Santovo tajemství (8.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Tak taky hotovo,akce hezky na pohodu .......:music:jinak jsem taky podpořila jézéďáka :p
     
  2. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Koukám, že hodně hráčů už má splněno ale jenom já, musim ležet v nemocnici. :D :/
    Akci zkusím splnit, ikdyž s menším zpožděním.
     
  3. háček

    háček Perspektivní autor

    Taky hlásím hotovo :D, šlo to hezky , jel jsem jen na 2 plochách , stejně jako mamka s taťkou xD
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    Právě jsem se masochisticky rozhodl, že splnění odložím. Hotovo prakticky vše, poslední várka dozraje někdy v půl jedenácté a pak chybí jedna otočka kytek. Ale dám si na noc bér nebo šípek, snažím se o stonek z úkolu a obojího mi ještě 3000 chybí. Takže akční půjde zase až zítra. Je mi líto toho promarněného času, kdybych ji dal na noc :)
     
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Gratulujem všetkým, ktorí už majú hotovo, ja pri mojom tempe ešte stále pracujem. Zatiaľ mi vypadlo asi 210 vypadávatiek, čiže z tohto pohľadu som na tom dobre no a uvidím ako často budem schopný zbierať plodiny. Zo snehu (virtuálneho) sa teším, len to miesto v meste po tej budove (tuším prémiová hala či čo to bolo) vyzerá dosť zvláštne.. :p
     
  6. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :inlove:uááá...krásný mrazivý podpis:pškoda, že ty podpisy nejdou vidět i u sousedů na farmě :D
    ...místo tohoto [​IMG] by na nás mohlo vyskočit toto...[​IMG]:inlove:
    jo jooo...já vííím....bylo by to pidi....ale hezký :p

    edit: ..už vím, jak by se ty podpisy daly realizovat:music:
    ...u "nepodpisových" sousedů by klasicky vyskočilo okýnko, na které jsme zvyklí a u "podpisových" sousedů by vylítlo okno velikosti letecké pošty :Da je to:p
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne treba ešte 3 otočky cukráčikov a 59 čapíc čo je v pohode.Mal by som hotové aj dnes ale na čo keď nemusím a času je ešte dosť.
     
  8. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    chybí 63 čepiček, akční kvítí napěstované - takže za mně spokojenost - ty padátka už v pohodě dopadají ;)
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Napěstováno,napadáno,pohodová akcička. :)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak potřebuji již "jen"4750 roksů a 184 baretek a jsem též hotov. Hm, to by mohlo být zítra.
    Jinak gratulka všem hotovsonům...
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jdu do hodnocení. Akci by slušela obtížnost "lehká" a domnívám se, že i pro nižší LVL. Odměny vzhledem k obtížnosti neurazily, spíše potěšily. Padátka lítala jak prdlá. Kaňku na všem vidím při zahájení akce. Jestli nestíhal servr, nebo co se dělo, to vážně netuším. Ale kombajn byl akorát ke vzteku, nedalo se sklízet. Při ručním sklízení se provedené kliky neukládaly a víceré načtení hry nepomáhalo. Jenom kvůli poslední větě nedávám vyšší hodnocení než pěkných 80%.
     
  12. alunk

    alunk Aktivní autor

    Hůlky napěstovány, ale ten Santa mi nechce dát žádnou čepici, ale já zasadím porek a budu na něj číhat a všechny čepice mu seberu :D
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Heleee nechlubte se tady joooo..já budu mít zítra taky hotovo;):p...nemám čas pořád sedět u PC, dneska jsem měla plno vyřizování, ale akce pohodová..zítra to dopadá..
    jinak všem krásný třetí advent...buďte v pohodě... já půjdu na vánoční trhy na staromák...dám svařáček..jeden, dva ,tři:D... a třeba někde vyskočí i santova čepice;)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak divny tyden konci a konecne muzu kouknout co se podarilo ziskat... copak akcni, ta vodnice je hodne dobry start, tam uz je hotovo... a pestovani jeste par otocek a melo by to byt, nejsem zadny sprinter jako to tu uz par lidi hlasi :)

    Vypadavat ma 110 cepic/den, v tuto chvili ma byt 142 ([1.ukol]+54 ) nebo chybet 298, mam 454 (chybi 0 ), mam 103% hotovo.
    Stav hulek : idealne 2248 kusu (1750/den, [1.ukol]+848 kusu ), mam 4942 z 7000 (70% ).
    Zatim uplynulo 32% casu, zbyva 65 hodin.
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Tak u mě už je taky hotovo.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak cukrových hůlek mi přebývá jen 80, sem to čekala horší, protože nebyl čas to počítat a čepic chybí jen 26 ... to ráno dodám do obou úkolů :D :p
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už je hotovo ;). Byla to rychlá akce, která se dala v pohodě stihnout ještě před začátkem víkendu, takže spokojenost. Odměny parádní, tak super :).

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    :)padátka padají, hůlky rostou, není kam spěchat zatím pohoda :)
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ty sháníš sólo kozla a on ti pošle pokorný páreček oveček, viď? :D

    .. a nemám hotovo, protože mi bbowling nepůjčil kombajn
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tý kokso. Právě jsem se dozvěděl že zítra odjíždíme pá.
    Překvapivá informace pro moji osobu, protože v mém poznám kovém bločku tato informace není.
    Jelikož jedem na konec světa kde internet je hudbou budoucnosti a mobilní signál se dá chytit jen na 3 km vzdáleném kopci, je zřejmé že tato akce pro mně končí zítra ráno, protože se k internetu dostanu až v Neděli večír.

    Kolabs z toho mít nebudu a počkám si na další akcičku. Ostatně tahle není ničím vyjímečná, takže o nic nepřijdu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.