Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    top tisic.... top sto tisic bych riskoval. jinak nuda akce. jedu si svoje ....-.--.--.-
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Z dožínek jsem zklamaná, čekala jsem obdobu let minulých. TOP bych nedělala, ale určitě některému z topkařů ráda pomohla. Takto nebude snad ani komu a ani proč.
    Akci určitě dělat budu. Když se nebudeme "klepat" o vypadávátka ztrácí to svůj půvab, není-liž pravda, ale zase to bude na pohodu a to není k zahození.

    Pěkný večer všem.
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Práve som prišla domov z roboty a HURÁ, idem pripraviť farmu a potom idem študovať, čo nás to vlastne čaká. Fajn zábavu
    Farma upravená, a už len prísť zajtra domov a začať.. Topku robiť nebudem, nemám šancu. Pravda, že dožinky nie sú také aké boli minulé roky, ale myslím, že sa to dá hravo zvládnuť, takže ľahká práce - ľahké odmeny adekvátne k robote. Dúfam, že to všetko pôjde hladko a bez chýb.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/15
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Honzi, držím Ti palce, říká se, že odvážným štěstí přeje!!! Já budu akci plnit, zatím jsem plnila všechny, ale na TOPku, na tu nemám ani nadité konto ani tolik ostatního. Všem budu držet palce a zítra jdeme na to!!!;););)
     
  5. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Taky jdu do toho ale od dožinek jsem čekala úplně něco jiného jak tu již bylo napsáno z jiných let. Ale změna je život tak hurá do toho a půl je hotovo.;)............... košíček mám jako nový letos nepoužitý a nožík pěkně ostrý tak zítra hurá na to :pa všem fajn hru a kdo jde do TOPKY tak držím pěsti tolik bude mít štěstíxDxDxD
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jak to víš.... o_O:eek:o_O [​IMG]

    Do TOPky jdu, je mi úplně jedno kolik tam toho naházím, klidně úplně všechno. A navrch jim tam přihodím i za tu miliardu KR a všechny
    šlechtěnce. Je to namalovaný, do daňového přiznání se to nepočítá a odkázat se to taky nedá, tak co s tím ....
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Bohužel, na dožínky z let minulých už můžeme jen nostalgicky vzpomínat :( Za mne zklamání, na TOP kašlu nejsem blázen a účastníkům držím palce, klikačku v sázení akčních rostlin asi přejdu taky, jen ztráta času.
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jak asi? Od srpna mi to říkáš každý den s otázkou....A bude mi to stačit? xD
    Projeď německý a polský fóra, pokud se tam k tomu farmáři staví jako zde, tak bude stačit dohodnou se Kasejem jaký kdo si rozebere pořadí.
    P.S. S návrhem, že to bude podle abecedy nesouhlasím xD

    Detroit - Jo, Peťan bude prý rád za každý korek vytažený z lahve vína :p
     
  9. Detroit

    Detroit Pisálek fóra

    Zdravím. Letos jsem se rozhodl/a podpořit v Dožínkách Peťana alias bbowlinga.

    Jestli bude chtít pomoci, tak ať pošle holoubka.
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Dobře, tak to uděláme podle váhy (myslím hmotnosti) sestupně :-D
     
  11. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    ejha, tešila som sa na dožinkovú klobásku, s dobrým pivkom a miesto toho ma vyhnali do lesa na huby. Tak beriem košík a gumáky a hor sa zbierať tie huby do vianočnej kapustnice :p
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Tak mě napadá, jestli nechtělo RT dát šanci menším levelům. Asi předpokládají, že hráčům ve vyšších levelech odměny z TOPky nestojí za to a nechají je hráčům v nižších levelech. Jen tak pro informaci. Loni byly odměny z TOP 1000 více méně dvojnásobné. Zas na druhou stranu teď tu máme pohodovou akci, což se mi zrovna hodí, jelikož nebudu mít moc času. A navíc jsme spoustu odměn mohli získat při Festivalu světlušek. Akorát je to trochu škoda, jelikož už to nejsou dožínky, ale jedna z akcí, kterých je za rok spoustu. A to, že vše se bude dodávat do TOPky, je jen výmluva.
     
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Akce docela nudná, ale jako vždy do ní jdu. V sobotu jsem sice úplně mimo a v neděli tři čtvrti dne taky, přesto by to neměl být problém.
    Do TOPky nejdu. Jednak mě nic nemotivuje, a taky nemám takové zásoby, abych měla byť jednopromilovou šanci na úspěch. Takže budu raději fandit všem zúčastněným z české komunity.
     
  14. gana1258

    gana1258 Pisálek fóra

    Bože kdo donutí trochu přemyšlet RT když planují Top 1000. 12 měsícu se připravuji pro mně je to spíše otázka mojej stižádosti že to dokážu bez pomoci jiných .2 roky sem se zúčastnila a umísteni kolem300teho mista. SORRY jsem blázen ,že eště tuto hru hraji a s peněz za kombajny protože v 99 levlu se to jinak nedá hrát podporuji takovýhle darmožráče kterým to nemyslí .
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak zase tolik toho nemáš, s tím bych si moc jistý nebyl. Podle fora Papuy-Nové Guiney, kde jsou dohromady dva hráči, oba jsou současně moderátoři a banují se navzájem, tak ti se oba vzácně shodli, že spodní hranice na TOP bude 450 milionů. A těm věřím :music:
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, akce pohodová, dá se zvládnout - odměny a stonek se hodí. Ale s dožínkami dřívějšími to nemá co dělat - co chceme název je Sběr hub. :)
    A TOP 1000 - no hrůza. Vybílit si totálně stodolu s nejistým výsledkem a za odměny víc než bídné, to je na pováženou.:( Jo TOP 1000 Česko to by se dalo uvažovat.
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak po nahlédnutí do stodoly, kde se po většinu roku prohání maximálně vítr a některá zvířata se bázlivě osamoceně choulí v koutě, považuji tuto akci za přímo skvělou, protože se nemusí pro splnění základu nic dodávat ze zásob. Pro mně prostě ideální akce. Kdybych si přečetl včas zadání, ani bych nepředělával farmu na stromořadí. Ale na druhou stranu aspoň mi přibude aspoň něco plodů do stodoly. Pak rozpěstovat, napěstovat a pak tradá předělat farmu zpět do "běžného módu". TOP1000 jsem z legrace zkusil loni, abych se alespoň na chvíli (nikoli na závěr) v průběhu akce ocitl v seznamu, a pochopitelně vzhledem ke svým zásobám (tehdy i teď dost odvážné označení) toho ihned nechal. Ne že by mě ta dekorka (mazlík) nelákala, ale ač jsem v reálu optimista, umím počítat a ve Farmeramě jsem realista. Nakonec v levelu >100 už není víceméně kam spěchat. Takže z důvodu nepotřeby plundrování zásob akci chválím.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :), tak velké překvápko po příchodu z práce při čtení ofi o_O .. dožínky se sběrem hub .. jejda .. no nic, se přecpeme alespoň praženice xD, pokud budou jedlé víckrát :p. Akci určitě udělám, no Topku vynechám a raději budu pěstovat do družstva, protože tolik zásob zase nemám. Na ten úkol jsou odměny docela fajn a stonek vypadá pěkně :p, ale čekala jsem vážně "pecku"
     
    Naposledy upraveno: 12/11/15
  19. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Hezký večer překvapení,tak místo dožínek,sběr hub.Zlaté minulé roky u dožínek.Bez nadšení do akce půjdu,ale TOPku si ještě rozmyslím,není žádná velká motivace ..
     
  20. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    čo sa top 1000 či 100 do toho rozhodne nejdem,je to jeden mesiac čo hrám túto hru a nebyť tej akcie halloweenskej tak nemám lvl 59 ale možno tak 20.teraz je tam tiež zisk BS čo sa mi hodí na postup levelu.a sú tam aj bubáčiky čo sa tiež hodia.a keďže vidím že sú akcie po akcii tak by som rád vedel kedy si má človek nasadiť veci do úloh,alebo aspoň do krmiva.mne chýba ešte na bahame 4 kúsok tak to musím ešte pošetriť a nedávať zbytočne do akcie tie veci čo treba sadiť.ešteže zvieratká nekapú od hladu.;):p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.