Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ono už to skončilo a já mám na plotně ještě jednu houbovou polívku ..... o_O:cry::cry:
     
  2. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    hmmm
    tak koukám jak pět na šest - akce v čudu, časomíra v čudu, náměstí prázdný (teda s ptákama) - to nám dělají naschvál, že ten seznam zmiznul xD

    ještě jednou díky všem všem tady na fóru i těm, co se ozvali přes holoubky, dárky atd. JSTE ZLATÍ :inlove:
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem se koukl na výsledný list a je z toho 695. místo, tak to je fajn ;). Ale nevěřil jsem vlastním očím, když jsem se podíval na 1. místo :D :D. Více než 4 miliardy...
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Witchy.D: F5 ,-) Poslední 219.898.528
     
  5. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    Kdy můžeme očekávat odměny z Topky?
     
    evainfo a farmík84 tohle ocenili.
  6. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    pro panikáře, jako jsem já - stačí dát znova F5, už se objevila "topková" časomíra

    skorem 220 mega na poslední místo, to se mi na začátku ani nezdálo...

    EDIT: @Casey27 díky moc, už jsem na to taky přišla, ale ta dvojka mě tam stejně zůstala viset, příhozy nepříhozy, kruciš :cry:
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, to byl ale mazec na konci. Sice jsem to ustál, ale jen ta tak. Děkuji všem kteří poslali podporu ať věcnou či morální. Tassadara to stalo dva věnce, které si mohl nechat na jaro a také Michalka59 poslala svůj věněček. ;)

    Gratulace všem kteří se tam udrželi, byl to super boj. A ti kteří to nedali, snad to vyjde příště.
    Ještě jednou děkuji a teď už jen projít sítem.


    Hezkou hru...
     
  8. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já tam žebříček zatím mám a skočilo mi,že poslední má 219 mega
     
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    S bbowlingem si sice názorově nerozumím, ale to mi nebrání pogratulovat mu k 1. místu mezi českými farmáři. A stejně tak těm dalším 45, kteří se v TOPce umístili.
    Jste fakt dobří ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/15
  10. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Ty jsi ale nedočkavecxD Stejně nám pak z chlívků vypadne tak maximálně xl-koxD
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jako kaolíne, ty ses nechal napínat jak já, když jsem byla malá a měl přijít Ježíšek xD

    [​IMG]

    To, že mi po skončení akce visí +4 ať mi prosím Varun vysvětlí sovou. Dík :p

    bbowling - ty si tam nakonec hodil i pséčka s krmením na pět let, ne? xD
     
  12. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak jsem se snad udržela a nevykopnou mě xD
    tak neudržela já se picnu hi
     
  13. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak veliká gratulka všem českým a slovenským hráčům, kteří se udrželi, ale i těm co to nevyšlo:)
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Všem topkařům gratuluji, i ostatním spoluhráčům co se nezadařilo, byl to tedy obrovský adrenalin, celý pátek sledovat, jak se spodní hranice navyšuje mílovými kroky. Byl to zážitek pro mne poprvé a uvídíme zda-li naposledy :)
    Ještě jednou moc děkuji za podporu, jste výborní :)
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Po poslední aktualizaci jsem na to opravdu koukala jak na nový vrata. Takovou změnu jsem nečekala, jeden z mých sousedů to měl jen tak tak.
    [​IMG]
     
  16. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    kurnik šopa - chtěla být 3 :cry::cry::cry: ale bramborová také ujde :p
     
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Anickamalirka, asi ještě dojde k nějakým úpravám v konečném pořadí ale jak na to koukám, tak budeš asi vítěz tipovačky;). Teda pokud jsem to zkoukl správně?

    Až to bude potvrzeno, spojím se s tebou ohledně slíbeného dárku pro OD, zatím si dovolím potichu gratulovat k tvému odhadu:).

    Velká gratulace všem v topce!!!!
     
  18. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    No na konci to byl rychlý sešup, ale udržela jsem se. Děkuji všem za dárky a za odkupy na trhu, moc mi to pomohlo.
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Wau, cože? 2v1? :D :D to snad není možné :D no počkáme si.... Tak to jsem vítěz na entou. Díky za info maťochov :)

    Edit: no odhadu, to byla celá má připravená protihodnota, která čekala ve stodole na dodávku :D proto ta cifra :) můj pomyslný strop :D
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Cipísek, jsem výsledky o minutu prošviha :p
    Takže gratulace všem co se zadařilo i nezadařilo - hra je hra.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.