Senzační barbecue (2.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Sovinka palačinky si necháváš na víkend ale v sobotu ve 2 hod to končí senzační barbecue jsem udělala po sekvoj stonek budu mít tak zítra špízu má dost teď jedu s palačinkou já jsem jela růže na velkých polích abych si to co nejdřív rozšířila a potom na pidi polích kvůli fajfkám jestli to padalo líp nemůžu posoudit mám jich 269
     
  2. KingBone1

    KingBone1 Zelenáč fóra

    Bohužel také mám asi smůlu tak nějak se nechce vypadávat těm špízům z každé sklizně jsou cca 3-4 což je málo ješte není konec tak se nevzdávám:)
     
    Helena1313, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  3. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    z každého šlechtění vypadne jeden špíz ;)
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Z každého šlechtění sice vypadne fajfka ale ta blbá kukuřice roste moc pomalu, jsem v polovině, palačinky už nejsou a spočítala jsem, že bych potřebovala ještě pět dní ke stonku,tak nebude ani stonek-mlok mi taky utekl ale to už jsem psala včera- :p;)Včerejší poslední sklizeń s palačinkou jsem zaspala a ráno byly zase jenom 2
     
  5. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak mě chybí 2 grilované kukuřice a mám dokončeno, špízy mám...mloka z časového úkolu jsem získala, poslední 2úkoly ze 6 jsem nedělala, nevědělal jsem, jak to bude s grilovanými špízy....šetřila jsem je na získání stonku, ale klidně jsem mohla i časovaný úkol dokončit:p
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak mi to teď zajímavě vychází [​IMG] ale přesně v 8 večer sklízím a bude devátá [​IMG] :p. Zbude 160 kukuřicí, ráno jedna sklizeň tj. 360 (málo) a protože nemohu zítra celý den na net, tu druhou dám večer po sklizni tj. 360+400=760 (370 na gril) a vážně hloupě zbude 390 kukuřic 8) ještě na jednu grilovací ... asi je to bonus, tak si ji zbaštím :p
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Šak jo :). Nepsala jsem na víkend, ale k víkendu - mívám v pátek velmi pružně a chci ji tudíž pojíst v pátek ráno, abych stihla 3x sklidit, druhou palačinku asi tedy v pátek večer a budou navazovat. Chybí mi ještě 4 gril. kukuřice, takže jsem ráda, že jsem v Barbecue poslední úkol vůbec neplnila. Špízy mám všechny, ale na mletí to vyjde asi tak nějak akorát do soboty.
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    taky to nedám, nic kupovat nebudu, kašlu na to. Tak holt nebudu mít první řádek na stonku. Neva, hra už stejně za moc nestojí
     
    KOLENO1970 a evainfo tohle ocenili.
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    evainfo - tu jednu budeš mít akorát na tu ukrytou bednu, kterou jsem objevila teprve po získání stonku. To bylo docela příjemné překvapení, odměny v ní jsou zajímavé.
     
    Helena1313, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsem až od pátku večer na všechny tři akce, co už probíhaly, tak tyto dvě na speciální ploše nedám celé. Z úkolu v družstvu chyběly 3 úkoly a teď dám sotva 5, bo zítra po obědě ještě odjíždím na chatu, vracím se v sobotu dopoledne, ale už nebude mít cenu sázet, do 14 hod. to neuzraje. Tentokrát je to naknop s celou akcí, mohli by z RT dát prodloužení, když na to nefunguje než voda a palačinka. Ty ani snad nespotřebuji, škoda
    :eek:
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nejsem v polovině, mám 4. úkol a hodil by se palačinkovač. Stonky jsem si po cca dvaceeti letech (letos mám první) oblíbila, ale ež bych do toho vrážela kačky, tak to teda radši zamáčknu slzu.:cry:
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak musím říct, že se v tom patlám.. na začátku jsem ztratila čas ne-strategií.
    A taky úkol v družstvu mohl ještě běžet zároveň s touto akcí, ale to by bylo moc jednoduché, že :-/
    Takže jsem růže stačila vypěstit akorát na beruši a chybělo asi 950 na mloka.
    No tak snad aspoň vyjde ten stonek, teď jsem dodala do sedmičky, za hodinu sklízím.. stihla jsem vzít jenom
    1 palačinku, tu už jsem projela, tak jedu jen po +1ks na pidi, síla zvyku.
    Jako ale doma vysvětlit, proč mě štve, že nemám mloka..a na co ho potřebuješ .. a k čemu to je.. a jaké úkoly v družstu, a co je družstvo.. a běžte se léčit všichni :cry:xD8)
     
  13. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Tak ja som dnes spojazdnila stonku :) ale sekvoja mi ubzikla kým som sa doplazila z práce akcia skončila:cry:
    Všetkým držím paľšoky ;):)
     
  14. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, tak tahle akce je, podle mě, naprostý propadák. V družstvu jsem udělala úkoly jen abych se dostala k sekvoji, na zbytek jsem se vykašlala. Ted' jsem v polovině cesty ke stonku, ale nevidím to moc růžově. Bez urychlovadel a MJS to vůbec nepřibývá, obávám se, že se ke stonku nedohrabu.
    Jsem jaksi rozladěná, otrávená, ba i znechucená. (ale stačí pohled na počty hnojiv, SK a banánků a hned je na světě lépe)...:)
    Klidnou noc a fajn hrůzostrašný úplněk, LF...(samozřejmě až zítra)
     
  15. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dvě souběžné akce a obě nesplnitelné, ach jo. Po dlouhé době jsem se těšila, že jsem zrovna pár dní doma, nejdu do práce a ani tak se to prostě nestíhá. Jsem ted v polovině, stonek nebude :-( Nákupy budu dělat v reálném životě na naplnění lednice pro mou milovanou rodinu, která bude vždy na prvním místě ne do virtuálního světa.
     
    MatysekKamilek a Trepifajksl tohle ocenili.
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ráno mi vypadlo 27 fajek, takže z víc jak půlky polí. Začala jsem myslet hlavou-nevím,jak se mi to stalo- a pěstuji na velkých polích,spotřebuje se méně kukuřice na setí a výnos je stejný-4 malá pole=8-4zasít, 1velké=5-1 zasít, takže stonek bude. Stále někdo píše, že je třeba číst. Po objevení Ameriky jsem si přečetla, že to psal tassandr o několik stránek výš.:p;)
    A mohlbýt i ten mlok:cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
    Helena1313, kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    dasa1143 a i to je někdy zbytečné, kolikrát si přečtu a stejně to tak neudělám nebo nepochopím ako na to ani po pár dnech :). Jsou prostě akce na které moje hlava není připravená bleskově. Tuhle akci jedu lážo, jela jsem na velkých polích ze začátku z pohodlnosti. Zatím mám namleté jenom 4 kukuřice a hrotit to nebudu. Něco za snahu dostanu a stonek nepotřebuji, mám jich dost. Ale jak jsem psala, tenhle styl farmaření se mi líbí, je bez chemie a to svoje kouzlo má. Minulá akce s africkou školou nebo kdeže to bylo se mi také líbila, jenom konec mám dojem nešel bez zakoupení košíku dotáhnout, cosi tam k dokončení muselo být za reál. Tady asi ne jak si to pročítám a jestli stihnu nebo nestihnu je ryze na mě, sláva můžu se svobodně rozhodnout a na tuhle akci házím vidle kamkoliv. Když si vzpomenu a náhodou je úroda připravená tak sklidím a když chybí nějaká minuta nečekám u toho. Docela bych brala zkusit si farmu bez chemie i tu ostatní, jakpak by nám to asi šlo. Jenom velká pole, mě by to bavilo. Všimla jsem si změn na KŠ, to oceňuji, jaksi se mi nechtělo věřit že mám novou dekorku 2x na obyčejné zatočení a ceny za párty jsou o něco pestřejší, tam to vítám. A co jsem zjistila až tenhle týden je že se pole nezapleveluje, na pokus farmě jsem se byla podívat a ejhle, sojové boby tam straší snad už 3. týden. Takže taky paráda, konečně se nemusí když se nechce a není za to ruka potrestaná tím že musí aktivovat co políčko hrábě. Hezký pátek všem přeje Martina

    Na fórum není čas chodit a RT si stejně některé ziskovky hodí do hry za chodu, hodně změn mi díky tomu utíká. Přicházím na ně postupně ale nic se nestane když nevím hned předem. Jenom bych uvítala kdyby se akce, a ty lepší troubili když ne ve stejnou hodinu všude tak alespoň v ten den.
     
    Helena1313 a dasa1143 tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... přeji hezké ráno u mrňat :) tak jsem raději hned pomlela poslední grilovanou a zbytek ještě zasadila na to překvápko v bedýnce, snad to večer sklidím a nic do toho nevleze ... jsem na ty další dárečky zvědavá.

    [​IMG] xD
    Stonek už jede a všem kdo ještě bojuje budu držet palečky, dobrou úrodu, pohodový dník a posílám trochu té [​IMG]
     
  19. KingBone1

    KingBone1 Zelenáč fóra

    Bohužel také nedodělám jednak nastal zkluz v presazování kukuřice když hra nešla a palačinka přišla vniveč a špízu bohužel taky moc nepadá co sklizen 4 Ks je to škoda
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
    evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nevím, jestli stihnu stonek (ani mě to moc netrápí), ale zcela netradičně mám drátů na špízy habakuk a chybí mi kukuřice. Je tedy docela otravné, že z jedné sklizně nenamelu ani jeden špíz (když počítám, že potřebuji ještě zasadit) :sleepy:
    Ale protože se stále ještě opájím vzpomínkou na Královnu a kochám se pohledem do stodoly, je mi to vlastně tak nějak šumák :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.