Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nevídaná rychlost ... o_O. Když to není za reál tak se RT dvakrát nepřetrhne, ale jakmile to za reál je, tak už den před akcí jsou na trhu nové ikonky pro želvu a v produktech ten nový prášek. Takže jdu koupit nějaký to bio-lepidlo, protože ten úkol se neskutečně táhne, po paměti kliknu na místo, kde lepidlo bylo odjakživa a ejhle .... už nakupuju dříví .... o_OxD.
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jak tak koukám na ten seznam BPH,je mě čím dál jasnější,k čemu ten vláček má sloužit. Je to prosím antivexlový šikanzen. V tom původním jsme měnili páršupové chlévy za obrstáje a v tomto zase máme měnit obrstáje za běžné chlévy.
    Tak oni už kluci z RT přišli na to,že se jim rozdávání šlechtěnců ekonomicky nevyplatilo xD
     
  3. .Šňuky.

    .Šňuky. Pisálek fóra

    Tak to je teda fantastické teraz mi už nič iné nezostáva len vykradnúť banku a hor sa na fantastické nákupy.
     
  4. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Já nevím, co furt máte - když jsou nový stáje, tak se vám to nelíbí. Když jsou starý stáje, tak se vám to taky nelíbí. Když jsou giga-stáje, tak se to taky nelíbí...

    Já jsem celkem spokojená. V jednotlivých stájích sice bude celkem bordel, ale kolik tady bylo nářků, že nováčci nemají šanci dostat se třeba k "blbým" světluškám?

    Jasně, bez želvy na farmě bych taky byla živa, ale vášně to ve mě teda nevzbouzí.
    A i ten pozměněnej rámeček se mi celkem líbí - alespoň není nuda - už o děsi-akci to bylo fajn zpestření a teď zas nikdo nepřehlídne novou expres-akci.

    A že je to tlak na naše peněženky? To jste si ještě nezvykli? ;)
     
  5. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Pěkný, pěkný... ted už nikdo nemůže nadávat :)... Já nekoupím opět nic, ale kdybych do toho měl jít, tak půjdu určitě do "drak"a... No a gaganta to je hloupostinka :D... At žije trh :D
     
    tydýtková a petaM2001 tohle ocenili.
  6. LuckyAneta222

    LuckyAneta222 Zelenáč fóra

    Jediné, co ze starých chlívků postrádám, je sobí stáj a ta není nikde. Ve farmářském obchodě se koupit nedá, měla by být ještě v tajemných stájích ale není, ani teď v těch RETRO. A druhá věc, proč jsou v expresu jako "odměna" psi, nějak si nevzpomínám, že by byli někam potřeba.
    Jinak souhlasím s většinou příspěvků nade mnou. Udělali z většiny z nás závisláky a teď nás dřou až na kost. Začínám závidět těm, kteří se na celou tuhle "hru" dokázali vykašlat. Štve mě čím dál víc, že ty fígle RT vidím a přesto nedokážu přestat. Už to není zábava ale zabiják času a díra na peníze...
     
  7. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Zvědavě si přečtu ofiko k akcím a nemám slov ... opět nové zvíře, no to mám velkou radost, už aspoň měsíc žádné nové do hry nepřibylo a RT oblíbená akce "kup balíček" nebo pár TCH mě začíná nechávat v klidu. Stejně ty zvířata nemám kam dávat, časem se v nějaké akci chlívek získá a na nové úkoly v družstvu taky dojde, nemusí to být hned.
    Express ti umělci taky zprznili - doufám že dočasně, protože jinak patří k mým oblíbeným akcím a pár pěkných chlívků už mi přivezl.
     
  8. bzatopkova70

    bzatopkova70 Zelenáč fóra

    Same nove ukoly na zvirata. Na pestovani maximalne na baha. :-( Stava se z toho postupem casu uplne jina hra. A to jeste pripravuji koralovy utes, ktery bude take potrebovat dalsi a dalsi floreny. Prestava me to bavit
     
  9. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    To je tak složité, že mi to nebaví ani čístxD. xD. Asi se na to úplně vyprdnu :D:D:D, štěstí se mi stejně zase vyhne, páč jsem ho 2 roky neměla, pak jsem získala ptakopysky a tudíž musím zase 2 roky počkat :p
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pochopil jsem to tak, ze je to jen kolo stesti, stejne jako se vsema TS co jsem za posledni dobu ziskal?
    Pokud nemam jistotu, je to marny boj, davam tomu vzdy jen par pokusu, abych se ujistil, ze to v RT tlaci jen na naivky nebo bohace, coz bohuzel nesplnuju...
    Jdu si ted poznamenat, co vlastne z ceho jde dostat, kdyby nekdy zase byla nektera ta TS v odmenach, at se muzu rozcilovat, co jsem opet nedostal :)
     
  11. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    No mně picne! Jak jsem se v OaD konečně dostala k továrně na plachty tak je v odměnách, no není to naschvál? xD Naštěstí jsem zarputile procházela nabídky a mám tu továrnu "za hubičku" No a želva... Vzhledem k tomu že nemám ani kivi ani ptakopyska, tak ta "moje" želva se ještě nevylíhla, do půl roku bych jí snad mohla někde získat :D známe to ;)
     
  12. romana..73

    romana..73 Zelenáč fóra

    Nevím, jak jsou na tom ostatní, ale už mám téměř druhou plochu zastavěnou stájemi a to nedávám nic 2x a na té třetí mimo akce jentaktak stíhám pěstovat na krmivo. Mám pocit, že to za chvilku nebude farma ale ZOO. Protože mám ale téměř vše, budu posílat jen expres a snad vypadne něco co ještě nemám. Ostatním držím palce.
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Ale ale ale ale..... není to tak dlouho - týden? co jsem někam psal, že přijde nové zvířátko na šlechtění....třeba želvička.... A je to tady.... Želvička..... A senzační podivuhodné výběhy.... A proč ne rovnou senzační luxusní privilegované florenové? Co třeba jen tajemné stáje, jako v minulosti? Inu - tentokrát ode mě nedostane RT ani korunu.... Je to moc rychlé..... A rovnou bychom mohli zvířátko vyšlechtit, ne???? Co vy na to????:wuerg::mad:
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,

    no já se těším moc ;) to zase budu likvidovat přebytky nevyměnitelné při OaD a doufat v červené a růžové upnutí.... Třeba se mi zadaří :) a že jich pošlu co to půjde ;) Nevadí že z přebytků bude přebytek, za jednu růžovou bych vraždila :D 3 kousky zvěrstva z jednoho chlívku :) To že to milé RT spojilo s nákupem balíčků, to už je bohužel normální ;) Ale nikdo nenutí kupovat i když já se pokusím o želváka s ptakopyskem ;)

    Takže nežehrejte a hrejte ;)
    Andulííí
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    fugger64 - neboj, šlechtění želviček přijde již brzy (ale možná je předhoní motýli, kdož ví :eek: )
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Sousedko moje milá, zvykli,zvykli. A víš co mně osobně nejvíc mrzí? Že tomu jejich tlaku neodolávám úplně stejně jako oni našemu (od hráčů) tlaku třeba na nový Korálový ostrov. Místo toho, aby ostrov či útes po téměř roce slibů uvedli v život, další potřebné opravili či dodělali (viz kombajn na stonek v nebi), tak neustále vymýšlejí právě ty věci, ze kterých budou mít maximum zisků. Nadcházející akce je toho zdárným příkladem. A jen se divím, že ještě nevymysleli lístky na odjezdy vlaků s nákladem, samozřejmě pořizované za floreny. Vždyť nic není zadarmo, tak "železnice" nesmí prodělávat.

    Jo, kde je to nadšení, když se objevili před několika lety první tajemné stáje, pak po delší době další s novým zvířetem. Teď je vzácností měsíc, kdy nové zvíře z tajemných stájí nám není předloženo. Nepotrvá dlouho a tajemných zvířat bude snad i víc než zvířat, která se získavají postupem.
     
  17. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    • Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam. Necituj příspěvek pod který píšeš.
    tak já se přikláním k většině, neboť toto není akce pro potěchu a prekvápko, ale pro tahání reálných peněz z hráčů. Proto nedám ani floren,protože se mě to jako většině hráčů nemůže vyplatit. Když jdu do obchodu vím co kupuji, ale tady víceméně totální propad pro hráče. Já osobně hraji 4 roky, ale je to čím dál tím horší. Docela to zamrzí. Už to není relax!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/5/15
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Žiadne nákupy výbehov robiť nebudem, keď bude o dva roky z nejakej akcie, tak to úplne stačí. Je niečo treba do úloh? - tak je tu trh, alebo úlohy počkajú. Do vláčiku niečo dám, uvidíme, s akým výsledkom. Pôvodne som chcela prispieť na Nepál, ale ani to nebude, pretože 2,99 eur = 38 českých? Divná matematika. Každý chce zarobiť no a je to len na nás, či im to umožníme a do akej miery. Ja si farmu užívam aj bez toho, aby som do toho dávala peniaze.
     
  19. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    slava ze bude zase nove obydli ale proc je to tolik ruznych tajemnych vybehu ,proste nekdo ma TO druhy ONO ,pak uz nebude akce OaD ta spravna akce ,kterou mame radi .....ale uz se tesim par florenku pustim
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  20. Štika

    Štika Mistr fóra

    Už nešlechtím,stáje nepošlu ani expresem,nové zázračné stáje nekoupím,novinky nezájem,floreny neřeším.
    Farmu jsem povýšila na farmu původní ,to je takovou, co jsem před lety měla ráda,pěstuji,akce si vybírám ,nikam nespěchám a hlavně mě už nerozčiluje hladovost RT.
    Závislost je dávno fuč ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.