Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Je tu někdo, kdo taky ještě nedostal odměny?:(
     
    dannger11 a tomokoco tohle ocenili.
  2. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    já také už odměnu za TOP dostal, ale raději si ještě počkám na ofi seznam
     
  3. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Ani já odměnu za TOP1000 nedostala :( tak doufám, že to dobře dopadne.
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Po návratu domů a po otevření farmy na mě vyskočila tabulka s informací, že odměny byly připsány. Jestli mám víc banánů než má být nevím, stejně tak bych nezjistila, kdyby nějaké naopak chyběly. Kdybych jich měla nedostatek a potřebovala bych něco otevírat, tak to člověk bude mít důvod sledovat, v opačném případě jsou jen střádány do zásoby a evidenci si skutečně nevedu....

    Po tom mém loňském fiasku děkuji za připsané odměny.

    Odměny určitě neodpovídaly tomu, co tam člověk vložil. I když neodpovídalo? Jak se to vezme, jedny malůvky vyměnil za druhé. Při této akci asi nejde jen o odměny, jde o takovou tu aktivní účast, o nějakou tu atmosféru, že člověk je "účastníkem dění", že nestojí opodál a že to jen z povzdálí nepozoruje. I když určitě někteří fandové a pomahači to možná prožívali ještě hůř než účastníci.....[​IMG]
     
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Ahoj , chtěla jsem se zeptat,. zda stále běží skript na připsání odměn v Top...Nebo se teď řeší banány?
    Nejsem si vědoma, že bych udělala nějaký podvod a z celé akce Top , kdy po týdnu není rozhodnuto o konečném umístění, mám pocit jakéhosi zklamání...
     
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tazvenuse, dle mého názoru, jakmile zjistili problém s banány, šlo vše stranou. Vzhledem k tomu že to ještě neopravili, tak bych se nestresoval. Ani konečná tabulka stále není k dispozici. Snad to dnes nějak rozesknou, neboj;).
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak to se mi dost ulevilo. Skro jsem se bála šeptem se zeptat, jestli je někde tabulka s TOPky, abych nebyla za úplnou lamu, že jsem to nenašla. Takže z předchozí konverzace soudím, že žebříček ještě není....:p
     
    skalara.v, anickamalirka a kometak96 tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    tazvenuse: Ahoj, počkej na umístění. To víš, že řeší banány a přitom se jim připisování odměn "splašilo."
    A kdyby jsi v topce nebyla můžeš snad podat protest, nahodí další skript :) a když tam budeš a bez odměn tak to podpora vyřeší, žádný stres.
     
  9. hraboš10

    hraboš10 Zelenáč fóra

    Ahoj.Netrvá to zveřejnění celkového pořadí v TOPce už nějak dlouho,do kdy budeme ještě čekat?
     
    tazvenuse tohle ocenil(a).
  10. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    hraboš10: kdo si počká, ten se dočká :) vždyť vidíš nebo čteš na fóru jaké mají technické problémy s připsáním odměn atd. určitě se jim zamíchala nebo ztratila i tabulka s pořadím, vydrž.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak u mně to bude fakt až na Ježiška! Ale nějak se ztoho nehroutím! Už sem si za ty roky zvyknul!o_O
     
    Pitrýsek47 a tazvenuse tohle ocenili.
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, vzhledem k množství chyb a vzhledem k problémům i v samotném seznamu TOP1000, kde nebyla správně a korektně uvedena jména hráčů, jsme až dneska velmi pozdě dostaly k dispozici seznam výherců a v sobotu během dne vám seznam českých a slovenských hráčů dáme k dispozici na herní fórum.
    Pro tazvenuse, vidím tě v seznamu na 849. místě. Pokud by si odměnu nedostala, napiš na herní podporu. Je možné, že scripty ještě stále běží a připisují odměny z TOP1000 a současně opravuje všechny databáze ohledně chybně připsaných zlatých banánů.
    Vzhledem k problému neobdrželi vítězové TOP1000 své zlaté banány, ale nepřijdete o ně, dostanete je později, po nápravě chyby stavu ZB ve hře.
    Díky moc za pochopení
    danda
     
  13. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Tak děcka, trošku se zpožděním jsem vyházel stromy a chlívky z Topky..... Bohužel musím konstatovat, že jsem dostal, co jsem čekal. Z chlívů jeden oranžový, zbytek ani nemluvit.... takže lišta. O nějakých ledňáčcích, či labutích si můžu nechat akorát tak zdát.....Jedině stromy trošku zalepily bolístku, většina xxl. Nu což, jdu pokračovat v baby boomu, jestli alespoň tam něco vypadne.....
     
  14. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Je moc zajímavé, že k chybě, kdy hráči něco získali - zlaté banány - jsme informováni poměrně přesně - tj. neutrácejte chybně přičtené banány, bububu, protože to se nedělá, bude to co nejdřív opraveno. Ale k tomu, kdy dostaneme své odměny z TOPky, asi informaci nepotřebujeme, že....Jde o blbost, není podstatné jestli ceny budou o den dřív či dýl, až takový hit v zisku třeba BZ to není, ale z principu se mi to prostě nelíbí. Chápu že modíci nemohou zveřejnit informace, které nedostali, ale jinde je alespoň z části dostali - jak jinak, že mne to ještě překvapuje. Na německém fóru hned ve čtvrtek večer napsali, že připisování cen bylo přerušeno kvůli problémům s chybně připsanými ZB. A včera zveřejnili konečný seznam - poslední hráč je stejný, takže pokud je to opravdu tak, nikdo vyřazen nebyl. Bohužel informaci, jestli ty ceny se už opět připisují nebo dosud ne, nemají ani tam - nebo jsem jí nedokázala nalézt. Obávám se, že bobříka trpělivosti musím držet dál....
     
    megi1967 a dannger11 tohle ocenili.
  15. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Petka,tady jsi v Čechách a tady je vše na dlouhé lokty.
    Letošní TOPka stála za kulové s přehazovačkou,ale co se děje po ní,nemá obdoby.
    Hlavně,že jiné akce běží v pořádku,hlavně ty,kde máme nakupovat za floreny,tam žádné potíže nejsou.Holt zisk má přednost před něčím,z čeho už nic nekápne.A že hráče zajímá tabulka?No tak at si počkají.Až hodně utratí,možná se ji ještě letos dočkají:cry::cry::cry:
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě jsem získal exluzivně pro české TOPkaře vyjádření pověřeného pracovníka k problémům na farmě![​IMG]
    Takže nezoufejte odmněny výhledově budou!!:eek:
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak banány jsou vyřešeny, je čas podarovat Topkaře ;)...Myslím , že po víc než týdnu by se to slušelo..
    Psala jsem na podporu, můj tiket bude prověřen...Tak to je , jako bych nepsala..Vím, že jde jen o malovaný věci a my jsme dospělí lidé,ale tady už jde o princip. Vědí to, že to nedokončili nebo jim je to šumák????

    Právě mi odpověděli, tak lidičky, co nemáte odměny skript bude spuštěn na začátku příštího týdne...
     
    Naposledy upraveno: 28/11/15
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli budu muset psát na podporu, abych se doprošoval nějaké dekorace,budu to považovat za totálně sprasenou akci!:p:p Příští rok se na nějakou TOP z vysoka...........o_O
     
    Naposledy upraveno: 28/11/15
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak jsem mrkla na konečný seznam a vypadá to, že není žádná změna a prošel každý, kdo vhodil :)
    Stáje jsem ještě na plochu nedala, ale ze sazenic bylo nevím co, protože najednou jsem měla ještě nějaké z traktorů a tak pokud byl ten javor xxl z Topky a nebo ne, už nikdy nezjistím xD
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Twinulko, asi si už každý dává pozor, aby nevhazoval věci zbytečně (pouze moje domněnka), jinak seznamy obsahovaly chyby v herních nickách, takže jsem se rozhodly vyčkat na kompletní a správný seznam. To bylo naše rozhodnutí a taky proto, že považuji za nevkusné někomu mrvit nick kvůli něčí chybě. Co mě ale mrzí víc, že script musel být přerušen (kvůli chybám) a jsou zde hráči, kteří se své odměny stále ještě nedočkali, to zamrzí :(
    Lze říct, že letošní topka se jim opravdu moc nepovedla, přitom byla letos 2x, tak by člověk očekával bezproblémové připsání odměn a zveřejnění kvalitního seznamu včas.
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.