Senzační barbecue (2.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smrdutýkojot

    smrdutýkojot Pisálek fóra

    Neprodloužili, syčáci ! A hra se opět zasekává.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    no čo Ti na to poviem, musíš sa zdržať na wc, a pozbierať mobilom;)
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    krákorko - taky jsem o tom takhle uvažovala, ale podle mě je to jedno, bo na pidipolích stále sadíš těch jedněch 200 semínek (jako úvodní investice) a vždycky se ti vrátí + 200 máš zisk o_O
    Edit: mmch, taky mám od té královny v hlavě pěkně vymleto :eek: Snad se to při nějaké normální akci zase srovná :oops:
     
    Naposledy upraveno: 7/6/17
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    krakoramaja: A takhle... ty do toho počítáš setbu. Právě proto jsou lepší na rozpěstování velká pole... potřebuješ míň ks na pokrytí větší plochy. A teď ty počty: pole 1x1 200ks.... potřebuji 200 sazenic/ sklidím 200x2= 400ks... čistý zisk 200ks. Mix polí velká 44, půl 8, malá 8. Potřebuji 60 sazenic/ sklidím 44x5 + 8x3+ 8x2= 260ks... čistý zisk 200ks. Takže je to stejné ,-)
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Krákorko :)
    tak asi takto na největší zisk k použití doporučuji:
    44 velkých polí, 4 střední a 16 malých políček - potřebuješ 64 sazenic a čistý zisk 200
    a na poslední setbu překopat na pidi políčka kde poslední zisk bude 400 (ale zde zase musím mít 200 na zasetí)
    ve finále to vyjde, jak psal motorkář, na stejno.ˇ
    Ač pojedeš na největší zisk, tak poslední sklizeň vyjde jen 264 kousků...

    a pokud je palačinka tak rozhodně malé políčka o tom žádná

    Edit: opraveno...njn motorkář mě nachytal na švestkách :D
     
    Naposledy upraveno: 7/6/17
  6. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Taky jsem mloka nestihnul. Chyba byla na straně provozovatele. Když jsem dodával čoko-růže byla akce aktivní. Po vložení jsem na dotaz, že mi zůstane jen 13 růží odpověděl ano, ale nic se nestalo. Po restartu už úkol nebyl aktivní. Takže by si provozovatel měl zajistit funkčnost zvláště, když akci pěkně našponujou. Holt jsem málo zaplatil takže mám smůlu.
     
    myš59 a -mariemk- tohle ocenili.
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Palačinky jsem využila všechny tři jasně na malých. Maličkou chviličku jsem zvažovala, zda nedat všechny tři najednou, aby se ten čas maximálně využil. Ale to bych musela jet nonstop, v noci vstávat a to já nedělám (a chodím spát brzy). Takhle vždy přišly 2 hodiny vniveč.
    Děkuji vám za reakce, nakonec jsem se k tomu prostým sčítáním dostala i já. Nula od nuly pojde xD
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    anickamalirka: Použiješ 64 sazenic a sklidíš 44x5 + 4x3+ 16x2 = 264.... čistý zisk 200. Ať to poskládáš jak chceš stále získáš 200ks.
    Jinak omluva za případné pozdní reakce ... dnes bojuji s netem a ty data sem cpu jak jde ,-)
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Na samotný výnos je to fakt jedno, ale když přidáme i vypadávání těch drátů, tak jsou přece jen lepší pidipole, ne? Chci tím říct, že při stejné pravděpodobnosti a větším počtu "pokusů" je šance na vypadnutí vyšší.
     
    myš59, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    To ovsem plati jen tehdy, pokud neni prilis mala sance... tedy z kratkodobek lepsi vetsi pole, na dlouhodobky male... no a 6 hodin je zrovna takova stredni, takze jsem si moc rozdilu vypadavani nevsimnul, ale nepsal jsem si pocty, vic toho chodilo od sousedu a to pak mate vysledky...
    Ale kratkodobky jsem jel vzdycky na velkych, protoze jsem o otocku driv mohl rozsirit a hlavne stacilo na osazeni vsech, zatimco cekani na 200 kusu by to zpozdilo... u kukurice to bylo obdobne na zacatku, ale kdyz jsem sel do palacinky, tak jedine na malych polich...
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ono je to už jedno,neb Bárbeký skončilo,jen sem chtěl upřesnit,že bylo zbytečné kvůli Palačince dodávat 600 kukuřic (B/5),jelikož za 12 hod jde sklidit 2x tj. dostali jste jen 400 ks navíc.Čímž se 200 ks "prodělalo" Raději jsem tu citlivku obětoval,abych měl dost turkyně na Malé pomocníky a řádek.
    ABC/6 jsem vynechal úplně,nebyla tam žádná odměna.
     
    myš59, kiki2305 a Helena1313 tohle ocenili.
  12. kopretinablah

    kopretinablah Pisálek fóra

    Byla jsem hodně blízko mlokovi , měla jsem 1 minutu na sklizení a dodání , bohužel se nezdařilo a nemám nic veškerá námaha marná
     
    MatysekKamilek, myš59 a Helena1313 tohle ocenili.
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Baroland, nemas celkom pravdu, ked som aktivovala palacinku tesne pred zberom, vyuzila som ju 3x....
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Na mloka jsem taky nedosáhla, větším dílem pro nižší přítomnost u počítače, u této akce by to chtělo bez prostojů, což nebylo možné (a nevadilo mi to - tímhle způsobem hrát by mě netěšilo). Dílem proto, že mou mysl i konání plně vytěžovala souběžná Královna, minihra žádala hodně času, takže jsem se ani nedokázala pořádně soustředit na smysl a výsledky této akce. Mám úkoly po berušku a páté úkoly všechny, dvě palačinky ještě skladem, protože by byly nevyužité, nedostanu se k počítači tak, abych včas sklidila. Tak si ji nechávám k víkendu k využití v Malých pomocnících. Celkově mě akce nenadchla, ale asi to není chybou akce jako takové, spíš ten souběh s akcí roku - Královnou, která sama se rozbíhala bez předchozí možné přípravy a bez upozornění, navíc ještě další akce Malí pomocníci - díky tomu mě to ani nezajímalo, ani nebavilo, něco jsem tam naházela bezmyšlenkovitě až chaoticky a výrazně mě to míjelo.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tak, 3*300 zisk + 1*200 za den, diky tomu stiham... tri dny za tri palacinky je znat...
     
  16. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    tak smůla, nestihnul jsem to :-(
     
  17. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Mlok zmizel nenávratně někde v bažinách.Práce je přednější,na floreny si holt musím vydělat.Sekvoje je doma a to mě těší.Tak příště...možná.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Trochu jsem tu akci také zazdila, víc jsem se soustředila na královnu a nesprávně " propočítala" souběh dvou dalších akcí a chybičky se vršily. Nevadí, mloky a stromy už jsem měla a stále pro ty kdo je nemají, je možnost je získat v sazenicích, ve vlaku nebo při výměně. Tak si zajdu pro stonek a budu spokojená, ten jinak nezískám. A když chodím do práce, tak musím vzít v úvahu, jestli mám možnost udělat celou akci, nebo jen část. Zaměstnavatele moje mimopracovní aktivity nezajímají, spíš by ho zajímaly, kdybych je "provozovala" v pracovní době, stačí už kolonka na rauchpauzy, ještě aby přibyla farmpauza...
    Danka, když my vifinu na wc nemáme a to už jsem ve věku, kdy už tam chodím častěji, aniž by to bylo někomu podivnéxD
     
    Naposledy upraveno: 7/6/17
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    GordonSargent, šak si na toaletu zoberem aspoň 4géčko, ňe;)

    už sa blížim ku lesklým bedniam so sekvojami8)xD
    [​IMG]
     
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ty brdo, DANKA722 za dvě hodky sklízím a budu mít teprv čtvrtý úkol, tak takovým tempem asi nestihnu ani tuto akci, zvlášt, když jdu už zítra do práce..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.