Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis

    No já ti tedy nevím,ale to bych musel mít v nicku snad nějakýho Tukana![​IMG] Jinak doporučuji Granko!;)
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Silviec, máš svojim spôsobom pravdu, ale aj tu na farme, keď sa začínalo, bolo to oveľa ťažšie. Z ničoho nič ti prišiel dážď, ktorý si eliminovala hnojom (dodnes nechápem, ktorému bláznovi v bláznivej farme to napadlo - všetci vieme, že dážď v normálnej miere pomáha farmárom a hnoj tiež - no čo už - bláznivá farma -), ale tie medziľudské vzťahy sú skutočne vo vačšine prípadov o SMS alebo mailoch. Stráca sa osobný kontakt. I keď na druhej strane, dnes pokojne debatujeme aj s ľuďmi, ktorých osobne nepoznáme a je nám s nimi dobre.
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Nejde o tukana, ale o nick a kaolar není chuťově to samé co granko :) Po granku se mi fakt nestýská :D z toho bych spíš metala šavlové tance a nejsem jediná, komu granko nechutná, jak sem zjistila.
    No nic, asi budu muset zahájit samovýrobu na bahamce, ale jen doufám, že sem nevsypala do topky všechny kakaové boby :D
    Tak teď už jen vyčkat na výsledky topky a jak sem slíbila, seznam těch nešťastníků, abychom je mohli podarovat zařídím.
    danda
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Když už tak mluvíme o tom, jak kdysi bývalo blaze :p, vzpomněla jsem si, jak naše profesorka dějepisu říkala, že druhý nejstarší nalezený písemný záznam v překladu zní: Ach běda, na světě není již, jak bývalo. xD
    A ten úplně nejstarší jsou účetní sestavy - zdá se, že čím víc časy mění, tím více je to vlastně stejné ;)
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Jak kdysi bylo blaze,tak to ani náhodou,jenom když si vzpomenu na frontu před zeleninou o vánocích na půl kila mandarinek(víc nedávali) tak je mi šoufl. A dnes kolik kdo unese.
     
  6. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak to máme stejný trh, mě leze na nervy taky, on totiž kazí ceny i sám sobě, dokáže v jednom druhu zboží naházet ve třech různých cenách, prostě jakmile to jde dolů, cpe další kvanta za méně, aby byl pořád vepředu. Asi má mega stodolu, možná nějaké zásoby ještě z RVHP :wuerg:
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ano, fronta byla. Ovšem ty mandarinky byly I.klasy a byly tehdy, když dozrávali! Což značí kolem půlky listopadu, proto se jim také říkalo klementinky. A byly fňfň. Teď jsem je téměř přestal kupovat, kvalita nestojí takřka ani za slovo. Jinak kaolar u nás mají ke koupi, stojí okolo 50 korun, ovšem ta kvalita už není, co bývala. Kaolar byl takový husťoučký a když jsem tím ošulil naší Elišku, tak ani nepoznala, že dlabe lék na salmonelózu. Nejvíc vzpomínám na naše vynikající zmrzky ze smetany a nebo na dřeně, co prodávali v takové kostce. To byla věc - na šroubky, knoflíky, špendlíky, na kouli na autě... Kdeže ty doby jsou.... Marno vzpomínat, já tuhle šizuňkovou dobu snáším čím dál méně. Nedávno jsem si přečetl složení zlaté hané - kokosový, palmový olej - no, a pak že jsou margaríny zdravé. Zlaté sádlo a máslo(klasika i pomazánkové). Trepifajksl
    PS: na trh koukám pořád, ale je tam stále příliš draho...
     
    Naposledy upraveno: 23/11/15
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    S tím margarínem máš naprostou pravdu - a ta kostička! Na tu taky hrozně ráda vzpomínám :). U nás se nekoupila, jen když jsem byla na prázdninách u dědy a babičky, tak tam je měli v konzumu. A byla to mňamka a ještě ti zbyla ta víceúčelová kostička.:D

    Abych ale nebyla úplně OT - u nás na trhu (AG) jsem javorovku nenašla. Je to proto, že ji nikdo neprodává anebo ji nemůžu ani koupit, když na ni nemám lvl?

    Lyzarka: Aha, díky. Takže i s kupováním musím počkat, až dosáhnu na 77 lvl. Chtěla jsem totiž dokončit Misi M6, ale takhle mám smolíčka :cry:;)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/15
    dannger11, tomokoco a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kiki2305
    na trhu AG je nabídek na javorovku dost, v tuto chvíli 260. A cena šťávy klesá, současná cena je 80 Kr a k tomu pár haléřů.
    Pokud nemáš dostatečný level, tak se Ti neukazuje ani na trhu. Teď jsem koukla do FAQ, javor cukrový je od 77 LV.
     
  10. laumars

    laumars Aktivní autor

    Len tak nedzi recou , kedy bude zverejnena Oficialna tabulka (po prevereni) TOP 1000?
    Ozaj si davaju nacas :)
    A dako som nepochopil vyznam tej doterajsej tabulky ktora tu bola 96 hodin.
    Ved bola neoficialna , klamliva a zavadzajuca ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/15
  11. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    KDY dostaneme odměny z TOP 1000
     
    dannger11 tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych ,že nejprve to musí zkontrolovat všichni pracovníci BP! To samozřejmě chvíli potrvá! Pak nastoupí uklízečky na odklizení případného nepořádku! A až pak jsou nařadě hráči! Takže bych to tak viděl na bohatého Ježíška!o_O Případně na pěkné Velikonoce! Možná je dostaneme i s Korálovým ostrovem!:eek:
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, kontrola se jim viditelně protáhla a výsledků se dočkáme v lepším případě dneska, v horším případě později. Proto zatím prosím o trpělivost. Určitě se dočkáte a to se tudíž týká i odměn z TOP1000. Zatím připsány nebyly, ale v moment zveřejnění seznamu, budou připsány i odměny na herní účty.
    Díky všem za trpělivost.
    danda
     
  14. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    A já bych řekla,že účty už jsou zkontrolovány,jen se ještě přezkoumávají příbuzenské vztahy.Jestli mě náhodou sestřenice z druhého kolena neposlala Bedýnku s nářadím,nebo nedej Bože VilduxDxDxD
     
  15. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Jestli konečně dají Korálový útes, tak vzhledem k době co na něj čekáme, se pak odměn z Topky dočkáme tak nejdřív napřesrok:D
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Korálový útes skoro v prosinci? Jedině pokud k tomu bude čtrnáctidenní pobyt all inclusive :D Pěkně do teplíčka se jet potápět, nebo utápět v žalu, že ještě nemáme těch pár stájí a stromů z kterých se vyklube žlutá výrobna slepičích vajec nebo jabloň XL ? :D
    Ale pokud potřebují uplatnit ještě pár uklízeček, nábor u mě doma :D taky bych potřebovala nejen uklidit i napéct cukroví :D
    To by teprve byla cena :D vyhrát "hospodyni" na měsíc v reálu :D :D Jó to bych brala :D
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    To už trochu přeháněj ne? Myslela jsem, že ty 4 dny co to bylo k náhledu mají na to, aby to zkontrolovali...Loní to takhle dlouho netrvalo...
     
    Trepifajksl, -Zdenka a tomokoco tohle ocenili.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, dle mého osobního předpokladu - opravdu dneska to nebude. TOP100 výsledky se přesouvají údajně na zítra. Tak uvidíme, kdy se dočkáme.
    danda

    PS: opravdu jsme dostali informaci s názvem TOP100 (někdo totiž ani neuměl správně napsat název akce, která proběhla)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/15
    Trepifajksl a megi1967 tohle ocenili.
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    • Varování - spam součástí příspěvku je stále spam! Upozornění je bez trestných bodů.
    Už brzy :)
    (nebo jak se to tady říká..)

    Brzy, brzy, už brzičko (bude tu chutné masíčko.. Milostujec, Milostujec, Milostujec, Milostujec... - kdo zná tu pohádku??)...

    Nějak jsem zaspala ten konec - kdo tam byl na začátku a kolik protihodnoty bylo na konci, když ten náhled 96 hodin skončil?? Prosím...
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím JMJH, nerozumím řeči tvého kmene a připadá mi to asi tak, že už dost spamuješ a ráda bych tě tímto veřejně upozornila, že potřebné informace sem sem již vložila. Aktuální seznamy nemá nikdo a to je myslím z mojí zprávy zcela jasně patrné, takže je tvůj dotaz na konci spamu (aby to jako vypadalo, že máš nějaký dotaz k akci) naprosto zbytečný.
    Ostatní též prosím, aby se drželi tématu této diskuze. Já chápu vaše rozhořčení, ale bohužel to zpracování seznamu neurychlí.
    Všem díky
    danda
     
    Naposledy upraveno: 25/11/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.