Senzační barbecue (2.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jsem hodila do úkolu těch získaných 250 růží místo abych je použila na rozšíření plochy..o_ONo nejsem já z jiný planety??;)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem vybral vsechny ukoly za stodolu, pak prvni za akcni a pak ty co maji palacinku - ale hlavne ty akcni ruze na druhe rozsireni, pojedu jen ruze a tak rozsirim a hned pote se prepnu na dlouhe, s palacinkama bych mel na ty stromy v odmenach... co bude se zbytkem ukolu na kratke nevim, uvidime... ale rozhodne nevidim smysl stihat tuhle akci na grilovane, protoze neni dost spizu a nerad bych nestihal tu akci se stonkem, ze?
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uvidíme, zatím mi chybí 6 úkolů z 18 a akce hotová, pěstím růže na rozšíření pole, ráno sním palačinku, škoda ji promrhat teď, když je jen na 12hodin.... a tak nějak to lze kapku plnit současně.... jakmile bude celá plocha, dopěstují se růže do úkolu a pojedu tu poblázněnou kukuřici...
    A ty potvory by asi měly padat při každém šlechtění, tak se to dá díky královně docela v klidu udělat.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    Jo jo ... Brno je úžasný :p ... sem ho dopoledne od doktorky proběhla a koupila u známého obr steaky z mladého vola ... už jsou naložený xD
    Ale jen jsem uhnula od tématu, když krakoramaja to Brno tak hezky zvětšila :p Myslím, že se ty dvě akce docela doplňují a kdybych včera začala ve dvě a ne večer, by mě teď asi chyběla poslední plocha na otevření a večer mám všechny. Tak nejdříve dodělat mláďata, pro otevření ploch, potom asi v barbecue udělat 4 a 5 úkol stříbrný (první tři úkoly hotové) vzít si palačinky a barbecue dodělat.
    A teď mě napadlo, jsem to pročetla jen jednou :D ty palačinky (spíš palačinku) aktivujeme a po 12-ti hodinách snad znovu, nebo né xD .... mám nějaký útlum, či co :p .... asi jo ... tak jednorázová dvanáctihodinovka :)



    P.S. kecám, na poslední prostor je potřeba 800 čoko a to do večera se 160 políčky (4 plochy) x2 nejde ... páni to bude dlouhé xD ...
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jo nepsal nekdo, zda ta palacinka pusobi i tak, ze rano pred sklizni ji aktivuju a sklidim, pak 4:48 dalsi sklizen a 4:48 treti... nebo to musi byt pred dozranim jako vrtulka?
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tassadar11: já bych to viděla jako u MJS, před sklizní aktivuješ a měla by být aktivní 12h.... ;)

    A všimli jste si změn na kole štěstí? Obyč zatočení? Lze mít: Farm. minci, parfémy, ptačí chaloupky, mystickou můru, fénixe, párty lístky.... Na párty lístky totéž + ještě hvězdičy a zlaté banány? Mimochodem, novinku jsem tam měla 3x a prd... velebnosti, tak až tam bude zase :)
     
    bursuk59, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na párty kole jsem si vytočila ultrahnojivo. To potěší, žejo?
     
  8. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Fakt se tam někdo z vedení zbláznil :( tolik akcí najednou. Kvůli nemoci jsem se zařekla, že končím s Farmou, ale než mě úplně ukončili možnost vstupu, tak jsem vždycky jen krátce jukla a nedalo mi to. Trochu pokrmila a sklidila.. Ale co se za tu dobu změnilo je: že čím dál víc se objevuje slovo "koupit" už to není zábavná hra (hlavně né pro děti) ale je to jen a jen o penězích. Myslím, že nejsem sama, koho tohle pořádně štve. Když si občas nepomohu koupí košíku apod. tak prostě je málokterá akce možna dokončit.. :(:(

    Nad kolem štěstí, by se měl někdo pořádně zamyslet.. Nejsou dohromady žádné rozdíly v kole obyčejném a v kole za party lístky.. To by mě zajímalo, jestli si party lístky nějaký trouba koupí, aby vyhrál třeba hnojivo... protože hlavní výhry se opravdu málokdo dočká:mad::p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/17
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Video s návodem k akci


    Videa z Letní série zatím neobsahují kódy, takže je zbytečné je hledat.
     
    bursuk59 a kiki2305 tohle ocenili.
  10. jisanek

    jisanek Pisálek fóra

    nejdou mi prosím zasadit růže ani duhová kukuřice na spec.ploše.jak na to? děkuji
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A máš na nové ploše pole? 8)

    EDIT: tak jsme se s nezmarkou srazily v datovém toku ;)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj jisanek,
    máš na ploše umístěná pole? Po každém rozšíření si vždy musíš umístit pole.
    Y_n_O: ano, ale byla jsi o chvíli rychlejší.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
    bursuk59 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myslím, že by měla rozhodnout cílová fotografie, případně dostihový výbor.;)
     
  14. caddy-beru

    caddy-beru Pisálek fóra

    Už taky jedu, v úkole v družstvu jsou pěkné ceny. :p
     
    bursuk59, Kolomajzník a evainfo tohle ocenili.
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Pomocníky mám hotové,začínám tuto akci ;)
     
    bursuk59, davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Furt se plácám s těma čokorůžema a mám problémy - v horku alkohol požívati nelze, i když chuť by byla, takže nastává přesmyk závislosti a chuť na čokoládu, která doma (na rozdíl od alkoholu) není. Asi počkám až opadne vedro a vyrazím k vietnamcovi, jinak budu strádat fyzicky i psychicky.
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Fóglová prosím upřesnit. Na psychiku bude asi ta čokoláda,ale jak ti vietnamec ukončí strádání fyzicky ? :p
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Baro, nedělej se růžovější, než jsi. Čokoláda od Vietnamce povzbudí mou psychiku, návštěva u něj (za rohem) mi prospěje i fyzicky a nebudu mít žaludeční křeče a migrénu.
     
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    ctvrta - sázet jdou jen na ploše po Kubíkovi. Dostaneš se na ni z mapy kde volíš na kterou plochu farmy chceš jít, aktuálně je označena obrázkem karavanu. Až na ploše budeš, nezapomeň si na ni nachystat pole a pak již výsadbě nic bránit nebude ;)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem rozsiril plochu a na noc dal kukurici - ale jaksi jsem si neuvedomil, ze tentokrat je lepsi mit 1*1 pole - no nevadi, ted uz ta palacinka ma +200 zisk udelany... i tak nejak je to strasne pomaly - bez tech obvyklych zvysovatek... a o vypadavani spizu ani nemluvim - to je uplna bida...
    Tak dnesek padne na sekvoj z ukolu, pak na grilovani...
     
    Milka66 a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.