Senzační barbecue (2.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Díky školení, kdy byly úplně jinak přestávky, jsem se dostal ke sklízení jen jednou a ještě pozdě a díky tomu jsem nedodělal mloky. Co se dá dělat, neteř si holt počká do příštího vlaku či OD, pokud půjdou posílat. Taky nestíhala a chtěla aspoň řádek, a ten už má. Já díky dvěma školením(na to druhé už jsem PC netahal) mám ještě dvě grilovačky, na stonek a aspoň jednu bednu.
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, já už mám taky stonek v aktivován, večer po sklizni uvidím co bednička ukrývá. Všem co ještě bojují o kukuřičky držím palečky.
     
    babina51, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  3. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak nestihnu a nestihnu kdyby aspoň byla možnost časově ne 2 akce zároveň možná to dám ale pokud nejsem doma tak těžko končí zítra a já mám s bídou 5 hotovo takže bez stonku:cry:No nemám vše ale nevadí náhradou mám na farmičce dané podivuhodné i stromky tak snad něco padne co potěší :DxDJanča
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou sobotu,
    stonek aktivován jak se říká za 5 minut 12 byla to fuška.Ani nepamatuji kdy jsem se tak zapotil :).
    Těm co dokončuji držím palce.
     
    Helena1313, Trepifajksl a babina51 tohle ocenili.
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak dnes odpoledne akce končí, nemám ani úkoly(8,9,10), a už nemá cenu ani nic sázet, do dvou to nebude hotové, alespoň mám tu hezkou dekorku s autem, ta se mi moc líbí, dám si ji do parku, na stonek nemám, i kdyby to prodloužily tři úkoly je moc.
     
    Naposledy upraveno: 10/6/17
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stonek mám,na bednu už jsem nesázela sklidit bych stihla,ale mletí už ne tak jsem ani dál nepokračovala.Koše 0.Palačinky 2 z úkolu.Takových akcí už nikdy víc-ne 100x ale 1000x říkám ne !!!!!!!!Doufám,že akce dýně nám to všem vynahradí a zase to bude akce jak se patří a kterých se rádi účastníme.
    FA112....BAHA348
     
  7. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tak tuhle akci jsem nedodělala. Nevtrdím, že to za žádnou cenu nešlo, ale nemohu k počítači přesně a nevstávám v noci. Jak mě královna nadchla, tohle mi vzalo zase chuť a náladu. Je to první řádek na stonku, kerý nebudu mít a jsem z toho značně otrávená. Nešlo použít nic z pomůcek, ani hnojivo. Proč tedy na farmě jsou nebo proč byla tato soutěž související z farmou? Do další takovéto soutěže už nejdu. Dekorek mám plnou lištu a to ostatní ani nestálo za tu námahu. Balíček na 200 by mě zachránil, ale peníze si raději nechám na pomocníky.
    Hlavně že se nám okamžitě nabízí hromada dalších akcí za peníze - taj. sazenice, retro balíčky, výprodej za floreny, floreny za body. Díky nechci.
    Veliká gratulace všem, co to dali bez nákupu košů. Jste fakt dobří.
     
  8. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, tak ke získání řádku mi chybí 6 kukuřic, abych mohla umlet grilovací. Akce mě nebavila, ale v družstvu jsem získala sekvoj, na mloka jsem se vybodla, jednoho mám. Ale kdybych nebyla osel, měla bych stonek. Jednu palačinku jsem promrhala, když jsem ji zbouchla na noc, ale pak se mi nechtělo vstávat a než jsem se ráno dostala na farmu, bylo po ní. Podruhé jsem sice vstala, ale jak jsem byla připitomělá, zasadila jsem místo kukuřice čokokytku. Ta mi v té době byla už na nic. Totální fiasko z mé strany a k tomu ta hloupá nemožnost využít alespon' hnojivo, když už ne MJS.
    Tož, zklamání a nuda. To je hodnocení z mé strany.
    Hezký víkend všem, LF
     
  9. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Za mě akce propadák, dávám palec dolů. Po královně, kdy se snažil vyjít RT hráčům vstříc, se k hráčům moc hezky nezachoval. Farma přece pořádně nefungovala na obě akce. Na víc neumožnil použít běžné pomůcky při pěstování. Škoda
     
    KOLENO1970, Janka79 a babina51 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak nemám také úkoly 8, 9 , 10. Ale po královně je mi to fuk, přemýšlím jen o stonku za 75,- Kč.... ale to uvidím. Stromky budou z akcí, retro stonky nechci.... Takže když to tak sečtu chybí mi: myrhovník, bříza, muškátovník a krokodýl.... oni budou však nehoří.
     
    skalara.v a babina51 tohle ocenili.
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    MatysekKamilek, já jsem retrostonky ještě nestihla všechny prohlédnout, ale už jsem našla jeden, který dává po 48hod. MJS, tak o tom zase přemýšlím já. Je toho teď na investice nějak moc najednou, ale při cenách MJS tenhle řádek teda stojí za úvahu.

    A abych nebyla OT - v akci mi chyběl mlok a nejela jsem poslední úkoly za gril. kukuřice, díky tomu jsem včera večer dokončila sousední úkol, takže jsem ráda, že jsem nepodlehla pocitu, že by se to dalo stihnout, v souběhu s Královnou mě závěřečné odměny opravdu netrápí a nechybí.
     
    skalara.v, babina51 a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.