Sběr hub (13.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Už tady sice byly lepší odměny, ale jdu do toho. Vyzvednu stonek a na ostatní kašlu, průvan ve stodole se mi tedy opravdu dělat nechce :p, to by ty odměny musely být jako kdysi - každým rokem je to stále horší.....
     
  2. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Pro mě zklamání,ale do akce jdu jako vždy,na TOPku prdím,když si vzpomenu na veverku a zlaté ořechy,to byla nádhera a opravdu se to jmenovalo DOŽÍNKY,kde jsou ty časy,chjo.
     
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Doufám, že přístup "Já do TOPky nejdu" bude mít celý svět. Pak by stačilo vhodit jabka za tři stovky a byla bych první xD Protože co vím, tak ten kluk z JZD má nachystaný jeden kus korku, což je hezká protihodnota 167 xD
     
  4. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Na top nemám, šlechtěnce jsem prodala, když nejdou dát do pohárů. A tolik bych jich neměla, abych se dostala do 1000:p;):)
     
  5. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce se mi moc líbí. :) Ten stonek určitě zvládnu a do TOP bych se asi nedostal, když je to z celého světa, ale uvidíme. Zásoby všeho možného mám (ale asi ne tolik kolik budou mít ti nejlepší)...
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Twin: Zapoměla si na druhou stranu plotu :-D Já se taky pilně připravoval a mám dva a půl pórku ,-)
     
  7. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Ahoj všem. Tak jsem se těšila na dožínky a místo toho půjdu na houby.Ještě že nám nemrzne. Jo, změna je život. Doufám, že něco nasbírám, řádek na stonku bych chtěla. Asi teď budu opakovat většinu, ale TOPku taky dělat nebudu. Mám dost vysoký level, ale na to, abych dosáhla na odměny určitě nemám. A jen tak vyhodit všechno ze stodoly se mi fakt nechce. Nám všem, co půjdou na houby přeji plné košíky, abychom splnili úkol a těm co se rozhodli jít do TOPky přeji co nejlepší umístění.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Přeji hezké odpoledne.
    Akci jedu , do TOpky nejdu . Minulou jsem vynechala z důvodů nezásobovanosti
    a tuto nepojedu kvůli bídným odměnám. Zásoby mám, našlapané konto také, ale
    raději budu dál hamonit, než vyprazdňovat stodolu za " nic" !
    Kdo půjde, držím palce , já syslím dál do svého....
    xDxD
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Twinulka to by ti potom stačilo hodiť do suda 1000 hlávok šalátu.A isto iste by si bola medzi prvýmixDxD.
     
  10. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Ahojte.ja do akcie pôjdem no do top nepôjdem lebo zase toho toľko nemám.aspoň tú stonku si spraviť dekorky nie sú moc pekné ale zase mať 15000 grajciarov BBS a BS za 1 deň si zobrať nie je až také zlé,najmä keď pôjde levelovanie rýchlo :p
     
  11. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Na dožínky jsem se každý rok těšila, že se zbavím zásob a získám super věci v podstatě jen za to co jsem si nasyslila ve stodole, ale tohle? To bude zase jen šílené pěstování...:oops::(
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Zamotala se mi hlava. Jako každý rok jsou tu dožínky a já, jako správný zemědělec, mám zasadit houby?? Budiž, asi jsou na ně dotace z EU. Obtížnost akce je označena jako středně těžká. Já bych jí označil jako jednoduchou pro ty, co si vyzvednou pouze stonek s dekorkama. Na druhou stranu jako maxi náročnou pro ty ostatní, co si za nevýrazné odměny vyprázdní stodolu kvůli TOPce. Akci udělám celou bez TOP. Největší radost mi udělala další nálepka do alba ;)Připlácnu jí někam přes ty ostatní, neb na volnou plochu se už nevejde ani nálepka velikosti špendlíku:D.
     
  13. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Kuteno škoda šalátu xDxDxD
     
  14. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    No... tak se tak těším na dožínky a najednou koukám, asi nám úrodu chytla plíseň. Tak prostě jdem sbírat houbičky.
    Akce je tak pohodová, že to zvládnou i nižší levely a i když jsem pořád v práci nemám obavy z dokončení.
    Místo označení "střední obtížnost" by tady sedlo spíše označení "velmi snadná".
    Padátka neřeším, nejsou podstatné, stačí jen napěstovat a stonek i s dekorkama je doma. Až moc snadné.
    Co se týče TOPky, při minulé jsem se nechal nalákat a udělal si čas, dokoce jsem do toho i vrazil docela dost peněz a výsledek, umístění o stovku pod limitem.
    Děkuji, poučil jsem se, rozhodně nebudu pracně získané zásoby vyhazovat na další podobnou skládku a raději je seriozně vložím do úkolů nebo prodám na trhu.
    Na to kolik je tady potenciálních TOPek, mi stačí se podívat na žebříček NEJ hráčů a je jedno, zda je seřadím podle zkušeností, nebo podle konta.
    Když si to srovnám se stavem u sebe, je mi jasné, že ať se budu snažit sebevíc a naházim tam všechno co mám, při stavu svého konta v řádu milionů nemám šanci proti hráčům kteří mají desetinnou čárku o pár míst posunutou.
    Nezávidím, přeji jim to, všechno tady si člověk musí poctivě zasloužit, jen si uvědumuji, že na soutěž s takovou kategorií mám zatím poněkud rozdílný handicap.
    Navíc ceny pro výtěznou skupinu TOPhráčů jsou slušně řečeno poněkud ubohé, sice by se určitě každému líbila dekorka (má prima bonus), ale snad se jí někdo bude chtít při nějaké další OaD zbavit.
    Takže jsem v klidu, farmu ani moc překopávat nemusím a po dokončení základních úkolů si jdu zas pohodově plnit normální úkoly v družstvu, vlastně je to relax.

    A to už jsem se připravoval na ten stres a fofrování co si pod slovy "dožínková akce" představuju, no vždyť jo, jak jsem psal hned v uvodu, není kam spěchat shnila nám úroda, tak alespoň ty lysohlávky :p
     
  15. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    akce na pohodu a Topku také nepojedu, raději vydělám nějaké Krejcárky prodejem žádaného zboží
    ty odměny za to opravdu nestojí !!! žádná motivace
     
  16. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak letos se na to vrhnu a chci to celé dodělat a poprvé zkusit TOPku. Láká mě ten "mazlíček". Tak uvidím, jak to dopadne ;)
     
  17. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Do teď jsem znala pouze Dva a půl chlapa, od dnes to stejné v podobě pórku xD
    Možná nesmíme zapomínat na kaolína. Pokud já jablka, ty pórek, Šestajovice si zabírají korek, tak kaolín možná pustí chlup v podobě pár švestiček ze zahrádky. Ovšem tam bude záležet na tom, jestli si nezapomene peněženku v práci. To by pak nemohl do sámošky a jak není co pít, nebude možná nálada topčit :p
     
  18. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    středně náročná akce je asi průměrem velmi snadného základu a velmi náročné topky. Přestože tady spousta píše, že do topky nejdou (také nepůjdu) tak si myslím, že bude třeba alespoň 150 mil BPH. Pro řadu hráčů je to otázka cti - jejich věc. Na poslední jsem se připravoval - zhodnotil jsem to na krejcarech. Tentokrát bez přípravy - možná nějaké plody prodám - uvidíme. Jinak akci pojedu hodně na pohodu - před akcí vůbec nebourám zvířata a stromy - zřejmě na to dojde v pondělí - tak do středy, abych využil co nejefektivněji MJS. Těm co půjdou do topky přeju hodně štěstí.
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po prvním prolétnutí akce jsem si řekl, že to je fajn akce. Posbíráme houby a potom se budeme těšit na Dožínky. Bohužel toto jsou Dožínky. Takové pojetí této akce s dlouholetou tradicí bych si nepředstavoval ani ve snu!!! Stonek nestojí za moc, kdyby tam byl aspoň nějaký bonus.

    No a TOP 1000 je fakt tečka na závěr. Mazlík je fajn s bonusem, ostatní odměny taky ujdou, ale stále to není to, co bych od této akce očekával :p.

    Většinou k akcím nejsem kritický, ale tohle pojetí se mi moc nezamlouvá a za mě lehčí zklamání ;).
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jdu do úkolu, topka jde mimo mne. Takové obr zásoby opravdu nemám. Ježíš, jen jsem zahlédl ten milion javorové šťávy a udělalo se mi špatně. Nejdříve z toho humusu, co tak milují amíci a kanaďani a pak z té hodnoty. I kdybych vyndal úplně všecičko za stodůlky, tak bych to nedal dohromady; možná tak desetinu. Tak zdar a sílu těm, co se chtějí zbavit výsledků své práce naházením do poháru... no a my ostatní na tom budeme vydělávat. Na začátku, když jsem četl ty popisky, jsem si říkal, to bude fofr, čtyři rostliny, no a pak zklamání... Zlatý halloween! Tato akce s ním nemá srovnání ani omylem. Škoda, přeškoda. Trepifajksl
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.