Santovo tajemství (8.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím Přátelé... Tak já hlásím také hotovo. Pomalu jsem si nevšiml že to byla akce. Plnil jsem jí jen na necelých dvou polích. A tak jsem nemusel nic překopávat nebo dělat větší nezbednosti na mé farmě. Akce na pohodu a klídek. To asi aby byl čas na vánoční pečení cukroví. Neb už jen pár dní a přijde Štědrý den a s ním náš opravdový Ježíšek... Tak že mu držme palce ať se někde nezakecá! Všem přeji krásnou předvánoční pohodu... PS: A všechno nejlepší všem Danám, Dandulkám i Daničkám.. :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 11/12/16
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Díky předcházejícím příspěvkům jsem konečně pochopila, co jsou časovky - vůbec mě nenapadlo, že je to totéž, co v družstvu, že by to mohlo být součástí akce. No, jestli to bude součástí děsivky, tak opravdu smůla, i když nějakou časovku bych si jako zpestření zahrála ráda. Já mám ráda v zábavných věcech pestrost a změnu, proto vítám prakticky cokoliv, a rozhodně se to nemusí stávat trvalou a častou součástí hry. Ale jednou za čas zpestření je fajn, i když to třeba není můj šálek kafe, jednou to přežiju, no ni, a někdo jiný může být velmi nadšený.
    K této akci, souhlas, že trvale snadné a pohodlné akce nejsou opravdu nutné, to by byla rychle nuda, ale pro advent tleskám, tleskám, tleskám. Mám co dělat a je pěkný pocit, že člověku ta hra úplně neutíká pryč. Mohl RT provést v uvažování konečně korekci a této akci přiřadit obtížnost "snadná", myslím, že toto opravdu snadné bylo.
     
  3. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,,hlásím také hotovo,motivace je řada na magickém stonku,děkuji sousedům za Santovu čepičku,Kdo nemá splněno, držím palce, ať se daří.
    Přeji hezký den všem :);):inlove:

     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Což o to, v liště jsou, ale nedají se nikam umístit :oops:.
     
  5. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Akce hotová,ohňostroj vystřílený,radost obrovská. Vypadá to že RT dopřálo všem a bylo by super kdyby jim tato nálada vydržela i při vánoční akci.
     
  6. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, akcia dokončená, susedom ďakujem za darčeky.Prajem príjemný zvyšok nedele.
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Že by to bylo stejné smetí, jako hrášky? Jak ty mě sejří v liště, to jeden neslyší a neví.
     
  8. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Akce dokončena,
    dekorky trůní v nebíčku,
    těším se dál na příští akcičku.

    [​IMG]
    Příjemné prožití adventní neděle a hezkou zábavu všem.
    [​IMG]
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj po návratu z dovolené oddychová akce,hotovo od rána...
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Před hodinkou sklizené poslední akční kytky Hole, dopadaly poslední Santovy čapky, dodala jsem všechny úkoly až po poslední sklizni, stonek aktivovaný...

    ...jak už jsem psala, díky za klidnější akci!
    Jdem píct cukroví (já vím, já vím...). 4leťák bude "pomáhat", se nedivte, že jsem to nechala až na dnešek :p

    Právě jsem překopla Farmu a můžu nechat růst Heřmánek... až jsem na něj dostala chuť ;) Možná po tom pubošově bugru, co tu vyváděl po poledni... a nedá pokoj a nedá... ať už je dospělej a vystřelí do světa!
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Po dlhšej dobe pribudol ďalší riadok. :)

    [​IMG]

    Nasledovať má šľachtiaca akcia (predpokladám šľachtenie sobov), mám 113 SK takže ešte uvidím či sa jej zúčastním. Každopádne sa teším na vianočnú akciu. :)
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    iDavis, neházej flintu do obilí - koukni na popis šlechtění sobů z minulého roku, akce se jmenovala Namrzlé ploutve. Dala se splnit i bez sobů, pokud si dobře pamatuju, bylo možné dodávat šlechtěnce ryb (to vím určitě) a oslů (tím si nejsem jistá stoprocentně)....jestli to bude podobné, tak určitě něco najdeš ve stodole :)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    iDavis, šlechtní sobů by mě zaskočilo, tedy pokud nemá sob dva hrby.:music:čekám spíš avizovanou akci na Baha.
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    GordonSargent, tak začni makat, sobí šlechtění bylo avizované v Orákulu, takže pokud budeš zaskočená, bude to fakt ostuda xD
     
    dana9494, Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  15. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    pěknou adventní neděli se jménem LÁSKA, hlasím i já mám hotovo a dokonce i santové čepičky mám navíc, což se dost divím..
     
    k.vitek, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    čarodějko,o jednu ostudu víc nebo míň, s postupujícím věkem už je tak vážně neberuxD a čemu pak máš na ostrově tolik velbloudů, do foroty? Nějak jsem si spojila karavanu velbloudů na orákulu se šlechtící akci, , no co, tak si to jdu do správného vlákna nastudovat;)
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    GordonSargent, velbloudi budou taky, ale krom toho mám zvěřince na divošce plně obsazené tuctem sobích chlívků ;). Taky jsem udělala inventuru ve stodole, co mi zbylo z minulého roku, když jsem se snažila vyšlechtit andělského soba....no něco tam je :p
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nějak jsem nepobrala, co je nefér o_O Já je sice mám v liště, ale jsou jaksi přeškrtnuté a nejdou nijak použít. A silně pochybuju, že někomu přináší v liště nějaké body.

    Čarodějka007 - ať lezu v orákulu dopředu či zpátky, o sobech jsem tam nic nenašla :cry:o_O:cry:
     
    Naposledy upraveno: 11/12/16
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v kuk na příspěvek 1926 - to je podle mne šlechtění sobů s úkolem v družstvu. Tyto obrázky rozhodně nepatří k vánoční pěstovací akci - tam budeme pěstovat poinsettie, vypadávat budou ozdoby na stromeček a dodávat to budeme do toho svícnu se sněhuláky....
     
    Trepifajksl, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    čarodějka007: Ahoj, nevím jestli si z děvčat děláš prču a nebo to myslíš vážně? Pokud vážně, tak ten příspěvek na který odkazuješ je k právě probíhající akci Santovo tajemství,viz první strana tohoto vlákna ,-) Jsou to dekorace, které jsme teď získali. Pokud to bylo ze srandy, tak omluva že ti ji kazím. Šlechtící akce je s vembloudama ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.