Santovo tajemství (8.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jj, to je dekorka. Juž trůní na stonku :D Ve mě hrklo jak ve starejch pendlovkách, bo sobů mám asi jen tři stovky o_O To bych si moc nepošlechtila :eek:
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No, v tom případě bude sobí akce na Nový rok! Každopádně u mně sobi jedou, jedou... Bb snad také bude, tak zase jednou uvidíme. Ale byli snad každý rok, tak proč by letos ne?
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Trepifajksl na Nový rok budou rachejtle.....ovšem že budou i sobi, si nemyslím jenom já, na mém trhu se jejich cena už cca 14 dnů drží na víc než dvojnásobku obvyklé ceny. Já dobytek nakupuju, chovám ho jen vyjímečně, takže ceny pochopitelně sleduju.

    ...a Casey má pravdu s obrázky, zajímalo mne, kdo přijde na to, že obrázek je stejný jako u popisu této akce a že ten sob u zrcadla není tak úplně elfí :)
     
    petaM2001, mamča50 a dana9494 tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pokud se budou šlechtit sobi,tak jsem zvědavá co těch 17 kousků, které mám ve stodole dokáže:) možná se mýlím, ale když se skutečně sob šlechtil, tak se pro něj mlelo i speciální krmivo. Potom byly akce, kdy jsme šlechtili cokoliv, ale také za SK.
     
    petaM2001, dana9494 a eli2006 tohle ocenili.
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    GordonSargent, minule speciální krmivo nebylo, ale dopředu se daly koupit chlívky (předtím to byla velmi nedostatková stáj z TCH) .... a šlechtilo se za SK. Do akce se dodávaly i šlechtěnci ryb nebo oslů (kdo co chtěl a měl) a to na protihodnotu. Koukla jsem do archivu na popis akce Namrzlé ploutve.
    A zbytky ze šlechtění mám ve stodole, neměnilo se to za BZ a kr jako běžně po akci.
     
  6. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    po dlouhe době pohodová akce, u které jsem se nezasekla na vypadávátkách...
     
    k.vitek, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Tak nevím hůlek mám haba kuk ale čepice jsi snad musím uplést mě vypadávátka nejdou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/12/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    čarodějko, už jsme to našlaxD akce kdy se dali šlechtit pouze sobi a přitom se jim dávalo speciální krmivo byla v roce 2012 - sobí hry, akorát jsem už zapoměla, že jsme kupovali i speciální vánoční sobí chlívky, těch obyčejných se to netýkalo:)
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  9. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Díky za oddychovou akci ;). Vše splněno.
     
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    eleanorelik1 - semínkové budky máš v invu, ale jdou ti nějak položit? Co psali ostatní, tak je měli přeškrtnuté nemohli s nimi nic dělat.

    Je jedno jesli jsme si je před koncem akce dali do lišty nebo je nechali na ploše, až se s tím RT popere, měli se zpřístupnit všem. Během tohoto týdne.
     
    petaM2001 a EdmondDantes tohle ocenili.
  11. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Dobré ránko přeji :) Dodatečně hlásím že mam hotovo s přebytkem rostlin 43 ks a čepiček zatim 191 ks.Nakonec jsem pěstovala pouze na dvou plochách a na třetí jsem si nechala pár chlívků a výroben,nějak se mi to nechtělo bourat :p rostliny jsem točila 2x za den a 2x jsem je měla na začátku na noc pro jistotu a naštěstí jsem to dala :)
    Kdo ještě nemá hotovo a finišuje,tak držím palce ať to zvládnete ;)
     
    petaM2001, Apachie1 a dana9494 tohle ocenili.
  12. lowba

    lowba Rádoby autor

    Hurá v pohodě a klidu dokončeno, dokonce snad první akce závislá na vypadávátkách :music: Dnes vypadlo poslední potřebné, na které jsem čekala od večera.
     
    dana9494, k.vitek a petaM2001 tohle ocenili.
  13. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já po dlouhé době zase zabrousila na farmeramu začnu plnit akci, teď poposlední sklizni celá šťasná že mám všechny vapadávátka + nějaký na víc a ještě 100 holí navíc a jsu vesele dodávat jenže jsem si nevšimla že místo do posledního úkolu dodávám do 1 (který jsem se rozhodla vynechat protože nálepku a SH nechci) takže jsem dodala a zjistila jsem že jsem dodala do špatného takže jsem bez stonku>:(:cry:
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hlásím taky hotovo už dva dny a koukám vyjimečně i padátka mám navíc,což se umne nestává,většinou chybí..no a těším se na hřbitov..;)
     
  15. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Teď jsem dokončila.Mám na víc 2 hůlky:D
     
  16. Stopařka55

    Stopařka55 Pisálek fóra

    Akce moc hezká, stále však bojuji se Sanovou čepicí, mám tady asi teplo, tak není příděl tak velký :cry:.
    Přeci jen jsem dokončia rozdělaný úkol - spokojenost
     
    Naposledy upraveno: 12/12/16
  17. a.nemcova1

    a.nemcova1 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    no pohoda jak pro koho já opět akci nedodělám opět mi chybí pár vypadávátek ach jo...

    mě zase chybí 9 čepic ach jo...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/12/16
    dana9494, petaM2001 a aljanu tohle ocenili.
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce byla pohodová, pěstovalo se dobře a čepiček bylo o proti jindy také dost! Řádek pracuje a já se těším na další akci! Pěkný adventní čas všem! ;););)
     
  19. a.nemcova1

    a.nemcova1 Zelenáč fóra

    mě chybí 9 čepic ach jo...
     
    petaM2001 a aljanu tohle ocenili.
  20. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Tak já nestihla -musela jsem k lékaři a nestihla sklidit a tak mám prd.To se mi dlouho nestalo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.