Santovo tajemství (8.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajda - Jestli mezi ty rychlíky co mají hotovo řadíš i sebe, tak je to jasný. S mým kombajnem, který mně zmizel z pozemku to jde
    daleko rychleji. Já to musel mastit ručně :music:
     
  2. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    bbowling - jsi mohl houknout přes plot, půjčila bych ti sekačku xD
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No to se mi občas taky stane. Proto mám raději celočíselné počty polí (1x1), abych mohl snadněji spočítat, kolik jich osít, abych neměl zbytečné přebytky. Používám proto dokonce i vzorec (za použití minipolíček s MJS):
    potřebný počet osetých polí (1x1) = (Cílový počet - Aktuální počet před osetím)/3 a zaokrouhlit nahoru
    U této akce mi to např. vyšlo na 7002 rostlinky...;)
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tím dárkem jsi myslel toto? o_O
    [​IMG]
    Asi začnu hledat nového souseda .... :p
     
  5. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak koukám, že zatímco já se pomalu zapojuji do akce, většina už bude končit.xD Nějak se mi nedaří. Po mém odhodlání tuhle akci včas začít a jet bez přestávky a v klidu jí stihnout to dopadlo tak, že jsem zapomněla noc před akcí zasít dlouhodobky-.-, pak jsem zapomněla včas hned ve 14:00 zasít akční >:( a pak jsem ji ještě zapomněla sklidit a sklízela jsem až dneska ráno :mad: (tak hlavně, že jsem na ní dala SH, aby rychle vyrostla :eek::cry:). Přemýšlím, jestli je něco, na co jsem nezapomněla. :DxDTakže dneska doháním, co můžu, a doufám, že s trochou superhnojiva ten jeden den doženu. Čepic mám teď 83, takže nestíhám, ale doufám, že se to zlepší, když už teď budu hrát intenzivněji a nebudu zapomínat. Tohle je akce, která je pro mě splnitelná, tak jí chci splnit! :)
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    zelenamys: Co takhle slupnout MJS? To jsi nezapomněla? Já jo.
     
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Taky hlásím hotovo:pA to i bez použití SHo_Okteré jsem dal jen na rozpěstování:D
     
  8. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tedy tomu říkám profíci já teprve 290 čepic a hůlky 1746 no hm...klouzat se sice nepůjdu ale vyhrnula jsem rukávy a jde se na to dneska s tím musím pohnout to by tedy nešlo ...xD:pobrovská gratulka kdo už je hotov škoda že tu není smajlík co mu lezou kukadla z důlků...;)Janča
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Já nikam nespěchám, takže dokončím až večer.
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ani já, tak dokončím pozítří odpolednexDxD
     
  11. flexka

    flexka Hrabě fóra

    233 čepic a 1550 hůlek, plánuju dokončit před koncem akce xD
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Kombajn stále pěkně blbne! Chtěla jsem sklidit divokou - pouze akční a zase jen kytička a kytička... Po 5 minutách jsem musela farmu shodit a znovu se přihlásit.. Je to otrava.. A stává se to již pravidelně při posledních akcích! Nemohlo by se na to RT zaměřit?!? Byla bych ráda, kdyby kombajn fungoval, tak jak správně má! A myslím, že nás bude víc nespokojenců.
    Sice vím, že se to již řeší... Ale výsledek není žádný.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    S kombajnem mám taky problémy a problémy nastaly i s hnojem xD sice ho můžu mít víc v hnojišti, ale stále přebytky jdou do luftu, bo se ho dá prodat jen 10 event. 20 kopiček po 100. Mohl nám to RT taky navýšit na 300, aby ho bylo víc na trhu pro akci. I když tuto akci je jaksi málo prodejný
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zatím to jde na pracujícího člověka to pěkně odsejpá:p

    [​IMG]
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, já trubka děravá zapomněla aktivovat MJS, bylo mi divné, že mi toh přibylo tak málo, tak to teď doháním superhnojivem, těch mám chvála bohu dost, něco přes pět tisíc kus, fajn hru a brzké zhotovení akce všem.
     
  16. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také hlásím hotovo:) a to jsem stačila ještě napéct cukroví a udělat k obídku holanďáky.Super oddychová akcička;)
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: tak jsem se k té tvé charitě připojil a poslal jsem do JZD cenný sponzorský dar :D
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mě nerozhodíte, mě tedy určitě neeeee ...... :mad:-.-:music::p:)

    [​IMG]
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak to je výborný, všechny dárky-párky vyžere Jezéďák a přitom to ten kluk vůbec nepotřebuje xD:p

    Jinak moje hůlky asi rostou nějak pomaleji, mám trochu dojem, že mi dali desetihodinovou kytku, protože jinak nechápu, proč toho mám tak málo o_O Snad tuhle akci prodlouží, protože jinak nevím, nevím. Připravte se na to, že tady budu hodně kňučet a v panice pobíhat, že to nestihnu xD
     
  20. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    tak já hlásím, že hotovo nemám a ještě mít nebudu :p..a to zcela záměrně...místo hůlkovejch cukrdlátek jsem dnes bohatla na mé oblíbenkynixDpáč cena 250/ks za půl hoďky práce byla prostě neodolatelná :D
    ...ale nebojteee...zítra ty cukříky dopěstuji ;)...3 otočky a balím to taky :p
    akce na pohodičku, tak proč proč proč si nezapěstit trošku ovsa xD, ze kterého to taky pěkně hopsá??xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.