Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    dando, je nějaká šance jsem dostat tři Čechy, kteří jsou hned pod čarou TOP 1000

    EDIT: mě šlo jen o příspěvek 884 v tomto vláknu, také bych je chtěl obdarovat. proto bylo psáno dando :(
     
    Naposledy upraveno: 28/11/15
    dannger11 a tomokoco tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tatkanas1,

    obávám se že není, obdrželi jsme jen tabulku s TOP1000 a v tuto chvíli v BP přepočítávají vlaky s banány, tak nevím zda tam jen někdo schopný dát odpověď na tvojí otázku.
     
    tazvenuse tohle ocenil(a).
  3. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak já nemám ve zvyku na hru a potažmo na RT nadávat, ale tentokrát se jim to hodně nepovedlo, docela by mi těch pár kousků SK pomohlo při dnešním šlechtění. Většinou si ho koupím, ale jelikož mně hodně namíchly tak jsem jim nepřispěla na ježíška. No a taky je to nespravedlivý, když někdo dostane odměny o dost dřív než druzí.
     
  4. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Doufám, že to světlo dodaj spravený když na to měli tolik času xD....
     
    Trepifajksl a kaolín11 tohle ocenili.
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojík, no hlavně, abys už ho taky dostala, stejně jako ostatní, kteří také stále čekají na dodání odměny z TOP1000.
    Příjemnou hru danda
     
    tazvenuse tohle ocenil(a).
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    To teda fakt nevím co celý den dělají, protože ani banány nejsou ještě v pořádku. Pro změnu mě teď chybí ty 3 banány za topku. Ne že by na nich záleželo ale jen pro pořádek. Zřejmě jsem v té jedné databázi na které to ještě není ok, jak je psáno v ofiku. Takže bych to viděl minimálně na zítřek Tazvenuse. Hlavně že dostaneš navíc marmeládu z růží:eek:.

    Edit: Už je vše ok. Tak snad se již všichni dočkali svých odměn.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/15
    anickamalirka, Trepifajksl a kaolín11 tohle ocenili.
  7. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak hlásím, že odměny včetně růžové marmelády :D přistály na mém účtu.
     
    anickamalirka a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Požaduji opakovat ceremonii:) No jo, mě to taky přistálo...
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Topkaři..už máte ty marmošky z růží? Co se domluvit a poslat ji někomu, kdo třeba o topku usiloval, ale nakonec to nevyšlo :) Není to sice žádný obří dárek, ale jen tak pro potěšení by to třeba nebylo špatný.
    Takže plyšulíne, buď v očekávání ;)

    máťo - konkrétně si pamatuju jen tu plyšulínu a její příspěvěk o tom, jak seřvala manžela, že nechápe. A pak možná ještě jak musela nějaká farmářka do nemocnice, musela bych to dohledat, jaký to byl nick. Kouknu a marmeládu pošlu i jí.
    • P.S. Takže nick koudyova
     
    Naposledy upraveno: 30/11/15
  10. máťochov

    máťochov Stará škola

    Twinulko, obávám se, že nikdo není schopen napsat, kdo byl nejblíže pod čarou. Ty víš o jaké farmáře kromě zmíněného Plyšulína se jedná? Rád se připojím.

    Ok:).
     
    Naposledy upraveno: 30/11/15
  11. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, já Vám všem moc děkuji za slova útěchy i za milé dárky...Moc mě to potěšilo. A smutek už mě taky docela přešel...
    Twinulko : manžel už mi odpustil..dokoupil čokoládu...
    A všem úspěšným gratuluji a jsem ráda, že jste se konečně dočkali cen..jistě to čekání stálo za to a budou to samé růžovky..))
     
  12. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak farmářce Plyšulín dárek poslán, ale hráčce Koudyova mi to píše, že neexistuje. Tak kdyby někdo ještě o někom věděl, tak to sem napište, já ráda ještě někoho obdaruji.


    tazvenuse a michnaj děkuji za radu dárek už odešel :)
     
    Naposledy upraveno: 1/12/15
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Hráčce Koudyova jsem též posílala a odešlo mi to až napodruhý, zkus to ještě jednou...
     
  14. michnaj

    michnaj Pilný autor

    tak jsem hráčkám plyšulín a koudyova poslala taky nějakou drobnost(čokoládu se mi do ňoťasu nepodřilo nacpat)xD hráčka koudyova je s malým k takže proto se Vám to asi nedařilo poslat.:)
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Odeslal jsem oběma :) Ale napadlo mě, co takhle poslat něco mě .... :p:p:music::music:
     
  16. michnaj

    michnaj Pilný autor

    bbowling: tak, aby ti to nebylo líto sousede tak jeden speciální jsem poslala i toběxD
     
  17. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj, já opět všem moc děkuji..nakonec budu skoro ráda, že jsem vypadla, alespoň jsem vás všechny mohla poznat...A už jsem zase dojatá..sakra..)))
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    bbowling chtěla jsem ti poslat dáreček aby ti to nebylo líto ale už potřetí mi napsali, že neexistuješ:cry:
     
    anickamalirka, farmík84 a michnaj tohle ocenili.
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jak líto??? :DTo je ten jezeďák ze Šestajovic...nejlepší český farmář...
     
    anickamalirka, farmík84 a michnaj tohle ocenili.
  20. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    no i mi nejde bbowlingovi poslat dárek a já se tak těšila, že mu s tím langošem udělám radost:D
     
    anickamalirka a michnaj tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.