Santovo tajemství (8.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jupí vypadá to jako pěkný dárek předvánoční :)))
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Akce vypadá pohodově, takže počítám, že z první sklizně karafiátů vypadnou tak 3 čepice. Těším se na ty komentáře po 14:00 :D
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky se těším ikdyž mám smůlu na padátka...
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    S hodnocením raději počkám, až jak mi to bude hopsat :oops: V každém případě budu mít holínky i vidle připravené :D
    Takže čus zítra ;)
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Po aktualizaci "sněhové nadílky" na farmě, se mi změnil na trhu název plodu stromu clausena na název slovenský: plod wampi...
    Má někdo stejný problém?

    Edit: tydýtková: santalovník a šišku mám také. Nějak se pomíchaly názvy...
     
    Naposledy upraveno: 7/12/16
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mělo by to padat ze všeho, takže na noc hodím lískáče, a farmičku sklidím až po 14:00h... jen mám na pěstování jednu plochu :( A v sobotu na to nejspíš budu mít minimum času, kluk má závody a jedu s ním :oops: To jsem zvědavá jak napěstuju 7000 rostlin.
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Aha a já bádala co mi chybí za strom. xD
    Mě hlavně těší že bude řádek.Ty miluju.
     
  8. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hm... to vypadá na pohodovou akcičku ...pokud to trošku dobře povalí + 6 hodinovka tak vyhneme rukávy, nářadí do ruky myška to jistí a namažeme svaly třeba i zevnitř ...xDa jde se na to ;)Janča
     
    Naposledy upraveno: 7/12/16
  9. Boty

    Boty Magnát fóra

    Strom Wampi mám taky !!!!! nevadí, že ho přejmenovali, hlavně, že mi ho nevzali :))) :)))
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    skalara.v len neviem -neviem či tie gumáčiky a vidli si vygruntovala po toľkom hnoji od zvieratiek čo si vykydala na tie cukrátka,aby ti potom neškrípali medzi zubamixDxDxD.Tak šupitom vyleštiť.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kuteno - vypucovala jsem obojí, že se blýskají jak psí ....tydletyxD

    A na trhu mám šišku ledové jedle a semínko santalovníku :D
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Strom Wampi mám taky.Asi to budou mít všichni ;)
     
  13. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    A Santalovník a Šišku ledové jedle máte ?
    Wampi je asi pro všechny... mají to zapotřebí ? teda my ?
     
  14. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Akcička na pohodovku snad to bude padat,řádky v nebi já můžu těch je vždy málo a dekorací hodně;););).
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kromě wampi mám i strom trnku místo slivoně trnité, to pokládám za dobrou změnu, aspoň u nás se vždycky říkalo trnka a ta slivoň trnitá mi kdysi chvilku trvalo, než jsem pochopila podle bílých květů stromku, že je to vážně trnka :).
    Zase nové stromečky... pro mě ještě nedávno bylo nové všechno, ale teď už souhlasím s těmi, kdo komentují, že je těch stromků zbytečně moc. I když ledová jedle se mi jistě bude líbit, to mi kápli do noty.

    Snad si spravím náladu u téhle akce a doufám, že bude tak pohodová, jak se to zdá. Pocitově se spíš kloním ke Kiki, jestli mi vyskočí po přípravě 10 padátek, tak si tu akci teprve pochválím :p.
     
  16. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    akce se mi moc líbí, myslím, že i na farmě přinese klidnou předvánoční pohodu. Těším se
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Sovinka: strom Slivoň trnitá máš stále, to co se změnilo je plod.
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jj, všechny nové stromy asi mají všici. Jenom u nás na trhu ledošišky ani santal zatím nejsou k mání.

    Do akce jdu, už se s Casey27 těším na opakované nářky, že ze dvou plných ploch cukrmelounu nevypadla ani jedna cukrkláda, teda santoježíškočepice...:p. Ale toho zmíněného nosorožce bych bral ;).
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pajdo, ano, pardon, je to samozřejmě tak, plod je trnka, stromek jsem nekontrolovala, i tak je to příjemná změna, protože jsme vždycky sbírali trnky. Pro mě pozitivní změna jednoznačně.

    Stěby, možná nás zmínění komentátoři tady umlátí čepicema :).
     
  20. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    akcia fajn bude záležať na padátkach ,teším sa
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.