Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak pošli sem - JZD_Sestajovice ;)
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No toto, teto z Venuše .... xD

    Nic mi neposílejte, raději to pošlete těm, kteří zůstali těsně před branami. Já to nepotřebuji. já byl z ČR nejlepší, nejlepší, nejlepší,
    prga, prga, prga .... :music::pxD
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jelikož technicky není možné získat seznam hráčů pod čarou, protože TOP1000 seznam zahrnoval pouze nicky hráčů, kteří v TOP1000 uspěli, tak jediná možnost je komunitní akce - napište, kdo jste se do TOP1000 nedostal :(.
    Přiznám, že jsem zklamaná, ale bohužel s tím nic moc neudělám - sama za sebe si pamatuju tři herní nicky, které zcela určitě zůstaly pod čarou a to: prdelka, tomokoco, mousicka, plyšulín a koudyova.
    Klidně písněte ti, kteří jste se zúčastnili a zůstali jste pod čarou.

    Příjemnou hru danda
     
    tydýtková, michnaj a plyšulín tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No jo Bbowling, aby pořád o něco nežebral :D . Nedávno to byly kadibudky, před tím jabloně a ořecháče a teď už cokoliv. No, aby mně nepomlouval, tak mu tedy něco pošlu. Myslím, že taková Sólo slepice by jej mohla konečně popostrčit do dalšího levelu.
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No dando xDxDxD Není jich náhodou pět? :music:

    Mousicka určitě v TOPce byla.

    pajda - tak víš jak to je .... když se nezeptáš, nedostaneš ;) Já beru všechno!
     
    farmík84 a michnaj tohle ocenili.
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Já dopisovala a opisovala od holek :) :p sama sem si pamatovala jen tři
     
    farmík84 tohle ocenil(a).
  7. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    nojo no byla to teda pecka, ale nelituji toho ani už nevím kolik padlo mil. myslím 216 jééé co já mohla mít hi
     
    evainfo, farmík84 a danda-vnovis tohle ocenili.
  8. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    Během posledních chvil škoda, měl jsem 217 211 456. Loni jsem se chytl ale letos to nevyšlo. Tak snad příště
     
    farmík84 a danda-vnovis tohle ocenili.
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    JZD_Sestajovice + bbowling = Loudil škemravý xD
    Když ti pošlu cukr, řekneš že nesladíš. Když ti pošlu parfém, řekneš že voníš. Když ti pošlu zimní marmeládu, řekneš že by si raději jarní věnec. Když ti pošlu sovu, řekneš že nerozumíš tomu, co říkám xD Pošlu ti mandragoru a opovaž se mít nějaký blbý řeči xD
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak posláno.... :) Ještě někdo prosím vás ??? Nějak se mě tenčej zásoby xD
     
  11. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Mousicka taky vypadla, byla v práci vrátila se až večer.
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Takže mám poslat savo, hadr a kyblík? :p
     
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojky lidičky :)

    so so mnou si nerobte prosím starosti, nakoniec ma kôli neprítomnosti preskočili o cca 50mega takže určite viac SK/CZ hráčov bolo bližšie k tej čiare :) Keď som sa pustila do toho tak som ešte nebola pracujúca, no kto vedel že dva dni pred koncom už pracujúca budem :D Týmto ešte raz všetkým ďakujem za nezištnú pomoc a všetkým ktorí sa udržali zo srdca blahoželám, zaslúžite si to :inlove:


    edit: Ďakujem abc23 :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/15
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    mousicka tak k nové práci se taky hodí gratulovat :)
    Jenom se chci zeptat -neviděla jsem Tě v seznamu v lokaci SK ale náhodně v lokaci UK - jak je to technicky možné? :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím abc23, technicky to možné je, pokud se hra hraje přes cloud v US přes mobil nebo tablet. Pokud není nastavena přímo v prohlížeči zařízení lokace vlastní IP, pak spadají hráči do lokace, ve které hru hrají.

    Příjemnou hru danda
     
    abc23 tohle ocenil(a).
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare už dávnejšie, ale kôli výsledkom TOP1000 som to ešte nechala chvílku :) Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.