajňa. Ale kúpim ju, nech to čert berie a budem netrpezlivo čakať 5 hodín čo z nej dostanem. No a do toho Farmárskeho expresu neviem čo dám, pretože pre mňa sú zatiaľ všetky stajne potrebné , iba ak tie slepačie, prasacie, kozie a iné na žlto natreté, lebo tie sa mi nepáčia. Tak Vám prajem šťastnú ruku a pevné nervy
    v tejto lotérii. A ja budem tajne dúfať, že tú parfumériu dostanem;)
     
    evainfo, Simík21 a Allarisse tohle ocenili.
  19. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    xDsměju se a nic jsi stoho nedělám. Vláček možná skusím, ale s ostatního si horkou hlavu dělat nebudu. Škoda si ničit nervy při čekání jestli mi padne novinka nebo co již zrovna na dvacetkrát mám xD:p
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Pohoda, klídek tabáček :D Taky koupím jen jednu tajemnou stáj z ušetřených florenů, další kupovat jistě nebuduo_O A co se týče vláčku třeba vyzkoušet a uvidíme:pale asi to žádná sláva nebude o_Oobr stromy by byly jistě lepší:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.