Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jsem celkem spokojenej, dal budu mit jen hlavni a baha plochy, protoze TOP je nezajimava a rad si taky dam do kupy zasoby zviratek... jen to 4* rozpestovani ruznych casu je desny a tak skoda, nemam ted kvuli praci cas upravovat si evidenci pestovani :-(
    Proste kdo nestiha, at si uvolni plochu a to snad nejde nestihnout :)
     
  2. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Ale neodpustím si jeden postřeh. Když RT unikly nějaké animace k této akci, farmáři na základě obrázků asi začali nakupovat ježky a myši. Protože jak jinak si vysvětlit, že se cena myší během dvou dnů zdvojnásobila a cena ježků dokonce ztrojnásobila. A dnes, poté, co se zjistilo, že ani ježci, ani myši nebudou potřeba, ceny se vrací k normálu trh je těchto zvířátek zase plný.:p
    Mimochodem, taky jsem nacpala na plochu všechna ježčí doupata a myší díry.xD
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) no jo, moji ježci a myši byli taky vykopnuti ven, ještěže je teplý podzim xD, no nic, aspoň mi ve stodole přibyli, stejně jako předtím světlušky xD
     
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak jsem si dala hovězí na žampionech s rýží (hotové jídlo ohřáté v mikrovlnce) - a docela jsem najedená.. :)
    Ale ty barevný houby, co budeme pěstovat, bych radši nejedla.. co když jsou jedovatý? Není jistý, jaký jsou to druhy...
    A tady v takové bláznivé farmě jim nevěřím... Takže jen obrázky beru.. :)

    A TOP 1000 Česko? To by bylo fajn.. Všichni říkají, že do toho nejdou, pár lidí, že do toho jde (1 korek, 2 a půl pórku, 1 milion javorové šťávy... nebo 300 jablek.. :)
    To možná ani tisíc lidí nebude, co do toho půjde z Česka, takže by se umístili všichni.. i bez předem daného pořadí.. :)
    Twinulko, kolik že vážíš?
     
  5. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Krásný večer všem..Tak já do akce půjdu.
    A do TOPky jsem původně nechtěla, ale když jsem se dozvěděla, že pořadí bude podle váhy, a to sestupně...tak nemám konkurenci..!!! A protože H. Růžičková a M.Tučný již nežijou, tak se díky tomu posunuji na první místo..Super
    A těm za mnou držím palce.
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak to mám taky šanci ... moje živá váha je nezanedbatelná ... xDxDxD
     
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    plyšulíne, sousedko moje nejplyšovější ze všech, budu ti tedy do TOPky držet všechny tlapky,
    aby se náhodou odněkud nevynořila nějaká těžší konkurence. Ale ty to určitě zmákneš.
    :DxD
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Něco málo ve stodole mám,ale nijak zvlášť jsem se na TOP nepřipravoval.Fakt nějak nemám v poslední době nanic náladu......:sleepy:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  9. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    xD Ahoj kaolín11 a všichni zlatí farmáři, tak kdo má takovou zásobu at radši zapomene na Top a spadne na zem.Je škoda tam doplnovat jen trošku ;) jinak všem držím palce a přeji klidnou hru
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy Kaolíne, máš kliku, že tvá farma je jen kreslená. Jinak mám dojem, že by jsi tam měl spoustu "dobráků", co by ti od těch tvých výpěstků, co nejdříve odpomohli. Samo, že zadara. No, já na polní pych nejsem, neb jsem těžká váha a tak by mne každý majitel hned chytil. Tak halt zůstanu s čistým svědomím. Ale ne, že bych tak trochu nezáviděl. Takové banány nebo pistácie, to je moje, jojojo. Trepifajksl:p;):)
     
  11. Lusy..1

    Lusy..1 Pisálek fóra

    jo změna to je život :) jdu do toho :p
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska mně to zase nemyslí a přehodnotil bych obtížnost na "abnormálně vysoká"!xD nějak to pořád nechápu stím odpočtem a to sem to už četl asi 150x!o_O Zřejmě vínko není ten správnej doping na přemýšlení!:eek: Zítra to vomrknu ještě jednou.
     
  13. Margziam

    Margziam Stará škola

    Kaoline, já to taky nechápu s tím odpočtem - ani bez vína.. Takže tím vínem to asi nebude (i když máš pravdu, že to není ten správnej doping na přemýšlení).. Ale hlavní je, že mezi "Co je potřeba" nejsou vypadávátka, ani ty namletý cosi s nimi.. Ne? :)

    Jinak - do Tvých zásob mi hoooodně chybí..
    A koukám, že už se TOPkaři hláší, že budou TOPčít.. :)
     
  14. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Tohle jsou mé první dožínky a čekala jsem něco opravdu dožínkovského.Věnce...kroje..pšenici, proso..atd....
    Vedení se rozhodlo vyměnit dožínky za houbařskou sezonu...hm
    Ten dodatek topky je jen pro xleté hráče..přeji všem co do toho půjdou mnoho štěstí .-)
    Ach jo...já do těch houbiček půjdu, ale bez nadšení :(:sleepy:
     
  15. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    akce je zase jako vždy klasická. těší mě to super krmivo. pejsánkové mi teď spapali vše.asi měli hlad. NO A TOP 1000 ???? bezpředmětné. neumím pořád pochopit jak ti nej TOP mají miliardy a já pár milionu. kdo mi to vysvětlí toho zvu na pivo,víno,slivovici:wuerg::wuerg::wuerg:8)
     
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akci rozjedu a dojedu, houbičky jsou pěkně barevné, SK se také hodí po psí šlechtící akci, řádek na stonku taky dobrý, ale vybílit si stodolu za dodávky do TOPky.....a ceny nic moc, to raději si dodělám některé úkoly v družstvu, ještě je nemám všechny hotové, nestíhám. Ale na pořadí se určitě v TOPce podívám a budu držet všem Čechům, kteří do toho půjdou pěsti!!! Říká se kolik pěstí, tolik štěstí!!!! Krásný den a ať se nám daří!!!;););)
     
  17. llew65

    llew65 Vážený autor

    Akce zajímavá, pokud budou vyskakovátka slušně skákat. TOP1000 se mě netýká - i kdybych chtěl, tak nemám šanci. I kdybych vyplenil absolutně všechny zásoby, které mám, tak bych se (možná) dostal na chvost TOP100000. xD
     
  18. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Je to strašně složité. Přečetla jsem jednou zběžně a vůbec se v tom nevyznám.
     
    ananuki tohle ocenil(a).
  19. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj,
    Mně se to moc líbí. Do toho TOP nebudu dodávat, hraju jen chvíli a moc toho nemám, ale ty polívky budu dělat a to houbivo taky, můžu za to získat docela hodně krejcarů a bodů a to je fajn.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To je divný neřešit vypadávátka a normálně si sklízet a čekat na začátek akce. Jak na to nejsme zvyklí, tak je to takové zvláštní. Ani neřešit dárky sousedům a přátelům zda mají dost vypadávátek xD
    Pokud někdo ze sousedů a přátel jde do TOP, tak se ozvěte, ať padátka posílám ju :inlove: já se do ní nehrnu, tak jako každý rok
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.