Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. micka63

    micka63 Rádoby autor

    bbowlingu myslím že je nás málo chytrých vícexD,senzační je to asi pro RT -finanční injekce,pro nás je v tom akorát senzační chaos ve správcích,už teď je mi líto modíků -vysvětlování tápajícím;),ale pozooor,můžeš získat želvy....xD:p
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    micka63 - fakt díky, želvy nechci ani vidět. Synátor u mě jednu měl, na krunýři měla vytetováno Hamilton a honili jsme ji po zahradě jak šílení .... ;)
    Vláček pošlu, jsem zvědav, jestli se mi zase jako minule bude vracet to samý, co jsem odeslal xD. Jen se mi trošičku bude
    stýskat po těch obrovkých kozách ....
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Co k tomu dodat ? Akce jako vždy pěkně vyčůraná, možná poněkud víc než obvykle!:p Pro jistotu spojená s expresem,abychom se toho nepotřebného harampádí mohli ihned zbavit.Ode mně tedy žádné tajemničky a oranžové stáje vláček nedostane!Klidně budu mít v liště 80 oranžových kurníků apod.nic to tam nežere......
    Mně tedy obrstáje ve vláčku chybí,sem tam před akcí je dávam na plochy kvůli vypadávátkům a šlechtěnci se jistě budou hodit jako protihodnota do nějakýho úkolu.Předpokládal jsem ,že přibudou třeba další zvířata.
    Celkově jsem znechucen čímdál větší nenažraností RT!o_O
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj puclitko, textilný mlyn je výrobňa, ktorá sa dala získať z akcie, čo vyrába pozri >tu<
    Peknú hru prajem
     
    mirae a petaM2001 tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak tohle je ještě větší sranda, než jsme mohli očekávati. Naděje na zisk nové stáje jako obvykle minimální, zato naděje na bobry classic++ velice pravděpodobná.
    Varune, vážně nesázej na to, že jsme závislíci. Jednou dojde trpělivost i těm, kteří si koupí za reálné prachy.
     
  6. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Já jsem rozčarovaná, z téhle hezké hry se stává tvrdě hra o penězích
     
  7. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Tak to byla kdysi pěkná a zábavná farma,a nyní je to akciová burza,mi připadá,a jaká to náhoda ani ň SK,před šlechtěním kukaček,no co dodat,nekupuji nic,a budu si hrát podle svého.Jinak bobrů xxl,mám 18,nevím co Rt zamýšlí,asi soutěž v hryzání dřeva na čas,no další fakt už nechci:)
     
  8. lubami

    lubami Pisálek fóra

    Ahojte, ja si myslím, že je zbytočne pridávať nové zvieratá. Farma je malá a nedá sa aj tak všetko chovať a sadiť. Mám ju na zábavu a nie aby som do nej zbytočne vrážala peniaze.
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, tak jsem si pročetl o čem to bude. To je ale sestava podivuhodných výběhů za podivuhodných podmínek. Jsem zvědav kolik lidí si koupí to co nechtěli ale s tím se asi také počítá. Osobně koupím opět tak 3-4 kousky těch nejvýhodnějších podivuhodných výběhů a pak... uvidíme. To vláček je o něcem jiném, toho já se účastním rád. Je mi vcelku jedno co přiveze, baví mě koukat jak odjíždí do dáli s tím čeho je plná lišta. Osobně bych byl i pro více kolejí nebo rychlejší jízdní řád;). Třeba k tomu i překvapí a doveze tu drogerii xD.
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nevíte kde se dá najít tabulka BPH (nebo z čeho se to spočítá) - třeba obr stáje nebo výrobny?
     
    švestinka a petaM2001 tohle ocenili.
  11. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Vzhledem k tomu, že mi minule nepadl žádný ptakopysk z 54 chlévů, nekoupím ani 1 ks. Počkám si, až tam bude ptakopysk naposledy a udělám nějaký větší nákup. Díky dřívějším nákupům toho bude do vlaku snad dost, ale stejně nevěřím tomu, že by tam nějaká ta motýlí výroba byla. ;)
    Všem ostatním přeji hodně štěstí.
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bropyk: podívej se ZDE

    Jinak k akci... jsem absolutně v klidu.... z jalové krávy tele nevymámíš ,-D TCH kupovat nebudu a želvu už mám luxusní nad pasem ,-)
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  13. včela67

    včela67 Aktivní autor

    jsem nějak mimo co je to třpytivý prášek a kde ho získám

    už jsem se dohledala :D
     
    evainfo, bludička49 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Škoda slov,fakt senzační
     
    alteza, fugger64 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Motýlí výrobnu neřeším, želva je mi volná, ale kivi stále nedorazil na mou farmu. A to je velmi mrzuté :(
    I ptakopysk by se ještě jeden hodil. Tož uvidíme ;)

    včela67 - to je právě produkt nové motýlí výrobny
     
  16. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak to je tedy podivuhodná akce xD Vlastně 2 najednou.Jen aby nebyl kolaps.
    Sice vítám,že se dají pořídit i starší stáje(ne,že bych nějakou potřebovala),ale spousta hráčů,kterým nějaký ten starší chybí,nebo mají jen jeden, se to hodí.Některé než vyměnit při OaD už získat nelze.
    Želva-co k tomu říci.Chlívek trošku připomíná ten s ptakopyskem.Obě zvířata pro farmu děsně důležitá.A jelen by nebyl? To budu brzy já,teda jelenice.A proč tolik názvů? Nestačil by jeden s novinkami a jeden s retrochlívky.Asi záměr,spousta se uklikne a koupí něco jiného než se chtělo.
    Co bude až dojdou všechna? Bude restart nebo začnem s dinosaury. Popravdě spousta nových a nových chlívků,každé tajemničky.Ani mě to už nějak neláká,hlavně když mám nesplněné šlechtitelské úkoly.Spíš bych přivítala nový úkol třeba typu restaurace,kdy se doplňují plodiny co už jsou na farmě a ne zas nový s novými zvířaty.
    Kolikrát jsou tajemničky do roka? Každý zhruba měsíc? dejme tomu 10x. Tak snad budu hrát tak dlouho,až se dočkám,kdy dojdou zvířata nebo stromy.
    Vláček vítám,snad nebudou samí bobři,na které mám štěstí.A jak se znám i nějaký chlívek ze zvědavosti koupím.Šikl by se ještě jeden kivi a ptakopysk taky chybí.A jelikož je krtek naposledy,budu mít překrtkováno.Takže jen tak lehce budu utrácet,stejně jsem 4 dny v kuse v práci od rána až do večera,což je na šetření dobrá věc ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Casey díky. Uvidíme kolik se bude dávat za kotlárnu a továrnu na jídelní hůlky. Jinak si nedělám nějaké iluze, že padne něco potřebného (textilní mlýn, parfumerie), ale tak 3x - 5x to zkusím a když to nevyjde tak si holt nějakou dobu počkám jako čekám s kiwi, ptakopyskem a některými stromy. Vlk byl taky za 35000 a teď je za 3500.
     
  18. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    RT je čím dále nenažranější,je to nenasytný moloch a proto nic kupovat nebudu.Kdyby aspon přidali novou plochu na tu hávět,ale jim je v podstatě jedno co pak s tou havětí,hlavně kupujte.Chováme kde co,od pavouků po želvy,ale dobrou husu tam ještě nemáme a tu já tuze ráda;)
    Než cpát peníze RT,raději koupím balíček pro obnovu Nepálu,tam mě to aspon dává smysl:)
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    HM ptakopyska nemám kiviho taky ne a nějak mě to netrápí oni jednou dojdou aj ta želva aj ta parfumérie takže suma sumárum vše nepotřebné z lišty jede zítřejším expresem a co přijede tak možná zas pojede xDxDxDxD
     
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ono nestačí, že s novým zvířetem bude hned úkol a že to bude na Novinkách a na fóru...ona nám poleze želva i po rámečku hry. Žížala v kýblu asi nebyla tak atraktivní...z ní moc peněz nekoukalo, takže šup tam s želvou, ať víme co kupovat :wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.