Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj Dandi, tak se to pokusím vysvětlit, když mi nerozumíš. Prostě jsem to tady četla, že se ptají, KDY to bude všechno, a napadlo mi přitom, jak se už kolikrát RT vyjádřilo, že něco bude "už brzy" (jako třeba ten korálový ostrov).
    A při tom "už brzy" se mi vybavila ta slova z té pohádky, která se jmenovala Mistr Milostujec (byla v malé brožované knížečce o několika málo listech). Ta slova (co jsem tu napsala) tam říkal černý kohout (říkal jich víc těch slov), který napřed vypadal jako moc hodný, ale nakonec byl moc zlý.
    Nebyl to žádný spam (aspoň já v tom žádný spam nevidím).

    A ten dotaz na konci nebyl, "aby to jako vypadalo, že mám nějaký dotaz k akci", ani nebyl zbytečný (aspoň ne podle mě), protože si myslím, že když to sledovalo více lidí a mnozí si dělali screeny, tak si někdo z nich mohl udělat screeny i na konci a mohl je sem dát.
    Ty jsi tu psala o zpracování konečného seznamu, já jsem psala o tom, co bylo vidět v tabulce těsně před jejím zmizením z našich farem.
    Diky.
     
  2. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak už jsem dostala odměnu za TOP 1000,ještě jsem zvědavá na konečnou tabulku.:)
     
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak já jdu slavit a přemýšlet nad tím, kam šoupnu to rozbité světlo, aby mi dělalo pěkné přítmí :p Těch pět kuponů po třech hoďkách asi rozfofruju hned, nad nimi nemá smysl se nějak dlouho pozastavovat. A tajemné věci si nechám chvilku uležet, abych dnes neměla té radosti moc :)

    [​IMG]
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Jupííí, rozbité světlo už leží v parku:p. Jdu postavit na plochu ty ukryté ledňáčky;). Jsem zvědav jak se změní konečná tabulka.
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, stále běží skript na připsání odměn, až bude vše dokončeno, tak dodáme všechny potřebné informace :)
    Kdo už odměnu má, nechť se raduje :) A kdo nemá zatím odměnu, ať neběduje, Stále ještě není konec.

    Příjemnou hru danda
     
  6. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak odměny jsem dostala ted a k tomu i jako bonus co jsem na to koukala jak tele na nové vrata jsem se stala MENTOREM
     
  7. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Tak i u mě už vše připsáno :D , jen si stále říkám, že ty odměny za tu protihodnotu co tam člověk narval jsou fakt směšné, ale je to lepší než drátem do oka.
     
  8. máťochov

    máťochov Stará škola

    Za topku měli být 3 zlaté banány nebo se pletu? Mě jich naskočilo cca 53o_O.

    Anickamalirka - Třeba je těch 50 banánů navíc kompenzace za dlouhé čekání na odměny:p. Nejspíš nám je ale zpětně seberou, jak píšeš.

    Mrknul jsem na ostatní co mělo přistát na účtě a vypadá to, že mám jen 50 ultra hnojiva místo 100, tak za něj budou ty banányxD

    Anickamalirka - já je nemám za co utratit:cry:
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Maťochov, máš pravdu :
    ráno jsem postoupila o lvl na bahamce, s jistotou nevím zda jsem měla 175 nebo 180 spíše 180, ale hádat se nebudu a mám 232 čii u mě to vychází 52 banánů navíc. Asi ještě jednou projedou opravný script. Ale nezlobila bych se pokud by nám zůstaly :)
    Ještě jednou všem gratuluji, dekorka je v parku ;) hmm...
    [​IMG]
    Maťochov: a budou mít co, když je utratíme??? :D :D :D

    edit: koukla jsem do chrámu a mě zbývá jen šlechtící balíčky a třetí obchoďák čili 150 kousků, a ještě by zbylo :D Čili také pasé :D
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak já zatím dostala kolem 50 banánů a to je zatím vše...žádná hláška , nic...
     
  11. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Doporučuji okamžitě smazat příspěvky ohledně banánů ať vám je neseberou :D a jiní nezávidí ;)
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, problém se zlatými banány se netýká pouze herních účtu v TOP1000, bohužel je ten problém rozsáhlejší a týká se nejspíš všech herních účtů.
    A i kdyby se to nehlásilo tady, tak stejně v zahraničí je okolo toho spousta dotazů taky :)
    Vzhledem k drobné chybě v seznamu TOP1000 stále čekáme na poslední aktuální správnou verzi seznamu, tak prosím opravdu vydržte, seznamu se dočkáte :)

    danda
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    jj to chápu, TOP 1000 ZB dostaly a mně vyšuměly :D. Jinými slovy ten, kdo měl moc má víc a ten kdo neměl nic má dvakrát nic :D .
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Pajda - to je jako v životě, divím se že Tě to ještě zaráží :D
    abych nebyla úplně OT... tak jsem mrskla na plochu tajemničky.. a těším se na žluté slépky ještě jich nemám na všechny plochy dost :D

    Edit: Možná bych diskuzi přejmenovala ze sběru hub na sběr zlatých banánů :D rázem jich mám 265 :D za hodku přírůst + 33 ZB :D (vím že je chyba nahlášena... jen drobný koment)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ty brďo, tak to je fofrxD. Mě už další nepřibývají, za to se objevil jeden ledňáček;). Kromě něj už to bylo horší ale to neva.
     
  16. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pre banány sa nie je čo trápiť. Aspoň nebude treba na ne stáť vo fronte ako za totáča. Je čas predvianočný. Nech sa s touto chybou RT netrápi. Ak ich nadelili všetkým rovnako, nik a nenahnevá.;);):):)
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Odměny z TOPky už taky dorazily, takže paráda :). Teď vytáhnu všechno tajemno, co mám i z ostatních akcí a jsem zvědavý, co se tam objeví ;). Zlaté banány nekomentuji, hlavně až je budou dávat do pořádku, tak ať má každý, kolik má mít!
     
  18. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Tak k mým 500 banánům přibylo dalších 65 kousků, i když zcela určitě jen na chvíli, než je zase odeberou:D Stejně shledávám, že je mi i tak mých 500 k ničemu, když je nemám na co použít.... Šetřit si je na slibovaný útes jsem už dáááávno vzdal....:( Takže mě ta chybička vůbec bolet nebude.....
     
  19. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já bych rád vyhlásil tu tipovačku, ale zatím to tak nevypadá :D
    jinak, stal jsem se též MENTOREM a už mám své tři žáčky! :D jdu jim napsat :D
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já jsem si ani nevšimla že mám o 50 zb navíc
     
    dannger11 a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.